هفت قدم ترک خود ارضایی (ویدیو و صوت)

se-x-ual-energy-transmutation-mesitation-2
4.4
(14)

مقدمه

پیام‌های خیلی زیادی رو از افرادی داشتیم که مشکل خود ارضایی داشتند. از جوان 23 ، 24 ساله بگیر تا خانمی که پیام گذاشته بود و گفته بود که شوهرم مبتلابه این مشکل خود ارضایی هست. بنابراین من هم تصمیم گرفتم که این فایل رو تولید کنم و توی کانال بگذارم که جواب همه این عزیزان به‌نوعی داده‌شده باشه و من به‌عنوان یک درمان خیلی سریع این فایل رو منتشر کنم. مطمئنم که خیلی‌ها با خود ارضایی مشکل‌دارند و امیدوارم که بتونم توی این فایل صوتی، یک سری اطلاعات مفیدی رو بهشون بدم و اونها هم بتونن خود ارضایی رو کنار بگذارند.

خود ارضایی یک غول یا اژدهایی هست که اگر کسی دچارش شد، واقعا نجات پیدا کردن از دام این هیولا خیلی سخته.  کسانی که درگیر خود ارضایی هستند خودشون خوب میدونن که وقتی‌که وسوسه خود ارضایی میاد  م هجوم پیدا میکنه و مغز و روح و جسم طرف رو در خودش میگیره، دیگه هیچ‌چیزی کارساز نیست. یعنی هیچ‌گونه نیروی منطقی، هیچ‌گونه اراده‌ای نمیتونه جلوی این وسوسه رو بگیره و اون فرد ناخودآگاه، دست به خود ارضایی میزنه.

وقتی‌که خود ارضایی اتفاق میافته توی مغز انسان ماده‌ای به اسم دوپامین ترشح میشه که این دوپامین در حالت عادی،  توسط خندیدن یا توسط فعالیت‌هایی که شادی‌بخش هستند همیشه در مغز ترشح میشه. ولی وقتی‌که خود ارضایی انجام میشه، مخصوصاً وقتی‌که این عمل با دیدن فیلم‌های پورنو گرافی انجام میشه، اثری که میذاره اینه که دوپامین خیلی بیشتر از حد مجازش ترشح میشه و مغز و بدن انسان، به این مقدار زیاد دوپامین عادت میکنه. بعدازاینکه خود ارضایی تمام شد، سریعاً دوپامین فروکش میکنه و احساس افسردگی، خودکم‌بینی و حقارت نفس سراغ انسان میاد؛ و حال اون فرد بده تا اینکه موعد بعدی خود ارضایی فرا برسه.

و این چرخه به این شکل هست که فرد مبتلا، خود ارضایی میکنه ، حالش بد میشه ، برای اینکه حالش خوب بشه مجبور میشه خود ارضایی کنه و این چرخه ادامه پیدا میکنه تا جایی که خود ارضایی تموم چیزهای مثبت زندگی انسان رو در خودش میبلعه. چیزهایی از قبیل عزت‌نفس، سلامت جسم و روح، اعتبار، ایمان و اعتقاد انسان به خداوند و به هرگونه معنویتی را از انسان میدزده. فقط این نیست که من با بدن خودم بازی کردم و خود ارضایی کردم، این‌جور نیست دوستان؛ خود ارضایی یکی از ابزارهای بسیار قوی هست که شیطان و نیروهای منفی که در کائنات هستند ازش استفاده می‌کنند و  انسان رو که اشرف مخلوقات هست به بند اسارت خودشون می‌کشند. دیگه اون وقت کسی که دچار خود ارضایی شد دیگه اصلا مهم نیست که آدم مذهبی هست یا آدم مذهبی نیست. وقتی‌که خود ارضایی بر روح و جسم یک فرد غالب شد، دیگه خیلی سخت میتونه نجات پیدا کنه.

هفت قدم ضروری در ترک خود ارضایی

مقدمه را کوتاه میکنیم و میریم سراغ راههای ترک خود ارضایی. قبل از اینکه ادامه بدم این رو باید بگم که:

دوستان، در این جهان هستی، هیچ چیز رایگان به دست نمی آید.
شما دوست عزیزی هم که دچار خود ارضایی هستید، باید خدمتتون عرض کنم که اگر می‌خواهید از چنگال این گرگ یا اژدهای خود ارضایی نجات پیدا کنید، باید بهای اون رو بپردازید. بهاش چیه؟ بهاش این چیزهایی هست که من الان توی این فایل صوتی براتون میگم. کارهایی که ازتون میخوام که انجام بدید را باید با تمام وجود انجام بدید، تا از خود ارضایی نجات پیدا کنید و امیدوارم که این فایل صوتی و این آموزش رو جدی بگیرید چون، من باور دارم که مبحث خود ارضایی، این نیست که من اگر شد خود ارضایی رو کنار می‌گذارم و اگر هم نشد که به زندگیم ادامه میدم. اصلاً این طور نیست دوستان. خود ارضایی به نظر من بحث مرگ وزندگی است. چرا؟ چون مرگ فقط این نیست که ما بمیریم و خاکمون کنند توی قبرستان! هر چی خود ارضایی بیشتر رشد کنه در ذهن و جسم ما انسان‌ها، ما رو تبدیل به آدم‌های مرده‌ای میکنه که فقط مُرده متحرک هستیم و از درس و پیشرفت و حال خوب عقب میمونیم و از خداوند دور میشیم. پس واقعا به نظر من مسئله مرگ و زندگیه.

دیگه اینجا انتخاب با خود شماست که آیا میخواهید بهایی که برای ترک خود ارضایی لازم هست پرداخت کنید یا نه؟ آیا میخواهید با تمام وجودتون قدم بردارید و از این عادت بد و مخرب نجات پیدا کنید یا نه؟ و امیدوارم که شما دنبال به دست آوردن چیزهای مفت و رایگان در این جهان نباشید و بهای نجات پیدا کردن از خود ارضایی رو بپردازید. بهاش هم پول نیست نگران نباشید. بهاش این هست که اون اراده و چیزهایی که خدمتتون میگم رو داشته باشید و در رابطه با ترک خود ارضایی اقدام کنید.

قدم صفر

قدم صفر یا اولین کاری که از شما میخوام انجام بدید اینه که خود ارضایی رو مثل یک گرگ وحشی و گرسنه در وجود خودتون تصورش کنید. تصور کنید که این گرگ وحشی و گرسنه، در وجود شما نشسته و دائما از شما درخواست غذا و تغذیه میکنه و تغذیه اش رو هم در همین مقاله بهتون میگم که چی هستش که از طریق چشم و ذهن انسان تغذیه میشه. و هر چی بهش غذا میدید، قوی تر و وحشی تر میشه و بیشتر به شما آسیب و خسارت میزنه.

قدم اول

شاید براتون عجیب باشه ولی قدم اول در ترک خود ارضایی اینه که ما به این باور برسیم:

اگر بخواهیم روی اراده خودمون حساب کنیم و نیروی اراده خودمون رو در دست بگیریم و بخواهیم از شر خود ارضایی نجات پیدا کنیم، سخت در اشتباهیم.

چون هر کسی اراده شخصی خودش اینقدر قوی نیست که بتونه از پس این گرگ وحشی و این اژدهای پلید خود ارضایی نجات پیدا کنه. دیگه بحث اراده نیست. وقتی که خود ارضایی اون روح و جسم انسان رو در خودش بلعید دیگه با اراده ترین انسانهای دنیا هم در برابر اراده اون گرگ وحشی، هیچ اراده ای از خودشون نخواهند داشت. نمیخوام بگم ما یا شمایی که خود ارضایی میکنید انسانهای ضعیف النفسی هستیم، به هیچ عنوان. بحث قدرت اراده این هست که خود ارضایی خیلی قویه.اثرات زیادی در ابعاد بسیار مختلف روحی روانی جسمی در حد سلولی توی وجود انسان میگذاره و دیگه اصلا از بحث اراده شخصی خارج میشه و انسان رو در موضع ناتوانی قرار میده. یکی از ابزارهای بسیار قوی ای هست که شیطان ازش استفاده میکنه و هر کسی که دچارش شد، دیگه به قول معروف نسخه اش پیچیده شده. شیطان با خیال راحت میگه من این رو گذاشتم توی این مخمصه و میرم سراغ گمراه کردن دیگران. بنابراین بپذیریم که اراده ما گاها و اکثرا کافی نیست. اینکه ما به خودمون قول بدیم و قسم بخوریم که از فردا دیگه این کار رو نمیکنم، این اتفاق نخواهد افتاد.

