ترک پورنوگرافی 12 – معتاد جنسی و همسر – قسمت 2

معتاد جنسی و همسر
4.4
(5)

در این فایل ادامه مبحث همسران معتادان جنسی رو دنبال می کنیم.

توی این فایل روی صحبتمون با خانم هایی هست که شوهرشون معتاد جنسی هست، با اونها صحبت می کنیم. و اولین قدم این هست که یک سری از نشانه هایی که این خام ها از کجا بدونن شوهرشون به اعتیاد جنسی مبتلا هست یا نه، این نشانه ها رو میگیم. خوب این نشانه ها در اثر تجربه و در اثر تحقیق و مراجعاتی که به مشاوره ها شده، جمع آورش شده و اینجوری نیست که بگیم که وحی منزله که هر کی این کارو کرد، اعتیاد جنسی داره. نه. ولی در کل مجموعه اینها رو که رو نظر بگیرید، خودتون متوجه میشید که آیا همسر شما معتاد جنسی هستند یا نیستند. قبل از اینکه این نشانه ها رو بگم، شما باید ببینید آیا در روابط جنسی با همسرتون رضایت کامل جسمی، روحی و عاطفی برقرار هست یا نه؟ اگر برقرار نیست و شما از یک سری موردها و رفتارهای همسرتون رنج می برید و فکر می کنید که یک جای کار مشکل داره، این نشانه هایی که توی این فایل میگیم شاید به شما کمک کنه که در اولین قدم متوجه بشد که آیا همسر من مشکل داره یا نداره؟

خوب چه نشانه هایی هست؟ مثلاً دیر بیدار موندن در نیمه های شب و نگاه کردن به فیلم های پورن، دیدن عکس های جنسی یا عضو شدن توی گروه های تلگرامی که همش در رابطه با سکس صحبت می کنن و عکس های سکسی رد و بدل میشه و… این یکی از نشانه ها کسی هسش که اعتیاد جنسی داره. نشانه های بعدی اینه که دائماً اون فرد ها میشه و دوست داره که یه جورایی از همسرش دور بشه و مکرراً این کارو انجام میده و اصلاً هم توضیح نمیده، مره بیرون، میاد، هی دوست داره تنها باشه، این تونه دوباره یکی از نشانه های اعتیاد جنسی باشه. نشانه دیگه این هستش که خود هنگامی که رابطه زناشویی برقرار میشه، نقش خیلی کنترل کننده و دامیننت داره. یعنی دوست داره همینجوری کنترل کنه یا اینکه خیلی مودی باشه، بد اخلاق باشه و یه وقت می بینی خوش اخلاقه، یه وقت بد اخلاقه. یعنی موقع سکس طرف مودیه. افکار و رفتارش غیر قابل پیش بینیه. یه روز مهربونه، یه روز بد اخلاقه، یه روز خشمگینه، این همه تغییر در نوع رفتارش بر می گرده به فیلم هایی که دیده.

اصلاً کلاً تعادل روحی به هم می خوره. توی سکس هم می خواد کنترل کنه و بگه: این کاری که من میگم رو باید انجام بدی و کلاً در رابطه های جنسی بیش از حد درخواست می کنه رابطه جنسی رو. رعایت زمان و مکان رو اون فرد نمی کنه. مثلاً مهمان توی خونه هست، آقا رفته توی اتاق خواب داره یه کاری کنه و خانم رو یه لحظع صدا می زنه و میگه بیا، بعد تا مهمون ها هستن، میگه: بیا سریع یه رابطه ای با هم بذاریم. کارهای عجیب و غریب و اینجوری! اینها همش نشون میده که به نوعی به اعتیاد جنسی مبتلا هستش. رعایت نکردن زمان و مکان. حالا توی پارک، کوچه، بیابون، خیابون، هر جایی دلش بخواد این کارو انجام بده، این میتونه نشانه های اعتیاد جنسی باشه. و از نشانه های دیگری که خیلی می تونه کمک کنه به شناختن این قضیه اینه که: وقتی همسرش به اون آقا میگه: فیلم پورن نگاه نکن، شدیداً عصبانی میشه و واکنش نشون میده. یعنی به شدت از اون کاری که داره می کنه، دفاع می کنه و میگه: نخیر! خیلی هم مهمه! اصلاً هم مشکلی نیست! خیلی ها دارن نگاه می کنن! من هم می خوام ببینم! مگه کسی هم داریم که پورن نبینه؟ اگه همچین عکس العمل هایی نشون داد، این یعنی شوهر شما به اعتیاد جنسی مبتلاست. چون که معتاد دوست داره همیشه از اعتیاد خودش محافظت کنه.

