رابطه جنسی برای آشنایی

رابطه جنسی برای آشنایی
4.7
(3)

کاربری که سوال بسیار خوبی پرسیده بودند. خانمی پرسیدند که من به آقایی علاقه دارم و ایشون علاقه زیادی به بنده ندارند و به خانم گفتند که من فقط بعد از برقراری رابطه جنسی علاقه مند میشم و این خانم سوال دارند که آیا من باید با چنین فردی وارد رابطه بشم و ایا این صحبت، صحت دارد؟

خب این بسیار واضح هست که وارد این رابطه شدن بسیار اشتباهه و شما، دیر یا زود در این رابطه شکست خواهید خورد و به شدت سرخورده خواهید شد و یک استفاده جنسی از شما خواهد شد و شما رو به کنار خواهند گذاشت.

این اقا خودشون دارن میگن که با شما فقط در مورد مسایل جنسی میخوان در ارتباط باشند؛ یعنی از اولش داره قصد و نیتش رو میگه.
اون آقایونی که قصدشون ماندن و پایبند بودن هست، همون ها هم بعد از مدتی که شور جنسی تمام شد به مشکل برمیخورند و باید بروند روی رابطه کار کنند. چه برسه به ایشون که از اول میان میگن من رابطه جنسی میخاوام. ینی اون قدرت تعهد در ایشون خیلی کمتره. یعنی به زبان بی زبانی دارند میکن که من میخوام با شما یک رابطه ای داشته باشم و تمام.
در ادامه؛ اینکه کاربرعزیز گفتند که این آقا صداقت دارند و این صداقتشون خیلی خوبه که از همون اول رُک میگن که من دنبال چی هستم؛ این صداقت در این قضیه هیچ فضیلتی حساب نمیشه. مثل فردی میمونه که میگه که من صادقانه بهت بگم میخوم پولتو بخورم، میخوام سرت کلاه بذارم. از همین اول دارم میگم که اومدی با من شراکت کردی بدونی! یا مثلا فردی که توی جیبش یک هفت تیر داره و میگه که من خیلی آدم صادقی هستم و صادقانه میگم الان میخوام یک تیر توی سرت خالی کنم و تو رو بکشم!
ما این رو خیلی در کانال صحبت کردیم که رابطه جنسی رو بذارید برای بعد از ازدواج و پیش شرط کسی که بخواهد با شما رابطه داشته باشه و اون گوهر وجودی شما رو از لحاظ فیزیکی بخواد بهش دسترسی داشته باشه، این هست که باید انقدر مرد باشه و انقدر متعهد باشه که تمام مراحل رو طی کنه و در نهایت شب عروسی بخواد این کار رو انجام بده. غیر از این باشه سر خانم کلاه میره و براحتی مثل کالایی که ازش استفاده شده به کنار گذاشته میشه و اون آقا هم میره دنبال زندگی خودش و به خانم بعدی هم همین حرف رو میزنه.
البته این خودش یک اختلال هست در وجود مردی که نتونه به خانم ها علاقه ای پیدا کنه قبل از اینکه بخواهد رابطه جنسی بگذاره. این ینحراف جنسی هست. این انحراف سیستم محبت و عاطفه اون مرد هست که نمیتونه زن رو بعنوان یک موجود دوست داشتنی و الهی عاشقش بشه و دوست داشته باشه و بعد که وقتش رسید بخواد رابطه جنسی بذاره.
اصلا بطور کلی هم ربطی به مسایل دینی و مذهبی نداره که فک کنید ما میخوایم بگیم که مثلا در مذهب چی گفته. ولی از نظر شناخت رابطه زن و مرد، از نظر شناخت سلامت روانی، سلامت عاطفی و سلامت جنسی یک مرد، مرد باید بتونه یک زن رو اول برای خودش دوست داشته باشه و به روحش احترام بذاره؛ اون خانم براش ارزش خدایی داشته باشه؛ بدونه که چقدر ارزش وجودی یک زن بالاست و وارد رابطه بشه و بهش محبت کنه،و مدتی بگذره و بعد تازه رابطه جنسی بگذارند.

این نکته رو هم بگم که در بهترین حالت زن و مردهایی که اینجوری با هم آشنا میشن و بعد ازدواج میکنن و خیلی هم همدیگه رو دوست دارن و همه چیزشون درسته، شش ماه که میگذره و بین 6ماه تا 2 سال دوباره برای اونا هم شور جنسی و passion جنسی و اون شیفتگی جنسی فروکش میکنه و همه چیز عادی میشه و این رو در مقام نهم سالیتود بحث کردیم که خیلی خیلی مهمه که ما فکر نکنیم که اگر از نظر شیمی و از نظر اینکه یک نفر رو دیدیم و با تمام وجود ظاهرش و اون chemistry ظاهری او ما رو گرفت؛ ما فکر کنیم خیلی اونو دوست داریم و دوست داریم بغلش کنیم و پیش او باشیم، این رو اسم عاشق شدن روش بذاریم. نه!عشق هیچ ربطی به شیمی نداره، شما ممکنه یک نفر رو که خیلی هم بهش محبت نداشته باشید، بهش کشش جنسی داشته باشید بخاطر DNA شما و غدد فوق کلیوی و اون چیزایی که هست، این اتفاق میتونه بویفته.
تازه هنر جایی شروع میشه که انسان بیاد وارد رابطه بشه و بعد از اینکه ازدواج کرد، شش ماه تا دو سال رابطه جنسی بسیار عالی با همسرش داشته باشه و بعد این رابطه جنسی و شور شوق جنسی فروکش میکنه و تازه از اونجا عشق واقعی شروع میشه! ولی خیلی ها تازه در همین زمان که passion جنسی تموم میشه. اون جذابیت های اولیه تمام میشه. فکر میکنند که رابطه شون دیگه تموم سرد شده و باید از هم جدا بشن. شروع میکنن به منفی نگری و دیدن نکات منفی فرد مقابل که شور جنسی اجازه نمیداده در دوسال اول اون ها رو ببینه در حالیکه از همون اول بوده.ولی طرفین احساس مسکنن که این رابطه از اول هم اشتباه بوده و باید طلاق بگیرند و بروند دنبال مورد دیگری. در صورتی که نمیدونن تازه در این مرحله کار اصلی ازدواج شروع میشه که ما این بحث را در مقام نهم سالیتود بررسی کردیم.
پس گول این حرف ها رو نخوردید. رابطه سالم رابطه ای هست که بر مبنای عشق، محبت، و احترام به جنس مخالف باشه و در شب ازدواج، اون رابطه جنسی شکل بگیره.

فایل رابطه جنسی برای آشنایی را از اینجا دانلود کنید.

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 3

دیدگاهتان را بنویسید