ترک پورنوگرافی 11 – معتاد جنسی و همسر – قسمت 1

معتاد جنسی و همسر
4.8
(9)

در این فایل صوتی در رابطه با معتادان جنسی و همسران اونها صحبت می کنیم. چونکه خیلی از عزیزان هستن که یک زوج متأهل هستن و یکی از زوجین، یا خانم یا آقا دچار اعتیاد جنسی و اعتیاد به شهوترانی هستن و همسر دیگر از این قضیه رنج می بره. حالا چون هم آقا می تونه معتاد باشه هم خانم، اول ما صحبتمون رو با این وع زوج آغاز می کنیم که آقا دارای اعتیاد جنسی و اعتیاد به پورن و … باشه و خانم دارای این اعتیاد نباشه. توی کشورهای خارجی فوق العاده زیاد هست اینجور کسی ها و اینجور زوجینی که مرد دچار اعتیاد جنسی هست و مطمئناً توی کشور خودمون هم هست. چونکه متأسفانه پورن هم به کشور ما وارد شده و مطمئناً اگر فردمتأهل به پورن دچار باشه، عوارضی رو توی زندگی زناشویی خواهد داشت.

حالا باز این خودش دو نوع میشه: بعضی از آقایون پورن نگاه می کنن و حتی شاید خودارضایی هم بکنن، ولی شاید روشون نشه این مشکل رو بیان کنن و خیلی قایمش کنن و سعی کنن توی رابطه جنسی با همسرشون اصلاً به روی خودشون هم نیارن که پورن دیدن. ولی یک سری دیگه هم هستن، علاوه بر اینکه اونها پورن هم می بینن، دیگه یه جورایی حیاشون نسبت به همسرشون ریخته میشه و به جایی می رسه که تمام چیزهایی که توی فیلم های پورن دیدن، با همسرشون اجرا کنن. که این بدترین حالتش و دردناک ترین حالت برای اون همسر میشه. ببینید توی این بحث اول مجبوریم خطاب به آقایونی که دچار پورنوگرافی هستن و دوست دارن چیزهایی که توی پورن می بینن، روی خانمشون اجرا کنن، اول با اون آقایون صحبت کنیم و در فایل های بعدی برای خانم ها هم صحبت کنیم که چطور با این موضوع مواجه بشن و چطور با همسرشون برخورد کنن. ببینید آقای محترم که شما پورنوگرافی می بینید و فکر می کنید تموم اون چیزهایی که توی فیلم ها می بینید، کارهای عجیب و غریبی که توی فیلم نشون میده و شما هم می بینید، می خواید روی همسرتون اجرا کنید، باید بدونید که اعتیاد جنسی و اعتیاد به پورنی که شما بهش دچار هستید، شما رو از حالت طبیعی یک مرد نرمال طبیعی خارج کرده و شما دچار چرخه اعتیاد جنسی هستید.

اعتیاد جنسی و کلاً هر نوع اعتیادی تعریفی که از اعتیاد میشه اینه که یک بیماری پیش رونده و پراپرسیو هست. یعنی بیماری نیست که توی یکجا متوقف بشه. دائماً در حال پیش رویه اعتیاد. مخصوصاً اعتیاد جنسی و خصوصاً اعتیاد به پورنوگرافی. هر چی که انسان بیشتر پورن ببینه، دیگه اون نوع پورنی که می بینه، دیگه بهش جواب نمیده و باید شیفت کنه روی یک نوع پورن جدید. مثلاً اگر قبلاً پورن عادی دو نفره رو دیده، بعد از یک مدت جذابیتشو از دست میده و مثلاً باید بره پورن چند نفره ببینه! بعد همونطور که قبلاً گفتیم بیماری پارافیلیا شکل می گیره در وجود اون فرد. و همینطور پورن خودش دوست داره که به مردم پارافیلیا رو یاد بده و آموزش بده و تلقین کنه و بیمار بسازه. اصلاً دیدن پورن خودش بیماری سازه. بیمار می کنه انسان ها رو به انواع و اقسام انحرافات جنسی پارافیلیا. بعد از مثلاً پورن های گروهی میره به خشونت و زدن و تحقیر و خون و خونریزی و تا جایی که حتی کشت و کشتار در پورن اتفاق می افته.

