تخیلات جنسی با همسر خیالی آینده

sexual-fantasy-with-wife
4.2
(47)

یکی از کاربران سؤال بسیار خوبی پرسیده بودند: آیا تخیلات جنسی هم جزو انحرافات جنسی حساب میشه؟ یا نه؟ مخصوصاً تخیلاتی که مثلاً یک فرد مجرد در تصور خودش همسر آینده خودشو بیاره و در تصور خودش ببینه که داره با همسر خودش رابطه جنسی می گذاره. این سؤال خیلی از کاربرها بوده. عزیزان هیچ فرقی نمی کنه که شما تخیل جنسی انجام بدید و به رابطه جنسی با همسر فکر کنید یا هر چیز دیگری. تخیلات جنسی برای فردی که همسر نداره ، نوعی انحراف جنسی هست و اگر فردی به اندازه کافی روی تخیلش کار کنه ، حتی فرد می تونه بدون اینکه با بدن خودش تماس داشته باشه ، ارضا بشه و به انزال برسه. انگار که خودارضایی کرده. اصلاً فرقی نمی کنه!

خودارضایی این نیستش که فقط یک فردی بدن خودشو لمس کنه! نه. از نظر فکری و خیالات هم خودارضایی انجام میشه. و اصلاً بزرگترین مشکل در ترک شهوترانی و خودارضایی ، بحث خیالات و تخیلات جنسی پدر انسان رو در میاره و خیلی کار سختی هست و حتی اگر طرف دستاش هم ببندن ، توی ذهنش این کارو انجام میده. این بیماری توی ذهن ما هست. آخرش تخیلات و فانتزی های سکس هست که آتش شهوت رو در وجود انسان بیدار نگه میداره.

و حالا برای این مثال که این کاربر عزیز پرسیده بودند ، که سؤال خیلی از کاربرهای دیگر هم بود ، همسر آینده رو اگر بخوای تصور کنی ، مگر شمایی که مجرد هستید ، مگر شما قیافه همسرتونو دیدید و می شناسید؟ یا اندامشو مگر دیدید؟ یا می شناسید؟ که بخواید تصویر سازی کنید و با او توی ذهنتون رابطه برقرار کنید؟

تصور همسر آینده حین رابطه، با تداعی شهوترانی های گذشته صورت می گیرد

نه دیگه! احتمالاً فردی که می خواد همسر آینده خودشو تصور کنه ، داره چیکار می کنه؟ فیلم های پورنی که دیده یا چشم چرانی هایی که توی جامعه کرده ، میخواد اینها رو همه بده دست هم و بخواد یه چیزی در بیاره و یک تصویر خیالی از همسر آینده اش بسازه! همچین کاری عین خود چشم چرانی و عین دیدن پورن و عین همون خودارضاییه. فرقی نمی کنه. و به شدت باید برای این یک خط قرمزی قرار بدید عزیزان و اینکارو نکنید.

قبلاً هم اشاره کردیم. تجربه خودمن این بود که وقتی می خواستم شهوترانی رو کنار بگذارم ، مثلاً یک صحنه ای که قبلاً دیده بودم ، یک عکسی ، فیلمی ، به محضی که می خواست بیاد ، اصلاً اجازه نمی دادم به یک ثانیه بگذره. مثلاً این یک ثانیه بشه دو! این دیگه زیاده. اگر بخوای بهش فکر کنی ، زیاده. ثک ثانیه زیاده. یعنی تا تصویر اومد ، باید فکرتونو ببرید یک جای دیگه. یا می تونیم اون تصویرو سریعاً با یک چیز مثبت جایگزین کنیم.

فرض کنید این ذهن منه ، یک تصویر جنسی اومد ، یک تصویر خوب جایگزینش می کنم. یک چیز معنوی ، یک چیز الهی ، یک چیز خوب مثل تصویر طبیعت. یا اینکه اگر توجهم میره روی این چیزها ، خودم میارمش روی چیزهای مثبت ، روی پاکی ، روی حال خوب ، روی معنویت ، روی خدا. و اصلاً میگم یک ثانیه زیاده. چونکه توی یک ثانیه شما می تونید قشنگ یک تصویر جنسی رو توی ذهنتون بسازید. پس یک ثانیه زیاده و اصلاً اجازه ندید این تصاویر توی ذهن شما ساخته بشه. به محض تشکیل شدن ، باید نابودش کنید. دیگه اینجوری نفس شما تربیت میشه و یاد می گیره که به تصویرها و فانتزی های جنسی نخواد فکر کنه.

