ترک چشم چرانی 11 – معلم سکسی زبان

4.4
(63)

کاربری سوال خیلی خوبی رو پرسیده بودن که ما در این فایل پاسخ میدیم. پرسیده بودن من دارم روی یوتیوب زبان انگلیسی یاد میگیرم و مدرس این زبان انگلیسی یک خانمی هست که آموزش هاش خیلی خوب هست ولی تنها چیزی که هست ایشون یه جورایی خیلی تحریک کننده لباس میپوشن و من چیکار کنم؟ دارم خیلی خوب یاد میگیرم ولی ظاهرشون تحریک کننده هست و از نظر پرهیز چشمی و چشم چرانی نکردن من مشکل پیدا میشه برام. ولی من از دوستم پرسیدم که گفته توی انگلیس پر از مسلمان هست. این مسلمان ها هر روز میرن سر کلاس و دانشگاه و اینها، انواع و اقسام خانم های اینجوری رو میبینن و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد. و پاسخ ما به این قضیه چی هست؟

عادی شدن دیدن صحنه های سکسی آسیب اون رو از بین میبره؟!

خیلی هم مشکلی پیش میاد. این نیست که ما فکر کنیم مشکلی پیش نمیاد. بینید یه بحث داریم این که عادی شدن مثلا همچین صحنه هایی، خانمی که مثلا با دامن و لباس خیلی راحت و اینا میاد سر کلاس. عادی شدنش دلیل بر این نمیشه که آسیب خودشو نمیزنه. برای کسی که میخواد چشم چرانی رو کنار بذاره و اصلا میخواد پاکی چشم داشته باشه، برای چشم خودش و ورودی های روح خودش ارزش قائله و دوست نداره این صحنه ها رو ببینه، خیلی هم تاثیر گذاره. ما به کسایی که میخوان مثلا خودارضایی رو کنار بذارن و یا میخوان شهوترانی رو کنار بذارن، میخوان برای روحشون ارزش بالاتری قائل بشن و از این مباحث رها بشن و بیان یک بعد بالاتری از روح رو تجربه کنن، اگر که شغلشون مثلا شغلی هستش که با خانم های تحریک کننده در تماس هستن، ما میگیم شغلت رو هم عوض کن. پاش بیفته شهرت رو عوض کن. یعنی هر بهایی که لازم هست باید پرداخت کنیم تا از شهوترانی رهایی پیدا کنیم.

برای به دست گرفتن افسار قوه شهوت چه بهایی باید پرداخت کنیم؟

این بهایی هست که من میگم حتی شغل و شهر رو هم پاش بیفته عوض کنین مشکلی نداره. مثلا یه نفر توی یک رابطه عاطفی مخرب هست، یک رابطه پنهانی مثلا بدون اینکه همسرش بدونه با یک کس دیگه ای توی رابطه هست، من میگم کات کن؛ به هر قیمتی که شده کات کن. اگر میبینی که طرف هر روز میاد مزاحمت میشه و فلان و اینها، اصلا محله ات رو عوض کن، شهرت رو، شغلت رو عوض کن. اصلا برو که دیگه از این آتش دور باشی تا کم کم اون وابستگی ها و اینها آروم بشه، کات بشه، و شما بتونی برگردی و اون تمامیت نفس خودتو در اختیار بگیری و دوباره اون افسار قوه شهوت رو دستت بگیری و بتونی سوار این میل جنسی بشی و کنترل شهوات خودت رو در دستت بگیری.

یادگیری زبان با دغدغه نوع پوشش و سکسی بودن معلم!