ببینید این بیماری پیشرفت می کنه. پس شما اگر دارید پورن می بینید و هر چیزی که توی اون فیلم ها دیدید، می خواید روی خانمتون اجرا کنید، بدونید که شما اصلاً نمی تونید از خانمتون انتظار داشته باشید اون کارهایی که اون خانمی که هنرپیشه اون فیلم پورن هست داره انجام میده، از خانمتون انتظار داشته باشید که انجام بده! شما دچار این بیماری اعتیاد پیش رونده هستید و انتظار دارید همسرتون هم با شما پیش بیاد و اون همه کارهای عجیب و غریب و به قول معروف کارهایی که تمیز نیست رو بخواید باهاش انجام بدید و این ظلمه به همسرتون. اون هنرپیشه اون خانمی که میاد فیلم رو پر می کنه، دیدید که خانم شلی لوبن می گفت: برای یک فیلم دو هزار دلار به ما پول می دادن، برای یک فیلم دو ساعته! خوب حتی همون فیلم دو ساعته که شما توی یک ساعت فیلم کامل پورن کسی ببینه، این در عرض یکی دو ساعت که پر نشده! این سه چهار روز طول کشیده! هی فیلمبرداری کردن، هی کات کردن، رفتن وسطش استراحت کردن، تغذیه خوردن و… ایجوریه.

بعد اصلاً کلاً هنرپیشه های پورن شغلشون اینه! شغلشون اینه! ببینید اصلاً صنعت پورن میره کسانی رو انتخاب می کنه که یک شرایط خاصی رو دارن. مثلاً از نظر ظاهری خیلی شاید زیبا باشن، از نظر اندامی خیلی مانکن باشن، یا خیلی جذاب باشن. و میان اینها رو با کلی گریم و جراحی پلاستیک و انواع و اقسام کارهایی که روشون می کنن، اینها رو بزک می کنن، آماده می کنن که بتونن از اینها فیلم بگیرن! اگر همون هنرپیشه پورن رو شما توی خیابون ببنید بدون اینکه بخواد گریم کرده باشه، قبل از اون جراحی ها ببینیدش، می بینید که یک فرد عادی، یک دختر معصوم هست. ولی وقتی وارد صنعت پورن میشه، هم ازش پول در میارن، هم اینقدر خرجش می کنن که بتونن ازش استفاده کنن. دقیقاً مثل یک کالا، مثل یک جنس، مثل یک ماشینی هست که شما استفاده می کنید، وقتی هم مستهلک شد، میندازن دور! یعنی اکثر کسانی که توی پورن هستن، یا مریضی می گیرن، یا ایدز می گیرن، یا می میرن، یا خودشی می کنن، یا هر چی که هست، تاریخ مصرفشون که تموم شد، شوتشون می کنن بیرون از این بیزینس!

بنابراین شما نمی تونی از همسرت انتظار داشته باشی که اون کارها رو انجام بده. حتی پورن گاهی یه مصاحبه هایی رو اوایل یا اواخر فیلم های پورن نشون می داد که خانمی که داشت مصاحبه می کرد، چشم هاش پر اشک بود، ولی سریع فیلم رو قطع می کردن! به زور خنده آورده بودن رو لبش که مثلاً بخنده جلوی دوربین. یعنی حتی اون هم راضی نیست و با غصه و ناراحتی داره اون کارو انجام میده. بنابراین اون هنرپیشه پورن هم نمی تونه اون کارها رو درست انجام بده. بارها و بارها گریه کرده و بارها خواسته از دست اینها فرار کنه، تهدید به مرگ میشن اینها! به این راحتی نیست از صنعت پورن خارج شدن! بنابراین خیلی مهمه که اگر آقایی دچار پورنوگرافی هست و دوست داره همه چیزو روی همسرش پیاده کنه، ظلم بسیار بزرگی داره در حق همسرش می کنه. هر گونه رابطه ای که از حالت انسانیت خارج بشه و بره به سمت حیوانی کشیده بشه، ظلمه. هم در حق اون فرد، هم در حق همسرش.

و مطمئن باشید شما نمی تونید هیچگاه همسرتون رو مجبور کنید کاری کنه براتون که توی فیلم انجام میدن. و اون رضایتی که توی ذهنتون دنبالش هستید، حاصل بشه. به هیچ عنوان این اتفاق نمی افته. می دونید چرا؟ چونکه پورن خاصیتش اینه که شما رو از دنیای واقعی خارج کنه و به دنیا فانتزی یا خیالات ببره. بزرگترین مدعا یا گواه این حرفم اینه که خود هنرپیشه های پورنی که نگاه می کنید که خانم و آقایی دارن پورن اجرا می کنن، همون آقاهه با اون خانمه که جلو دستش هست و شما دارید از تلویزیون می بینید و بهش دسترسی ندارید، ولی خود اون مردی که دسترسی به اون خانم داره، خودش در نهایت با اون خانم نمی تونه ارضا بشه و باز باید تصویری در ذهن خودش بسازه و با خودارضایی کردن جلوی دوربین به ارضا برسه. یعنی خاصیت پورن اینه، خاصیت این کار حرام یا مخرب اعتیاد گونه اینه که انسان رو از واقعیت خارج می کنه. حتی اون کسی که پورن بازی می کنه. حتی اون کسی که مثلاً فرض کنید ده نفر هم جلوش باشن و بخواد باهاشون پورن اجرا کنه، اون ده نفر هم ارضاش نمی کنن و باید بره توی ذهنش اون تصویری که واقعی نباشه، غیرواقعی بخواد ارضاش کنه.