پس اگر اراده ما کافی نیست، پس چی باعث میشه که ما خود ارضایی رو متوقف کنیم؟ یکی از دوستان و کاربرانی که برای من در تلگرام پیام گذاشته بود، گفته بود که من خیلی آدم موفقی هستم، دوست دارم تلاش کنم ولی انقدر این خود ارضایی دست و پام رو بسته ، که وقتی که موعد خود ارضایی کردن من میرسه، دیگه نه قوه تعقل و ذهن کارسازه نه هیچ چیز دیگه ای. دقیقا مثل یک آدمی که در یک چرخه اتوماتیک افتاده و این کار رو اتوماتیک وار انجام میده. در صورتی که وقتی خود ارضایی میگذره و در حالت عادی هست، شاید اون فرد انسان بسیار موفق، باهوش و جوان پر انرژی باشه ولی وقتی که وقت خود ارضایی میرسه دیگه هیچ چیز نمیتونه جلوش رو بگیره.

حالا که روی اراده خودمون حساب نمی کنیم پس روی چی حساب کنیم؟ اراده خداوند.

همونطوری که خود ارضایی یکی از ابزارهای بسیار قوی شیطان هست، و شیطان این رو به جون ما انسانها میندازه، یه دستی بالاتر از دست شیطان هست و اون دست خداونده. خداوند همه این چیزها رو خیلی عمیق میدونه .
میدونه که شیطان چه ابزاری در اختیارش هست و با چه ابزاری انسانها رو گمراه میکنه. خداوند میاد میگه دست من بالاتر از دست شیطانه. شیطان مخلوق منه و من هستم که به بنده های خودم کمک میکنم. کافیه اون بنده از من بخواد و به خاطر من، دستش رو به طرف من دراز کنه و از من کمک بخواد، اون وقت ببین چطور نجاتش میدم و شیطان رو شرمنده و عصبانی میکنم.

من همیشه سعی میکنم توی آموزشهام زیاد از واژه های مذهبی استفاده نکنم، با اینکه به مذهب خودم با تموم جونم ایمان دارم، ولی خوب میدونم که شاید بعضی ها به برخی دلایلی، نسبت به دین و مذهب زده شده باشند و خوششون نیاد که من کلمات مذهبی به کار ببرم. ولی دیگه شیطان و خداوند رو توی همه ادیان و مکاتب میگن برای همین من اینها رو استفاده میکنم. بنابراین خواهشا اگر که مذهب زده شده اید، زیاد به هم نریزید و این رو به عنوان یک سمبل در نظر بگیرید. شیطان سمبل بدی و خداوند سمبل خوبی هست.

پس قدم اول این هست که ما باور کنیم که اراده ما خیلی قدرتی نداره و فقط اراده خداوند هست که در برابر این شهوت و این خود ارضایی، که خود شیطان هست، میتونه قدرت بیشتری داشته باشه. پس وقتی که ما اراده خودمون رو با اراده خداوند مقایسه کنیم، مطمئنا میبینیم که خداوند اراده قویتری داره و اگر خداوند بخواهد که من رو یا شما رو یا هر کسی که درگیر خود ارضایی هست ، نجات بده، برای خدا مثل آب خوردن میمونه، مثل یک بشکن زدن. برای خداوند هیچ کاری نداره برای او آسان است، برای ما هست که خیلی سخته.

فایل صوتی قدم اول در ترک خودارضایی:

فایل صوتی قدم اول در ترک خودارضایی را دانلود کنید.

آموزش ویدیویی قدم اول

برای درک هر چه بیشتر قدمهای ترک خودارضایی، ما علاوه بر آموزش صوتی 7 قدم، هر قدم را در یک ویدیوی آموزشی عالی، با جزییات بیشتری شرح داده ایم. این ویدیو ها پس از دریافت بازخورد از کاربران تهیه شده و دارای محتوایی غنی و به روز هستند. فایلهای ویدیویی و صوتی قدم های هفت گانه ترک خودارضایی، مکمل یکدیگر هستند و لازم است که برای هر قدم، ابتدا فایل صوتی گوش داده شده و سپس فایل ویدیویی مشاهده گردد.

برای مشاهده ویدیوی قدم اول، به صفحه جامع ترک خودارضایی که در پاراگراف بعدی به آن اشاره کرده ایم رجوع نمایید.

قدم های دوم تا هفتم

برای دریافت قدمهای دوم به بعد، لطفا در دوره رایگان آنلاین “ترک خودارضایی در 7 قدم” شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این دوره کاملا رایگان و 100% موثر، کافی است به صفحه آموزش جامع ترک خودارضایی رجوع کنید و در انتهای مقاله، توضیحات راجع به این دوره، زمان بندی دریافت جلسات از طریق ایمیل و … را مطالعه کنید. سپس در انتهای آن صفحه، فرم ساده ثبت نام ( شامل نام و آدرس ایمیل) را وارد کنید.

عریران، آموزشهای ترک خودارضایی در 7 قدم، زندگی صدها کاربر ما را نجات داده و به آنها کمک کرده که خودارضایی و شهوترانی را ترک کنند. پس لطفا آنها را جدی بگیرید و آموزه های آنها را در زندگی خود پیاده کنید.

در دوره آنلاین ترک خودارضایی در هفت قدم، منتظر شما هستیم.

 

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 14

11 دیدگاه برای “هفت قدم ترک خود ارضایی (ویدیو و صوت)

 1. mohana گفته:

  استاد تو رو خدا جواب منو بدید.لطفا منو راهنمایی کنید.من بعد از 15سال خودارصایی و دوری از خدا بالاخره تونستم 47روز این کارو نکنم.هیچ وقت انقد طولانی نتونسته بودم این عمل و انجام ندم.زیاد وسوسه نمی شدم داشتم خوب پیش میرفتم.ولی م دو سه روز مونده به پریودم یهو کلا سیستمی بهم ریخت افکار منفی و شهوت انگیز میومد سراغم.یهو میل جنسیم زیاد شد به حدی که نتونستم خودمو کنترل کنم خیلی سعی کردم این کارو انجام ندم ولی نشد.چرا موقع پریودم انقد میل جنسیم بالا میره.راهی هست که بتونم تو این دوران خودمو کنترل کنم.یا میل جنسیم کم شه.خیلی ناراحت و پشیمونم.افسرده شدم که بعد از این همه مدت دوباره رفتم سمتش?

  • javad zare
   javad zare گفته:

   سلام
   قبل از قاعدگی تحولات هورمونی زیاددی در بدن شما اتفاق می افته و برای همین هست که میل جنسی احتمال داره که تشدید بشه.
   بهترین کار اینه که سعی کنید همیشه روی تعادل هورمونی خودتون کار کنید تا نه تنها موقع قاعدگی به هم نریزید بلکه در بقیه مواقع هم حس و حال خوب و با نشاطی داشته باشید. در جلسات 17 و 18 دوره استحاله نیروی جنسی، بحث تعادل هورمونی در خانم ها رو کامل آموزش دادیم.
   علاوه بر اون، 47 روز پاک بودن از عمل خودارضایی واقعا عالی هست و موفقیت بسیار بزرگی حساب میشه. اصلا و ابدا نا امید نشید و خودتون رو هم سرزنش نکنید. لغزیدن بخشی از مسیر درمان هست ، مثل یکی از ایستگاههای یک قطار. از این ایستگاه رد بشید و به خودتون آفرین بگید که 47 روز اون کار رو نکردید. اجازه ندید شیطان شما رو به خاطر این لغزیدن، در انزوا و عذاب وجدان قرار بده.
   خبر خوب اینه که خدایی داریم که همیشه و هر لحظه منتظره که ما به سمتش برگردیم و توبه کنیم و به محض توبه کردن، پاک پاک هستیم. شیطان حسودیش میشه که خدا توبه ما رو میپذیره و با این افکار منفی میخواد شما رو از توبه و تلاش مجدد بازداره.
   لغزیدی، فدای سرت،‌در توبه همیشه بازه ،‌سریعا توبه کن! من همیشه این جمله رو در هر زمینه ای که پام میلغزه ( مثلا نمازم قضا میشه) استفاده میکنم.
   پشیمونی و ناراحتی کمکی نمیکنه،‌فقط اعتماد به بخشش خداوند و تلاش مجدد کمک میکنه .ان شاءالله برای همیشه این عادت مخرب رو کتار بگذارید.
   موفق باشید.

 2. mohana گفته:

  یه دنیا ممنون استاد.تا عمر دارم دعاتون میکنم.اگه تونستم برای اولین بار47روز این عمل رو انجام ندم دلیلش شما هستین.واقعا با مطالب و مباحثتون منو به خودم اوردین و اثر عمیقی روی من گذاشتید.سپاس از شما…

  • javad zare
   javad zare گفته:

   سلام دوست عزیز

   جدای از مبحث ترک خودارضایی، در مورد خود امر صیغه، من با آن موافقم البته برای مجردهایی که امکان ازدواج ندارند یا متاهل هایی که واقعا همسرشان قادر به برآورده کردن نیاز جنسی اونها نیست. این حرف من نیست و نظر ائمه اطهار ع هست که صیغه را بسیار برای جامعه مفید میدانند . چون اگر صیغه درست و اصولی پیاده میشد، اصلا در جامعه شاهد زنا و دیگر انحرافات جنسی نبودیم. این از نظر شخصی من راجع به امر صیغه.