آموزش زبان که دیگه سهله. من خودم که حالا در بعد زبان انگلیسی، خدا رو شکر زبان خوبی یاد گرفتم، اصلا همچین چیزایی نبود. ما کلاس زبان میرفتیم مثلا توی ایران. پا میشدیم میرفتیم توی کلاس زبان، آموزشگاه. هم آموزشگاه پسرانه بود، همه پسر، معلم هم مرد و خیلی بهتر هم یاد گرفتیم. شما وقتی که میخواید زبان انگلیسی یاد بگیرید و یک خانمی که حالا تحریک کننده لباس پوشیده و برای جذب مخاطب بیشتر میاد خودشو اونجوری جلوی دوربین قرار میده، که حالا اون خبر نداره توی بعد روحی داره چه بلایی سرش میاد، اونو کاری نداریم، شما که این سوال رو پرسیدید، شما دارید یک کار بدون برکت انجام میدید. شما مثلا میخواید زبان یاد بگیرید، ولی همین که براتون دغدغه شده و برای ما پیام فرستادید و میگید که این خانم ظاهرش تحریک کننده هست، این یعنی اون مشکله پیش اومده. این نیست که ما بگیم مشکلی پیش نمیاد. یه مشکلی برای شما پیش آورده، یه دغدغه ای برای شما پیش آورده. پس چرا ایشون اگر یک خانم پوشیده و سرسنگین بود شما به ما پیام نمیدادید؟ پس این یه گوشه ای از ذهن شما رو درگیر کرده و وقتی که داره آموزش زبان انگلیسی میده، خود به خود هم شما دارید به آموزش زبان انگلیسی گوش میکنید هم دارید مثلا به اندام اون خانم فکر میکنید. چرا؟ چون خودش جوری لباس پوشیده که حالا شما بخواید اونو مد نظر بگیرید. اگر دغدغه و مشکلی نبود که خب به ما پیام نمیدادید که. این خودش بزرگترین دلیله.

انجام یک کار خوب از طریق یک گناه!

پس شما در عین حال که دارید یه کار خوب و مفید و خداپسندانه مثل یادگیری و آموزش علم انجام میدید، دارید گناه انجام میدید. گناه چشم چرانی. و این حالا گناه چشم چرانی هم نباشه شما دارید به صحنه ای نگاه میکنید که خوب نیست برای روح ما. که حالا خارج از حیطه این فایل هست که توضیح بدم چرا خوب نیست برای ما که بدن و اندام زن های دیگه رو بخوایم ببینیم. اثراتی که میذاره خیلی زیاد هست. شما دارید این کار گناه و کار اشتباه رو انجام میدید. بنابراین این اشتباهه میچربه به اون کار مثبت و اون کار مثبت شما رو هم خراب خواهد کرد. مثل این میمونه که مثلا من برم دزدی کنم و بیام از پولش به فقیرا کمک کنم. بگم که کار خوبیه دیگه! نه! کار دزدی در وهله اول بد بوده، لازم نبوده که اون کارو بکنم که بعد بخوام این کار خوب رو بکنم.

پس چجوری زبان یاد بگیریم؟

برای یادگیری زبان راههای بسیار زیادی هستش که ما بتونیم بدون دیدن این صحنه ها، بدون دیدن فیلم های هالیوودی و اینا بخوایم زبان رو یاد بگیریم. میتونیم فیلم هایی رو ببینیم که حداقل صحنه هاش کمتره، هیچی صحنه نداره، فیلم هایی که اصلا آموزشی اند، خیلی چیزای اینجوری هست. پس شما چون آموزش زبانه، معلم هست و شما دوست دارید با دقت به اون فرد نگاه کنید، بهتره که یک معلم مرد رو انتخاب کنید یا کلاس زبان برید. پس ما اینو توصیه نمیکنیم.

توی کشوری مثل انگلستان، مسلمان ها چیکار میکنن؟

حالا توی کشورهایی مثل انگلیس که مسلمان های زیادی هستن و اونا دارن اینا رو هر روز میبینن، اونا دیگه چاره ای ندارن، واقعا چاره ای ندارن و چون که اونها چاره ای ندارن و مجبورن که این صحنه ها رو ببینن، دلیل بر این نمیشه که این صحنه ها روی اونها اثری نگذاشته. از کجا معلوم که تاثیر نگذاشته؟ از کجا معلوم که اینها در بعد روحی چه اتفاقی براشون میفته؟ شما اون لحظه ای که دارید اون صحنه حالا فیلم آموزشی رو میبینید، یا اون لحظه ای که شما یک ساعت سر کلاسی نشستید که مثلا معلم با دامن جلوی شما وایستاده، اون لحظه رو نبینید که اتفاقی نمیفته. خب کسی که سر کلاس نمیاد خودارضایی کنه. این تصویر میشینه توی ذهن اون مرد، یه وقت میبینی سه روز دیگه اثر خودشو میذاره و نصفه شب میبینی که تحریک شدی، شهوتی شدی، نمیدونم هیجان جنسی زده بالا و طرف خودارضایی میکنه. نمیدونه از کجا ضربه خورده، نمیدونه که از کجا این ورودی های مغز اتفاق افتاده.

تماشای پورنوگرافی در محیط کار، دغدغه دولت انگلستان!

