قدرت میل جنسی

قدرت میل جنسی
0
(0)
توی این ویدیو در رابطه با قدرت میل جنسی صحبت می کنیم و این قدرت رو میایم اول در راه منفیش رو بررسی می کنیم که از راه منفی وقتی منحرف میشه، چقدر قدرت داره. و وقتی که منحرف نیست و در راه درست استفاده میشه، چقدر می تونه قدرت داشته باشه.
صنعت پورن یا پورنوگرافی یا فیلم های مستهجن یک صنعت بسیار بزرگ و قدرتمند هست و من یک تحقیق سطحی که می کردم این بود: ارزش مالی صنعت پورن صد میلیارد دلاره. یعنی حتی به اندازه فروش نفت بعضی از کشورهاست. و اینکه این صنعت دوازده میلیون سایت پورنوگرافی در جهان وجود داره که سی درصد از ترافیک اینترنت جهان رو سایت های مستهجن به خودشون اختصاص میدن. با آمار یکی از سایت هایی که حتی سایت شماره یک هم نبود، یکی از سایت های بالا این بود که روزانه شصت و چهار میلیون بازدید کننده داشت.
می دونید این یعنی چی؟ یعنی پتانسیل اینکه مردم درگیر استفاده نادرست از میل جنسی بشن، چقدر زیاده و کسانی که پشت این صنعت شیطانی هستند، خوب می دونن که قدرت میل جنسی چقدر هست و چقدر می تونه انسان ها رو درگیر کنه و برای همین هم هست تونستن انسان ها رو درگیر کنن و البته منحرفش کنن و اینقدر پول دربیارن.
و حالا ما توی بحث استحاله و تعالی میل جنسی میایم چی میگیم؟ میگیم این میل جنسی خیلی قدرتمنده. بیش از اینکه ما تصور کنیم، قدرت داره. حالا اونها اومدن منحرفش کردن و از راه انحرافی می خوان اینقدر ازش پول دارن در میارن؛ و شصت و چهار میلیون بازدید کننده در روز خیلی زیاده! کل جمعیت یک کشوره. مثلاً کشوری مثل یه کم کمتر از ایران، دارن روزانه پورن نگاه می کنن. چقدر درگیری داره! چقدر اعتیادش شدیده که الان توی دنیا به پورن به عنوان مواد مخدر یا دراگ جدید دارن بهش نگاه می کنن. میگن کاملا ماده مخدره و کاملاً از لحاظ علمی ثابت شده از نظر اثری که روی مغز می گذاره و یک اعتیاده.
حالا بیایم بر عکس این رو توی راه درست استفاده کنیم. این پتانسیل عظیم رو که منفیش تونسته یک تجارت صد میلیارد دلاری درست کرده، بیایم ببینیم اگه مثبت بشه و در راه درست بیفته و برکت خدا و چیزهای معنوی و الهی پشتش قرار بگیره، ببینید چقدر و چندین برابر قدرت پیدا می کنه! چون همیشه مثبت، وقتی انسان از یک چیزی درست استفاده کنه؛ قدرتش بیشتر از منفیه. همونطوری که قدرت خداوند بسیار بزرگتر از یک مخلوق ذلیلی مثل شیطانه.
پس ببینید تفاوت اینجاست. وقتی ما میگیم: میل جنسی رو تعالی بدیم، هدرش ندیم، این انرژی اتمی و این رآکتورهای اتمی درونی و انرژی رو تلف نکنیم که این انرژی تخلیه بشه و هیچ نفعی هم برای انسان نداشته باشه. همینطور که گفتیم: توی رابطه زناشویی، زن و شوهر اینقدر می تونن از هم انرژی بگیرن که اون انرژی یین (زن) و یانگ (مرد) که اینها می تونن تبادل پیدا کنن و فوق العاده انرژی از همدیگه کسب کنن. و مردها باید آگاه باشن، زرنگ باشن، اسمارت باشن که انرژیشون رو هر سری با همسرشون رابطه دارن، تخلیه نکنن. حالا گفتیم یک تکنیک هایی داره مرد باید حواسش باشه با رعایت یک سری اصولی می تونه به اون قدرت و توانایی برسه که همسرش رو به ارگاسم برسونه و اگر خودش دلش خواست به ارگاسم برسه و اگر دلش خواست، نرسه با رعایت شرط ها و شرایطی که توی دوره استحاله نیروی جنسی آموزش دادیم.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

3 دیدگاه برای “قدرت میل جنسی

دیدگاهتان را بنویسید