فقط تصویر واقعی و زنده همسر که پیش روی ماست ، باید در ذهن ما باشد

 بر خلاف این چیزی که ما میگیم ، چی هستش؟ در دنیای امروز در رسانه ها چقدر سایت هایی هستش که داستان می نویسند! داستان های فانتزی. طرف متن رو که می خونه ، ارضا میشه! اینقدر تخیل فرد رو در مسائل جنسی درگیر می کنند ، در خیانت و در انواع و اقسام سناریوهای جنسی ، که طرف با متن ارضا میشه! و این به خاطر چیه؟ به خاطر انحراف جنسیه دیگه. کی گفته انسان با خوندن یک متن باید به ارضای جنسی برسه؟

فقط تنها تصویری که باید در ذهن شما وجود داشته باشه ، همسر واقعی خودتونه و اون وقتی که می خواید باهاش رابطه بگذارید و ارضا بشید. و حتی در دوران نامزدی فرض کنید کسانی که فاصله خونشون از هم دوره و هنوز توی یک خونه نیومدن زندگی کنن ، همونجا هم فانتزی های جنسی پشت تلفن و… نباید انجام بشه. چرا؟ چون هر چیز از واقعیت بیفته بیرون ، میره توی بخش بیماری اعتیاد جنسی و فانتزی.

و تفکیک کردن فانتزی های مختلف با فانتزی های صحیح کار سختیه و تقریباً غیر ممکنه. و شما باید یاد بگیرید که هر وقت همسرتون واقعی پیش روی شما بود ، باهاش رابطه بگذارید. و تنها تصویری که باید توی ذهن شما باشه ، همون تصویر زنده و حاضری هست که جلوتونه. همون حرف هایی که الان ایشون داره میگه و شما دارید بهشون میگید ، توی واقعیت زندگی کردنه. چون که ما ذهنمون به شدت گرایش به این داره که برگرده بره توی فانتزی و یک سری چیزهای الکی پلکی بیاره و با اونها ارضا بشه. برای همینه که میگن: اگر شما با همسرتون هستید و تصویر خانم دیگری در ذهنتون باشه ، شما انگار دارید با اون تصویر زنا می کنید و از خانمتون به عنوان یک جسم فیزیکی دارید سوءاستفاده می کنید.

تکنیک جایگزینی تصاویر جنسی با معنویت بهترین راهکار

خیلی مهمه که ما روی فانتزی های جنسیمون خیلی کار کنیم و تمرین کنیم و هی روش کار کنیم و جایگزین کنیم. تکنیک های مختلفی برای این کار وجود داره. تکنیک جایگزینی یا منعطف کردن توجه به چیزهای خوب و اون چیزهای خوبی که می خوایم ، فقط از خدا بخوایم و بگیم: خدایا من می خوام که توی ذهنم چیزهای جنسی رد نشه و فقط تو رد بشی. فکر تو ، خدا ، خیر ، خوبی ها ، فرشتگان ، ملائک ، قرآن ، نیکی به دیگران. من فقط می خوام اینها توی ذهن من باشه و اصلاً می خوام ذهنم از چیزهای شهوت آلود پاک بشه. این رو از خدا بخوایم و فقط به همون توجه کنیم از صبح تا شب. و انشاالله جوری میشه که کم کم خدا به ما کمک می کنه و ذهنمون از هر گونه افکار شهوانی و فانتزی پاک میشه.

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آرا: 47

2 دیدگاه برای “تخیلات جنسی با همسر خیالی آینده

 1. فاطمه
  فاطمه گفته:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام
  خداروصد هزار مرتبه شکر میکنم …به واقع که جای سجده برایم هست.اشک جلوی چشمانم را گرفته هست. دو سال میشه که دارم به آب و آتیش میزنم که ترکش کنم. تا 3 ماهم پیش رفتم. امشب در حالت گر گرفتگی بدنم ..از خدا کمک خواستم. وضو گرفتم و نماز خوندم..اما در حین نمازم تمام ذهنم درگیر بود… بعد نماز لپ تاپ را باز کردم. گفتم خدایا راهی را نشون بده ..بعد 3 تا سایت وارد سایت شما شدم. از ساعت 6 دارم توی سایت مطالعه میکنم.. الان حالم خوب شده است. شاید بزرگتر کمکی که بهم کردید این مطلب بود.. اخه من اشتباه فکر میکردم. و اطلاع نداشتم تخیلات هم خودشون گناه هست. البته کاش بیشتر توضیح میدادید..من دنبال اینم چه جوری قدرت ذهنم را بالا ببرم..تا درس هام بهتر بشه.

  • گفته:

   سلام دوست عزیز..
   بهتون تبریک میگیم و خوش آمدین در مسیر پاکی
   فایلها را بیشتر گوش کنید مطالب زیادی هست که متوجه خواهید شد چگونه تخیلات خودشان نوعی ماده مصرفی هستند
   با ترک این امر واستحاله میل جنسی ذهنی بازتر وگیراتر خواهید داشت لکن احتیاج به زمان وصبوری دارید باز هم میگم از وجودتون در مس به طلا خوشحالیم.

دیدگاهتان را بنویسید