نه تنها اعتیاد جنسی، بلکه مواد مخدر هم به این شکل هست. اگر برید به یک معتاد که سی ساله داره تریاک می کشه، بعضی هاشون هم که قبلاً در موردشون صحبت کردیم، میگن: من خوشم میاد از خودم که سی ساله دارم تریاک می کشم، ول هنوز معتاد نشدم! یعنی همه می دونن که معتاده و خودش خبر نداره. و وقتی هم که بهش میگن نکش، میگه: من معتاد نیستم! من تفریحی دارم می کشم. حالا پورن هم همینه، وقتی که بهش میگی نبین، میگه: بابا ما از صبح تا شب رفتیم سرکار، دو دقیقه می خوایم تفریح کنیم دیگه! همه دنیا دارن می بینن، مگه میشه کسی نبینه!؟ یا مثلاً کسانی که به تریاک مبتلا هستن، میگن: بابا همه دنیا معتادن، همه دارن می کشن، ما هم یکی روش! در صورتی که اون دیدگاه معتاده، اون از دید خودش داره دنیار اینطور می بینه. خیلی ها هستن که اهل هیچ چیزی نیستن، ولی معتاد اون ها رو نمی بینه. چونکه فضای فکریش کلاً آلوده شده.

و در حین رابطه جنسی، حتی قبل و حین و بعدش هیچگونه صمیمیت یا احساس عشق و علاقه به هیچ وجه نسبت به همسرش نشون نمیده. و فقط مثل یک ربات می خواد اون عمل مکانیکی سکس رو انجام بده. این از نشانه های بارز اعتیاد جنسیه. چرا؟ چون که سکس فقط برای ان فرد مهمه. احساسات، مراقبت کردن از همسر، نوازش کردن، دل دادن و دل گرفتن، آماده کردن روحی همسر، اینها هیچکدومشون براش مهم نیست. فقط و فقط خود رابطه جنسی برای اون فرد مهمه. این یکی از نشانه های خیلی قوی هست که انسان بتونه تشخیص بده آیا همسرش مبتلا به اعتیاد جنسی هست یا نیست. و توی همون قضیه پورن دیدن هم مدتی پورن که دید، اگر می خواید بدونید که همسرتون واقعاً مبتلا به اعتیاد جنسی هست یا نه، مثلاً کسانی که پورن زیاد می بینن، همینطور نوع پورن دیدن رو عوض می کنن. قبلاً هم گفتیم از پورن نوع دو نفره میره به سه نفره و چند نفره و گروهی، با حیوانات، با خشم، با کتک زدن، شلاق زدن، خونریزی کردن و همینجوری طرف دنبال تنوع در دیدن پورنه. چونکه وقتی وارد چرخه اعتیاد شد، واقعاً استوپ کردنش یک اراده قوی در کنار اراده خداوند، یعنی یک تمایل خیلی قوی می خواد که خداوند هم بیاد کمک کنه و این چرخه رو بشکنه. وگرنه واقعاً سخته.

چونکه اعتیاد جنسی یک از سخت ترین اعتیاد ها هست برای ترک کردن! چونکه یک ماده خارجی نیست که طرف از بیرون مواد بگیره و مصرف کنه، ماده مصرفیش شهوتی هستش که توی وجودش هست. و اون شهوت و میل جنسی به شدت منحرف شده و به روح و روان و فیزیولوژی و بایولوژی و همه چیزهای بدن و وجود انسان رو درگیر خودش کرده و واقعاً به نوعی طرف هیچ کاری نمی تونه بکنه. و وقتی که وسوسه میاد، دیگه دست خودش نیست. بنابراین باید به معتاد جنسی به شکل کسی که با یک بیماری بسیار خطرناک درگیر هست، نگاه کرد. هیچگونه قضاوتی انسان نباید بکنه بگه این آدم بدی هست. نه. این دیگه دست خودش نیست. این فیلم هایی هست که خونخوار میشن و تبدیل میشن ب آدمخوار و… طرف دیگه مبتلا شده و دیگه دست خودش نیست! توی یک فیلمی ما خونه یکی از آشناها بودیم، یه صحنه رو داشتن می دیدن، طرف مادرش بود، اون آدمخوارها گازش گرفته بودن و دید که مادر خودش هم چهره اش داره عوض میشه و بعد کشتش دیگه. منظور اینکه اعتیاد جنسی هم اینطوریه. وقتی که طرف مبتلا شد، دیگه باید قضاوتش نکنیم و به چشم آدم بدی نگاهش نکنیم. این بیماری رو داره و ما باید کمکش کنیم که درمان بشه و توی فایل های بعدی میگم که ما چیکار کنیم به همسرمون نگاه کنیم، اگر همسرمون مبتلا به اعتیاد جنسی هست.

حالا من مثال ها رو همش روی آقایون زدم، ولی فرقی نمی کنه، برای خانم ها هم همینطوره، خانمی که مبتلا به اعتیاد جنسی هست، اون هم اکثر این چیزها رو داره. دیدن پورن، احساس نداشتن، مودی بودن، هر لحظه عوض شدن حالش، همه این نشانه ها برای خانم ها هم صدق می کنه، ولی خوب توی رابطه جنسی مردها هستن که اون دامیننت بودن رو دارن و می خوان حالت تحکم نشون بدن که هر کار من میگم تو باید بکنی! و از نشانه های دیگرش اینه که طرف بیش از حد دروغگو میشه و تعداد دروغ هایی که میگه، بیشتر و بیشتر و یشتر میشه! که این برای همه اعتیادها صادق هستش. دوستان صمیمی نداره، مخصوصاً دوستانی که همجنس خودشون هستن، اگه آقا باشه که معتاد جنسی هست، دوستان آقای کمتری داره و دوست داره همش دور و بر خانم ها بگرده. مثلاً توی همکارها همش دوست داره همش بره سراغ خانم ها. دوست داره همش خانم ها رو دور و بر خودش جمع که. و جوک های سکسی بیش از حد میگه و کلمه های سکسی زیاد میگه. اینها همش یعنی فضای فکری فرد رو فقط سکس در بر گرفته! نه هیچگونه عاطفه و صمیمیت در اون وجود نداره. و اینها می تونه در کل نشانه های باشه که ما بتونیم تشخیص بدیم همسرمون معتاد جنسی هست یا نه؟

در فایل بعدی در رابطه با اینکه خود خانمی که شوهرش اعتیاد جنسی داره، ببینیم که این خانم آیا مشکلاتی رو داره یا نه؟ چونکه اعتیاد همیشه یک فرد رو درگیر نمی کنه، خانواده فرد هم مبتلا میشن! به اون میگن: coadiction. یعنی فردی که معتاد باشه، اون کسی که کنارش داره زندگی می کنه، همراه معتاده! احتمالاً خودش هم بسیار زیاد آسیب دیده و بخش بزرگی از آسیب های اعتیاد بر روحش تأثیر گذاشته. و اون فرد باید چیکار کنه؟ خودش هم به نوعی آلوده شده. مثل یک کسی که در کنار یک آدمخوار زندگی کرده. مثال می زنم. بالاخره تأثیر گرفته. حتی اگر خودش هم رسماً معتاد نشده باشه، رفتاری که شوهرش داشته، روی روح اون خانم تخریب های بسیار زیادی انجام داده. در فایل بعدی در رابطه با این صحبت می کنیم که شما اگر همسرتون معتاد جنسی هست، آیا خودتون آسیب دیدید یا ندیدید؟ حالا چیکار کنیم که شما اصلاً از خودتون شروع کنید، خانم پاکسازی کنه، درمان کنه، مسلط بشه روی خودش تا بعد بتونه به شوهرش کمک کنه. که در فایل بعدی این رو توضیح خواهیم داد.

برای دانلود فایل صوتی معتاد جنسی و همسر – قسمت 2 کلیک کنید.

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 5

4 دیدگاه برای “ترک پورنوگرافی 12 – معتاد جنسی و همسر – قسمت 2

 1. علیرضا معینی
  علیرضا معینی گفته:

  هيچ چيز غم انگيز تر انساني نيست كه نا آگاهانه فكر ميكنه فيلم هاي پورن بي ضرر هستند .
  هيچي توي دنيا غم ناك تر از انحراف سكس نيست و هيچ چيز توي رابطه ي زن و شوهر سمي تر از پرداختن به ايده آل هاي سكسي كه زن و مرد در اوج بينقصي كارشون رو انجام بدن نيست .

  • گفته:

   سلام دوست عزیز….
   بله متاسفانه انسان امروزی گاها این دردها را با لذت ها اشتباه می گیرد و فقط روح وجسم خود را درگیر میکند…

  • گفته:

   سلام دوست عزیز…

   لایو در اینستاگرام با همین موضوعات گذاشتیم و الان فایلهای ضبط شده لایوهای در کانال مس به طلا بنام ترک پورنو گرافی و اثرات آن هست ..

دیدگاهتان را بنویسید