اتفاقا انگلیس یکی از کشورهایی هست که در زمینه دیدن پورنوگرافی خیلی اوضاش خرابه. حالا میرم آمارهاشو در میارم چون من قبلا مقالش رو خوندم، الان اعداد و ارقامش توی ذهنم نیست. ولی به شدت در محیط کاری یعنی جوری شده که دغدغه شده بود برای کشور انگلیس، برای دولت انگلیس که میگفت چندهزار آمارشو یادم نیست، افراد زیادی هستن که در ساعات کاری، روی سیستم هاشون پورنوگرافی نگاه میکنن. انقدر جامعه داغونه. چرا مشکلی پیش نمیاد؟ کی میگه مشکلی پیش نمیاد؟ اون از اونجا شروع شده که ما فکر میکنیم چون اروپا آزاده و اینها، چون آزاده و عادیه و همه اینجوریه، هیچ مشکلی نداره. خیلی هم مشکل داره. اثر منفی روی روح میذاره. اون کسی که پورنوگرافی میبینه از جایی شروع شده که یه همچین صحنه هایی رو دیده. معلم سکسی خودشو دیده. کم کم روحش آماده شده، آلوده شده، شهوتی شده و دوز مصرفش رفته بالا تا رسیده به جایی که پورنوگرافی داره نگاه میکنه. سر کار، محیط کار، توی یک کشور اروپایی باکلاس مدرن جهان اول، مردمش بشینن تعداد زیادی به شکلی که دغدغه بشه برای دولتشون، سر کار بشینن پورنوگرافی نگاه کنن.

بالاترین فروش نرم افزار e-Safe در مدارس انگلستان!

حالا یاد یک شرکتی که من توی مالزی براشون کار میکردم به اسم شرکت e-Safe افتادم. اینا یک نرم افزاری تولید میکردن که نصب میکردی روی موبایل یا کامپیوتر و جلوی فیلم های پورن و هرگونه عکسی که پورن یا حالا لخت بود، اینا جلوش رو بلاک (Block) میکرد و خب یک نرم افزار خیلی قدرتمند بود که گزارش میفرستاد برای اون ادمین مثلا اون پدر و مادر و خیلی کامل بود. ما روی این نرم افزار کار میکردیم؛ و بالاترین فروش اونها در انگلستان بود. به پنجاه هزار مدرسه، یه همچین عددی، فروخته بودن این نرم افزار رو. یعنی چی؟ یعنی از مدرسه اینها درگیر مسائل جنسی هستن. فکر نکنید مشکل وجود نداره. مشکل خیلی بزرگتر از اینه که ما فکر میکنیم. اگر این مشکل وجود نداشت که اینقدر این نرم افزار توی انگلیس فروش نمیکرد. (e-Safe System) این اسم شرکتشون بود. ما فکر نکنیم که آزادی، این که حالا یک اشتباهی همه گیر شده، بین المللی شده و جهانی شده، فکر کنیم که اون اشتباه درست میشه و مثلا ماهیت اشتباه تبدیل میشه به صحیح. نه!

منحرف کردن مردم دنیا به زور پول!

مثل بحث همجنسگرایی، مثل بحث خودارضایی که گفتیم خودارضایی و همجنس گرایی، اینها رو کینزی شروع کرد و حالا داستانی که پیش اومد و چقدر پول راکفلر پشتش بود که دنیا رو منحرف کردن که به زور به دنیا بخورونن که نه، خودارضایی مشکلی نداره، همجنسگرایی مشکلی نداره. به زور پول به دنیا خوروندن والانم دیگه جا افتاده که همه فکر میکنن که اینا مشکلی نداره. در حالیکه اون بنده خدایی که دچار خودارضایی هست، اون میفهمه که مشکل داره یا نه؛ و چقدر روحش در عذابه، چقدر حالش بده، انرژی نداره، دردهای فیزیکی، ضعف چشم، ضعف حافظه، هزارتا درد طرف میگیره، ولی از اونور توی اینترنت وقتی سرچ میکنی، دانشمندان میگن که هیچ مشکلی نداره، کمش مشکلی نداره، زیادش مشکل داره! خیلی هم خوبه، اصلا توصیه میشه! آدمهای سالم باید خودارضایی کنن! این چرت و پرت و اراجیف رو که حالا توی مخ مردم دنیا فرو کردن. پس نبینید. زبان میخواید یاد بگیرید، از یک روشی که خداوند راضی باشه، مخلوط با گناه و انحراف جنسی نباشه برید زبان رو یاد بگیرید.

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 63

6 دیدگاه برای “ترک چشم چرانی 11 – معلم سکسی زبان

دیدگاهتان را بنویسید