و بدترین دردی که پورن داره همینه. اینکه هیچوقت طرف راضی نیست. یعنی اگه شما از همسرت انتظار داری که فلان کاری که هنرپیشه پورن انجام داد، همسرت برات انجام بده، مطمئن باش راضی نمیشی در نهایت. حتی اگر همون هنرپیشه پورن از صفحه تلویزیون بیاد بیرون و همون موقع برای شما همون کارو بکنه، یاز شما راضی نمیش و یک صحنه دیگری که دیدید، میگید: اون باید باشه! و حتی اگه صحنه ای هم نباشه، میرید توی ذهنتون می گردید دنبال تصاویری که خودت می سازی که ارضا شی. و این خیلی درد بدیه به پورن دچار شدن. چونکه شما هیچوقت راضی نمیشی، در نهایت عصبی میشی، پرخاشگر میشی، ولعت نسبت به سکس بیشتر و بیشتر میشه و همینطوری دوست داری از همسرت چیزهای عجیب و غریب تری بخوای، توهین بهش می کنی و حتی ممکنه کتکش هم بزنی! باز هم راضی نمیشی.

و بدون که به اعتیاد جنسی و اعتیاد به پورن دچار هستی و شما در روندی هستید که مثل قطاری هستید که یواش یواش دارید به سرازیری میرید و وقتی که افتاد روی دور سرعت خودش، با قدرت تمامتر شما رو به گورستان خواهد برد! شک نکنید. آخر اعتیاد جنسی مرگه! حالا یا خودکشیه، یا مردن از ایدزه، یا مردن از طریق سکس که به اون جاهای خشونت بار و وحشیانه می رسه که یه لحظه طرف به جنون دسترسی پیدا می کنه و ممکنه خودش و همسرشو بکشه! شک نکنید که آخر مسیر همینه. دیر یا زود این اتفاق می افته. حالا دیگه خود دانید.

برای دانلود فایل صوتی معتاد جنسی و همسر – قسمت 1 کلیک کنید.

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد آرا: 9

4 دیدگاه برای “ترک پورنوگرافی 11 – معتاد جنسی و همسر – قسمت 1

 1. علیرضا معینی
  علیرضا معینی گفته:

  بله كاملا صحيح هست شايد خيلي از مردم متوجه اين موضوع نباشند ولي پشت پرده ي اين فيلم هاي پورن يك تشكيلات خيلي عظيم بِنَا شده كه با پول و قدرت دارن اون رو هدايت ميكنن و از انحراف جنسي مردم پوووول درميارن .

  • گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله متاسفانه همین طور هست ان شاءالله به یاری امام زمان و هوشیاری مردم این صنعت برچیده شود..

 2. ح م
  ح م گفته:

  معذرت میخوام اینجوری میپرسم. من خودم از پورن خیلی رنج بردم و میبرم. ولی انصافا آمار خودکشی‌ها و اسپری‌های صنعت پورن رو از کجا پیدا کردید؟؟؟ و اینکه روی چه منبعی میگید تمام پورن استار ها یا بدبختن یا تو بچگی پدرشون دراومده؟؟؟ صنعت به این پول درآری واضحه که خیلی از آدما رو میکشونه سمت خودش… به نظرم بیشتر رو بعد روانی و تأثیرات بد پورن متمرکز شویم بهتره ( مثل چند مقاله قبل) تا اینکه به این چیزهای عجیب صنعت پورن بپردازیم….

  • گفته:

   سلام دوست عزیز…

   باید به ابعاد مختلف پورن پرداخته بشه ، که همه آگاه شوند و هستند افرادی که در حال گرایش به این صنعت هستند در حالیکه فکر می کنند همه جوره ساپورت خواهند شد و حال باز هم اگر ساپورت خواهند شد انرژی های منفی رو که وارد روحشون می کنند را چکار کنند پس همه جوره باید آگاه شوند و بعد راه درست رو از نادرست تشخیص دهند ، واقعاً بدبختی هست چون روح الهی درونشون رو بوسیله شهوت دارن می کشند چون شهوت روح رو می کشه و انسان چیزی جز روح نیست .

دیدگاهتان را بنویسید