   از نظر ترک خودارضایی، ما معتقدیم چه صیغه و چه ازدواج دائم، باید در صورتی انجام شود که فرد از چنگال چرخه اعتیاد جنسی بیرون آمده باشید و روی میل جنسی خودش حداقل تا حدودی تسلط داشته باشد . چون اگر در اوح بیماری خودارضایی و اسیر بودن در چنگال شهوت، فرد ازدواج کند، این وسواس جنسی و اجبار و بی اختیاری نسبت به شهوت را ، به ازدواج خویش هم وارد میکند و برای همینه که شاهد انواع خیانتها و حتی ادامه خودارضایی بعد از ازدواح هستیم.

   ویدیوی ازدواج و ترک خودارضایی را گوش کنید.

 3. kingali
  kingali گفته:

  سلام ببخشید مزاحم شدم من چند ساله دارم هر روز و شب خود ارضایی میکنم الن نزدیک یک هفته است مریض شدم و گذاشتم کنار اما سرم و گوشهام واقعا دارند دیونم میکنند،میشه مال کنار گذاشتن خود ارضایی بشه؟

  نزدیک پانزده ساله این کار را میکنم

  دکتر هم رفتم میگه ویروس داری

  لطفا اگه ممکنه کمکم کنید

  به کانالتون هم اضافه شدم

  اگه در این رابطه چیزی میدونید که کمکم کنه، ممنون میشم راهنمایی بفرمایند

  سرم گیج میره و گوشهام وزوز شدید داره

 4. onlygod
  onlygod گفته:

  سلام استاد عزیز من از کودکی اینکار زشت را انجام میدادم و امروز دو ماه هست که به لطف خدا دیگه اینکار رو انجام ندادم و به نظر خودم کنترل چشم و آشتی با خدا و کنترل ذهنم خیلی خیلی موثر بوده. بابت این مطلب فوق العاده البته من فایل صوتی را گوش کردم خیلی ازتون ممنونم الان من از نظر وجدانی آرامش دارم. در حالی که قبلا خیلی از خودم بدم میومد و همیشه خودم را سرزنش میکردم و امیدوارم که بقیه دوستان هم به این آرامش برسن

 5. محمدجواد
  محمدجواد گفته:

  سلام استاد خسته نباشید..
  بسیار عالی بود این فایل تون و نجات دهنده ی من بود واقعا.
  از وقتی این مطالب رو فراگرفتم همش توی ذهنم مرورش می کمم و از همه مهمتر بعضی وقتا عکس گرگ وحشی رو توی اینترنت سرچ میکنم تا اون چهره وحشتناک شهوت شیطانی توی ذهنم مجسم تر بشه..
  بهترین راه کشتن شهوت غذا نرسوندن بهشه واقعا.همون اول که ضعیفه بزارید بمیره تا هنوز غذا نخورده و گرنه خیلی قوی میشه و دیگه کسی نمیتونه جلوشو بگیره

  • کوثر سلمانی
   کوثر سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز
   بسیار سپاسگزار هستیم از اینکه نظرات وتجربیات خودتان را با در میان می گذارید بله بعد از ترک این برون ریزی ها بخاطر عادت ذهن وجسم کاملا طبیعی هست وفقط فرد باید در طی روز مراقب ورودی های شهوت باشد و افکار بیمارگونه را فاش کند و همچنین قبل خواب دعا کند .

  • کوثر سلمانی
   کوثر سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز…

   اگر پاسخ بقیه را خوانده باشین متوجه خواهید شد که ما گفتیم عوارض خودارضایی از بین می روند لکن زمان مشخصی ندارند
   خودارضایی عامل صد در صد عقیم شدن نیست ولی بر ضعف جنسی بله خیلی تاثیر گذار هست ، هدف شما از ترک پاکی وبهبودی ونزدیک به خدای خودتون باشه این اهداف که دراس قرار بگیرند بقیه چیزها به یاری خدا درست می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید