دانلودهای رایگانروابط عاشقانه

رابطه جنسی در نامزدی

ما در آموزش های مربوط به پیش از ازدواج گفته بودیم که تنها چارچوبی که مناسب هست برای زن و شوهر یا دختر پسر که بخوان همدیگه رو بشناسن قبل از ازدواج چی هستش؟ در چارچوب نامزدی. یعنی یه چیز رسمی باشه. پدر مادر ها بدونن و نامزد باشن و اینها برن همدیگه رو بشناسن و اینها. که حالا حتی اگه یک خطبه غیر رسمی هم خونده بشه که حلال هم باشه دیگه خیلی بهتره. ولی اگه حلال هم نباشه باید جوری باشه که با رعایت چیزایی که گناه اتفاق نیفته.

شناخت بیرون از چارچوب نامزدی

خب حالا بعضی ها براشون سوال پیش میاد که ما اگر دختر و پسر همدیگه رو بخوایم، خیلی همدیگه رو بخوایم و اینکه رابطه جنسی هم نباشه، پسر از دختر درخواست همچین رابطه ای نکنه، دختر هم از پسر همچین رابطه ای رو درخواست نکنه، خیلی بچه های خوب و مثبتی باشیم و با هم دوست باشیم، حالا توی چارچوب نامزدی نباشه، این چجوری میشه؟ آیا درسته؟ آیا درست نیست؟

ما که نیَتِمون ازدواج بود!

خب ببینید عزیزان، اولش درسته، اولش شما نیَتِتون پاکه. به قول معروف نیت شما در ابتدای کار اینه که واقعا همدیگه رو بشناسید، و حالا با هم دوست باشید، رابطه خیلی خوبی داشته باشید و حالا نامزدی نباشه و نیت شما ازدواجه. منتها به مرور زمان وقتی که این ارتباط پیش میره و زمان میگذره، اتفاقی که میفته اینه که کم کم انحرافات شروع میشه. وقتی که پدر و مادر ها در جریان نباشن و حالت اون نامزدی رسمی نباشه و هیچ تعهدی، هیچ بزرگتری پاش وسط نباشه و فقط شما دوتا دختر و پسر باشید، فکر میکنید تا کی میتونید تحمل کنید؟ تا کی میتونید هرشب برید بیرون پیتزا بخورید، بگردید؟ و کم کم مثلا دستتون به هم نخوره؟ بعد از اینکه دستتون به هم نخورد، کم کم بغل نکنید؟ بعد از بغل کردن کم کم مرحله بعدی اتفاق نیفته و بعد یه لحظه میبینید که اتفاق افتاده، رابطه گذاشته شده، حالا برای دخترایی که بکارت براشون مهمه، بکارت از دست رفته و توی یک عمل انجام شده قرار گرفته و بعد پیش خودش میگه ای وای من که نیَتم پاک بود، ما که نیتمون ازدواج بود، پس چرا اینجوری شد؟

هر چیزی اصولی داره!

بخاطر اینکه ما از اول اصول و قوانین رو رعایت نکردیم. هرچیزی اصولی داره. شما اگر اصول رو رعایت نکنید، شاید یه مدت پیش بره و بالاخره به جایی میرسه که کار به قول خودمون لو میره، کار خراب میشه. هرچیزی همینه، شما شاید سال های سال بدون کمربند رانندگی کنید و هیچ اتفاقی نیفته ولی یه جا مثلا توی یک پیچ یا تصادفی اون اتفاقی که نباید، بیفته. اصول چون رعایت نشده. حالا توی روابط که خیلی زودتر از این حرفاست. چون شهوته. شهوت شوخی بردار نیست. دوتا آتیش رو میخوای کنار هم بذاری و انتظار داشته باشی اینا مثلا گُر نگیره در کنار هم. همچین چیزی نیست.

نامزدی که باشه، دیگه نمیتونی بپیچونی و بری!

ولی وقتی شما میای مثلا با خانواده طرف صحبت میکنی، حالت رسمیت بهش میدی، نامزدی میشه، رفت و آمدها خیلی قوی میشه، چارچوب دار میشه، دیگه شما نمیتونی اون خلافو بکنی. اگر هم اون خلافو بکنی، پاهات بلغزه و مثلا رابطه جنسی بگذاری، مسئولی، به گردنته، دیگه نمیتونی جلوی خانواده دختر مثلا بپیچونی و بری. همچین چیزی نیست. برای همینه که ما میگیم که اگر هم میخواید همچین کاری رو بکنید، مثلا نامزدی باشه، اونم حتی با خطبه باشه. خطبه حلالیت خونده بشه که بدونن این مال ایشونه، مسئولیتی روی دوش همدیگه بیاد. پس ما توصیه نمیکنیم که شما هر چقدر هم که عاشق هم هستین، بدون اینکه بخواد نامزدی باشه، بدون اینکه بخواد رسمیتی داشته باشه، بدون اینکه پدر و مادرها بخوان اطلاع داشته باشن، بخواید خودتون واسه خودتون اسم عشق روش بذارید و پیش برید.

شاهنامه عاشقانه در چارچوب رسمی ازدواج

عشق درسته اولشه ولی بعد میشه شهوت. عشق به راحتی تبدیل به شهوت میشه و وقتی اون اتفاق افتاد هزاران و میلیون ها کِیس داریم که بعد از اینکه رابطه جنسی اتفاق افتاد، پسر، دختر رو میذاره کنار. میگه که من زن آیندم نباید زنی باشه که باهام رابطه جنسی داشته باشه. من یه دختر پاک خونگی میخوام. برم یه جا زنگ یه خونه ای رو بزنم، یه دختر در اختیارم قرار بدن. این اتفاقیه که میفته و ما همیشه گفتیم رابطه جنسی قبل از ازدواج همیشه به ضرر دخترها تموم میشه. چه از نظر چیزای اجتماعی که گفتم، چه از نظر روحی و معنوی و اون حالت حقارتی که براشون پیش میاد و اینکه فکر میکنن که ارزشمند و دوست داشتنی نیستند و روحشون انقدر آسیب میبینه که تا سال های سال باید روی خودشون کار کنن تا اون عزت نفس برگرده به وجودشون. نکنیم از این کارا. اگر شما خانم هستین، هرچقدر هم که اون پسر شاهنامه عاشقانه برای شما خوند، بگید که همه اینها درست، قربونت برم باید بیای با پدر و مادرم صحبت کنی، بیای و در چارچوب رسمی ازدواج به پیش بریم.

[تعداد: 2    میانگین: 3/5]

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن