اعترافات و توبه هنرپیشه قدیم پورن: شلی لوبن

shelley-lubben-repent
4.3
(83)

در این ویدیو، اعترافات هنر پیشه قبلی فیلهای پورن خانم شلی لوبن را مشاهده می کنید. داستان چگونگی کشیده شدن او به این راه و اینکه در نهایت خدای مهربان ، دست او را در اعماق تاریکی ها گرفت و او را به راه راست هدایت نمود.

داستان او، دلیل محکمی است بر اینکه خداوند همیشه مشتاق بازگشتن انسانها به سمت او است و هیچ کس نباید از رحمت و مغفرت خداوند نا امید شود.

به امید روزی که تمامی زنان و مردان قربانی تجارت شیطانی پورنوگرافی، به راه راست برگردند و روح خود را از اسارت شیطان رها کنند.

شلی: به محض اینکه دوربین شروع به ضبط می کرد، انگار شیطون می اومد به سمت من و می گفت: ببین شلی حالا همه دوستت دارن، من مشهورت می کنم. مشهور بودن از نوعی که خودتون می تونید حدس بزنید. انگار بعضی از تهیه کننده ها می گفتن: این دختر رو از کجا گیر آوردی؟ و سریعاً از بازیگری آماتور در فیلم های پورن به بازیگر حرفه ای تبدیل شدم به همراه ستاره های مشهور پورن. شلی لوبن حتی یک جایزه برای پرطرفدارترین بازیگر جدید پورن گرفت. ولی به شهرت رسیدنش، خیلی براش گرون تموم شد. داشت داغونم می کرد، زندگیم رو از دست دادم. تمام ذرات وجود شلی رو در صحنه های پورن از دست دادم.

این دختر کالیفرنیایی هچ وقت فکر نمی کرد زندگیش به اینجا برسه. وقتی شلی بچه بود، قلبش رو به عیسی (ع) تقدیم کرده بود. و آروز داشت که یک کشیش و نویسنده بشه. شلی: من خیلی عاشق خدا بودم. وقتی کوچیک بودم خدا همیشه باهام حرف می زد. من شعر درباره خدا می نوشتم. راه می رفتم و انجیل گاسپل می خوندم و خدا گوش می کرد. و واقعاً به عنوان یک دختر بچه، عاشق خدا بودم. عشق شلی به خداوند، روزی که معصومیتش ازش دزدیده شد، نابود شد. وقتی نه ساله بودم، یک پسر نوجوان و خواهرش که همکلاسیم بود بهم تعرض جنسی کردند و فکر کنم حمل کردن این راز به عنوان یک کودک نمی دونی از نظر احساسی چه جوری با این قضیه کنار بیای؟

و من عصبانی بودم. چون در مورد سکس کنجکاو بودم. ولی در عین حال احساس کثیف بودن هم می کردم. و خیلی با این قضیه کلنجار رفتم. و وقتی که نوجوان شدم لغزش کردم. شلی دردش رو زیر سکس و مواد دفن می کرد. و وقتی که هجده سالش شد، پدر و مادرش دیگه نتونستن تحملش کنن. دیگه تنها و شدیداً بی پول شده بود. تا اینکه یکی چیزی رو بهش پیشنهاد داد که به نظر پول مفت می اومد. یه مرد خوب اومد پیشم و گفت: می دونی یه آقا هست توی آپارتمان ها زندگی می کنه و فکر می کنه تو واقعاً خوشگل هستی و می خواد با تو بخوابه و می تونی سی و پنج دلار کاسب بشی. من گفتم: ها؟؟؟ خیلی ترسیده بودم. آخه قبلاً تجربه سکس رو داشتم، ولی هیچوقت خودمو نفروخته بودم. و یه بخشی از وجودم می گفت: می دونی من غذا ندارم، برای پدر و مادرم مهم نیست، برای خدا هم مهم نیست. اصلاً می دونی چیه؟ چون خودم هم دیگه برای خودم مهم نیستم. و اینطور شد که به صنعت سکس وارد شدم.

روسپیگری براش تبدیل به یک روش زندگی شد. از یکی از مشتری هاش حامله شد. ولی تصمیم گرفت بچه اش رو نگهداره. در سال های بعد شلی بین سبک زندگی فعلیش و رابطه اش با خدا در کودکی، در کشمکش بود. شلی: هیچوقت اعتقادم رو به خدا از دست ندادم. ولی حس می کردم دیگه بهش اعتماد ندارم. احساس می کردم دیگه به هیچکس اعتماد ندارم. و خودم باید گلیمم رو از آب می کشیدم. اینجوری خودمو توجیه می کردم. روسپیگری جذابیتش رو از دست داد. شلی می ترسید بهش تجاوز بشه یا مثل بقیه زن ها به زندان بیفته. و یه نفر گفت: چرا در پورن کار نمی کنی؟ من گفتم: پورن؟ اون گفت: بله. هیچوقت بهش فکر نکرده بودم. گفتم: با کی حرف زدی؟ گفت: آره. برای یک فیلم دو هزار دلار میدن! گفتم: برای یک فیلم؟؟؟ گفتم: حالا این کار چقدر سخته؟ گفت: از دید روسپیگری، این کار قانونیه. و برای این کار به زندان نمی رفتم. و این واقعاً جذبم کرد.

ولی چیزی که شلی نمی دونست، بهایی بود که خودش باید می پرداخت، به عنوان یک ستاره پورن. و این رو در روز اول فیلمبرداری متوجه شد. شلی: به محض اینکه وارد شدم، انگار یک ابر سیاه شیطانی وجودم رو گرفت. وحشتناک، تاریک و ترسناک بود. به هیچ عنوان شبیه روسپیگری نبود. انگار می دونستم در قلمرو شیطان هستم. انگار اونجا مرز نهایی ملاقات با شیطان بود. و پیش خودم می گفتم: خدایا باورم نمیشه دارم این کارو می کنم! شلی به این کار ادامه داد و کار و بارش گرفت. شهرت و پول اعتیاد آور شده بود. ولی در پشت صحنه، شلی متلاشی شده بود. فکرش رو هم نمی کردم که بتونم از پورن بیرون بیام. چون مگه راه دیگه ای هم داشتم؟

در تاریک ترین لحظات زندگیش، شلی حس کرد عشق خداوند به کمکش اومد. حتی روح خداوند رو درست قبل از رفتن جلوی دوربین ها حس می کرد. شلی: خدا می اومد توی اتاق و بهم می گفت: لطفاً این کارو نکن! و واقعاً این کارو می کرد! می گفت: شلی لطفاً این کارو نکن! می گفتم: آخه تو از من مراقبت نمی کنی. خوب چیکار باید بکنم؟ و من این کارو خوب بلدم. اونها دوستم دارن و فکر می کنن من توی این کار عالی ام. و پدر مادرم به من اهمیت نمیدن. خدایا تو هم برات مهم نیست. عیسی گفت: من برام مهمه. من به خاطر تو به صلیب کشیده شدم و بهای همه اینها رو قبلاً پرداخت کرده ام، من تو رو می بخشم. من گفتم: چطور می تونی من رو ببخشی؟ من خیلی گناه کردم! من خیلی کارهای بدی کردم!

شلی هنوز آماده نبود که زندگیش رو تسلیم خداوند کنه، ولی ستاره پورن بودن رو کنار گذاشت. یک بیماری مقاربتی جنسی گرفت و بی صدا صنعت کثیف پورن رو ترک کرد. و زنگ خطر بزرگ بعدیش از راه رسید. شلی: یک تصادف بد با ماشین کردم. و سرم اینطوری گیج می رفت. فکر کردم که قطعاً مرده ام. اینجوری که می میرم، به جهنم میرم. اولین فکری که به ذهنم رسید: من به جهنم میرم. و کاملاً سالم موندم. حتی خش هم برنداشتم! گفتم: وای! خدا هنوز داره باهام حرف می زنه! اصلاً نمی تونم به اون راه برگردم. حالا چیکار می تونم بکنم؟ می دونی؟ بلافاصله بعدش با شوهرم گرت آشنا شدم.

گرت: در زندگی در نقطه پایین از زندگیم بودم. چون مصرف مواد رو شروع کرده بودم. و وقتی که با شلی آشنا شدم، کسی رو دیدم که یه جورهایی می دونی من رو همونطوری که بودم، قبول کرد. و ما واقعاً بهترین رفیق ها برای هم بودیم و جدا نشدنی بودیم. و من هیچ وقت از لحاظ جنسی دنبال شلی نرفتم. بیشتر یک نوع رابطه رفاقتی بود. صحبت در مورد خدا و عیسی علیه السلام وقتی که ما بچه بودیم، ادامه پیدا کرد و رفاقت ما رو قوی تر کرد. و در نهایت فهمیدیم که وای انگار این رابطه داره به مسیر کاملاً جدیدی میره. مردی که بهترین رفیقش شده بود، به زودی شوهرش شد. شلی و گرت با هم به سمت عیسی علیه السلام برگشتند و او بهشون کمک کرد تا زندگیهاشون رو پاک کنند.

شلی: من واقعاً شروع کردم به خدا به چشم یک پدر نگاه کنم. نه اون خدایی که تو آسمونهاست و میگه: از قوانین پیروی کن، وگرنه توی بد دردسری می افتی! خدا برام یک پدر شد. خداوند بیماری مقاربتی غیرقابل درمان او را به صورت معجزه وار شفا داد. ولی بهبود روانی او خیلی بیشتر طول کشید. تلاش می کرد یاد بگیره که چطور می تونه یک همسر باشه. و یک مادر برای سه تا دخترش باشه. او کتاب مقدس رو برای پیدا کردن جواب سؤالاتش جستجو می کرد. باید همه رو می بخشیدم. چون من همه رو برای همه چیز مقصر می دونستم. و اینطور بود که خداوند بخشیدن رو به من یاد داد. چون می دونی؟ اون منو بخشید. چطور من می تونم نبخشم؟ شلی خودش رو هم بخشیده و گذشته اش رو برای همیشه فراموش کرده. وقتی شما قوانین خداوند رو عمداً تمرین می کنی، اونها بخشی از ذات شما میشن.

این توی ذات منه که کار درست بعدی رو انجام بدم. این توی ذات منه که افکار منفی رو بیرون بریزم. سالها برای من طول کشید تا این رو تمرین کنم. چون می تونید تصور کنید که من یه عالمه فکر داشتم که باید تخلیه می شدند. اینجوری بود: یه فیلم اینجا، یه فیلم اونجا، یه صحنه اینجا، یه صحنه اونجا. و وقتی روسپیگری می کنی، در دوران بهبودی سنگین و فراگیره. پس من مجبور می شدم کلام خدا رو انتخاب کنم. شلی آزادی رو که در مسیح به دست آورده را با دخترهاش و با دنیا جشن می گیره. خدا بهم میگه: این راه درسته. یک ذره از بهایی هم که پرداختی تلف نمیشه. من همه چیزها رو به نفع تو جفت و جور می کنم شلی. عیسی علیه السلام به من و همه چیز باوفاست. خدا واقعاً باوفاست.

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 83

24 دیدگاه برای “اعترافات و توبه هنرپیشه قدیم پورن: شلی لوبن

 1. حمید رضا عبدالمجید
  حمید رضا عبدالمجید گفته:

  واقعا این ویدیو فوق العادست و منو به شدت تحت تاثیر قرار داد و کلا نگاه منو به زن وشخصیت زن عوض کرد و تازه متوجه شدم این انسانهای نازنین چه زندگی زجر اور و دردناکی پشت سر میگذارند و جالبه این خانم به قدری قدرتمند عمل کردن برای مبارزه با این صنعت واقعا شیطانی و غیر انسانی که وقتی خواستم یک ویدیو از این خانم در سایتهای مستهجن پیدا کنم نکردم که نکردم واقعا حیرت زده شدم تشکر از سایت عالی و بینظیرتون واقعا بنده از مس به طلا تبدیل شدم

  تشکر فراوان

  • javad zare
   javad zare گفته:

   سلام

   ممنون از شما و واقعا درست میگید. همه انسانها دارای روح خداوند هستند ولی شیطان خیلی ها رو گمراه میکنه.
   خداوند در تاریکترین جاهای زندگی، ندای خودش رو به گوش انسانها میرسونه، مثل این خانم که درست قبل از شروع فیلم برداری مستهجن، صدای خداوند را میشنیده.

  • گفته:

   سلام دوست عزیز
   خدا را شکر برای تغییر دیدگاه شما ؛ بله این افراد از سر خوشی ولذت شاید وارد این صنعت بشن و گاها هم به اجبار وارد میشن لذتی در درون ندارن حتی اگر در بهترین وضعیت مالی قرار بگیرن چون برخلاف فطرت خودشون حرکت کردن آرامش ندارن دیگه فقط وانمود میکنن که دارن …دعا میکنیم برای تک تکشون و خواهان آزادی اونها از این اسارت هستیم.

  • javad zare
   javad zare گفته:

   سلام بر شما دوست گرامی

   ویدیوهای ما همگی در آپارات بارگذاری شده اند و میتونید همه ی اونها رو از آپارات دانلود کنید.
   به زودی لینک آپارات در زیر همه ویدیو ها قرار میگیره. تا اون زمان، به کانال ما در آپارات برید و همه ویدیو ها رو دانلود کنید:

   aparat.com/mesbetala

 2. غلام ادب عباسم
  غلام ادب عباسم گفته:

  واقعا این ویدیو فوق العادس
  و بهتره ما هم ازش درس بگیریم و بفهمیم ک خدا خیلی رحیمه خیلی اگه فایلو دیده باشید از یک زندگیه نکبت بارو پورن ب یک زندگی آروم رسیده و یک خانواده داره چون خدارو از ته دل صدا زدو توبه کرد اونم از ته دل پس میتونه برا ما درس باشه ما هم میتونیم کافیه فقظ توکل کنیم
  التماس دعا

  • گفته:

   سلام دوست عزیز…
   بله اگر ما خواهان رهایی از این وابستگی ها از ته دل باشیم و بسپاریم دست خدا، خدا یقینا انها رو از ما میگیره و اونچه که خودش میدونه بهترین هست سر راه ما قرار میده..
   تنها او برای ما کافیست.

 3. محمد کشوری غفار
  محمد کشوری غفار گفته:

  سلام و درود بر تمام دست اندرکاران سایت و کانال مس به طلا.
  از همه تون صمیمانه سپاسگزارم.
  این فیلم فوق‌العاده عاااااالیییی بود.
  یک ستاره پورن تونست توبه بکنه و به ندای قلبش که صدای خدا بود گوش کرد.
  وقتی که اون خانم تونسته پس ماهم میتونیم توبه کنیم و فقط به خدا تکیه کنیم و از شر شیطان در امان باشیم.
  اقا جواد این فایل تون بی نظیر بود و سعی میکنم که برای بقیه هم بفرستمش.

  • گفته:

   سلام دوست عزیز …
   خدا هر لحظه منتظر بازگشت ما هست ، برای خدا مهم نیست که من چه کسی باشم و چقدر گناه کردم براش این مهمه که الان من خواهان تغییر هستم من خواهان نزدیکی به او و دور شدن از این امیال شهوانی هستم و وقتی او ببینه ما میخوایم تغییر کنیم یقینا دست بکار میشه و این مبحث مصداق ایه قرانی که خداوند قومی رو تغییر نمیده مگر اینکه خودشون تغییر کنن.

 4. paizan
  paizan گفته:

  واقعا این.فیلم خیلی عالی بود،این فیلم که واقعیت یه شخص از سینمای پورن که شاید همه بگیم امکان نداره کسی از این راه برگرده، وبارها وبارها توجامعه فردخطاکاری رو دیدیم وگفتیم توبه گرگ مرگه، وامکان نداره درست بشه وقطعا این باز اینکارو تکرار میکنه!چون.به اینکار عادت کرده وجزوی از وجودش شده… این خانم با تمام وجودش میگه که خدا اونو از اون منجلاب کشید بیرون، وچقدر خودش زجر میکشید وقتی تو اون موقعیت بود ولی خدا بخاطر همین حس اونو نجات میده و دستشو میکشه ومیارتش بیرون، به قول دوستمون اگر هزار بار توبه شکستی باز آ

  • گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله وقتی با تمام وجود خدا را صدا بزنی خدا محال پاسخ نده ؛ از طرفی خدا گاها خودش لازم میدونه که ما یکسری راه ها رو بریم تا ببینیم تهش چیزی نیست ، شاید هم قرار باشه از همون راه به خدا برسیم و اینجاست که ما میشیم اشرف مخلوقات یعنی از پست ترین مقام به بالاترین میتونیم برسیم.

 5. Mikad4234
  Mikad4234 گفته:

  واقعا بی نظیر بود خداوند مهربان دست مارو تو عمق گناه و تاریکی میگیره ماییم ک باید به ندای قلبمون گوش کنیم خدا کسی رو ک در اوج گناه بوده نجات داده و بسمت روشنی هدایت کرده کاش ما روهم خدا یه نیم نگاهی میکرد

  • گفته:

   سلام دوست عزیز…
   بله که دستشو میگیره؛ خداوند حی وحاضر هست شما صداش بزنید ، صحبت کنید، دعا کنید یقینا که نگاه میکنه ..
   همونطور که خودش هم گفته ( اجیب دعوه الداع اذا دعان) جواب درخواست کننده هنگامی که صدایم بزند را جواب میدهم.

 6. Amirshahab78
  Amirshahab78 گفته:

  سلام
  من اسمم امیره و۱۹سال سن دارم.۷سال به خود ارضایی اعتیاد دارم.عوارض شدیدی ازش گرفتم.هیچوقت نتونستم باهاش کنار بیام و همیشه توی زندگیم ضعیفم کرده.تحقیرهم شدم.توی این هفت سال کمکی بهم نکرده که نکرده.دوست ندارم دردو دل کنم چون معتقدم در دودل کردن باعث میشه که آدم ضعیف بشه.به اسلام اعتقادی ندارم.وقرآنو هم مطالعه نکردم. در حدی از علم و دانش نیستم که بخوام دینی رو زیر سوال ببرم ولی تو بحرشم نیستم.تا پارسال روزه میگرفتم و آدم معتقدی بودم ولی از امسال به بعد گفتم همین که بد نباشم کافیه.روحم از خباثت پیروی ای نداره.شایدم خودم تبعیت نکردم ازش.خودارضایی چیزیو به من نداده.من به مدت ۲ماه کنارش گزاشتم ودیدم اصلا تغییر خاصی نکردم بنابراین گفتم مشکل از خودمه.به خدا اعتقاد دارم.خودارضاییمو میتونم کنترل کنم اما بشرط اینکه سرگرم باشم.نمیدونم شماها بهش میگید نفس.اومد کسب و کارمو شروع کنم به در واقعا بسته بر خوردم.چون به دنیای متافیزیک کمی اعتقاد دارم فکر کنم یه جایی از زندگیم میلغزه.فعلا که میخوام برم سربازی و به مدت ۲سال از همه چی همه چی دور باشم.با کانالتون چند بار آشنا شدم ولی ادامش ندادم.میدونم از زندگیم چی میخوام و میخوام چیکار کنم.فقط عوارض خودارضایی داره اذیتم میکنه.سرعتمو کم کرده.باید دکتر برم یا چی؟؟؟

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام دوست عزیز

   ممنون از صداقتت در بیان مشکلات و افکارت

   کاملا درکت میکنم چون من هم در این شرایطی که شما هستی قبلا بوده ام و به لطف خدا رها شده ام و الان خیلی بهترم.
   همین که به خدا اعتقاد داری، مطمئن باش دیر یا زود خداوند دستت رو میگیره. البته شما اشتباه من رو نکن. من خودم رو تا آخر خط سیاهی روح بردم و اونجایی که مرگ رو جلوی چشمانم میدیدم، عاجزانه التماس کردم که خدا نجاتم بده و خداوند هم این کار رو کرد و نه تنها نجاتم داد، بلکه عزت و آبرو و موفقیت و شادی و همه چیز دیگه هم بهم داد.
   شما توصیه میکنم حتما خودارضایی رو کنار بگذار چون حتی اگه خودت متوجه نباشی، خودارضایی از درون روحت رو میخوره و افسرده و ناامیدت میکنه. هیچ انسان سالم و عاقلی خودارضایی نمیکنه ( بر خلاف دسیسه های شیطان پرست هایی مثل موسسه کینزی که دارند برعکس این حقیقت رو تبلیغ میکنن).
   خودارضایی عوارض جسمی و روحی داره و با اینکه به دین اعتقاد نداری و این رو بدون که کسی که خودارضایی میکنه مورد لعنت خدا و فرشتگانش هست. پس عجیب نیست دست به هرکاری بزنه نحثی و مشکل داره و به در بسته میخوره.

   نیاز به دکتر نیست. من جای شما بودم:
   1- از ته دل از خدا عذر خواهی میکردم که نافرمانی کردم و با اینکه هیچ قدرتی ندارم و هیچی نمیدونم، جلوی بزرگترین و داناترین موجود، شاخ شدم و از دستوراتش سرپیچی کردم ( توبه)
   2- خودارضایی رو همین الان ترک میکردم خیلی جدی. جدی یعنی یا مرگ یا ترک!
   3- نماز میخوندم! حتی اگه دین نداشتم و نمیدونستم نماز به چه دردی میخوره. بر عکس خودارضایی که بر خلاق قوانین ریاضی جهان هستی هست، نماز دقیقا منطبق با این قوانین هست و از کوچکترین کلمه تا هر حرکتی در اون، مطابق با ریاضیات کائنات هست و باعث ایجاد برکت، گشایش در کارها، سلامت روح و نزدیکی به خدا و عاقبت به خیری میشه.

   این رو بدون عزیزم، وقتی که اذان گفته میشه و وقت نماز هست، هر کاری در این عالم انجام بدی جز نماز، اون کار مقطوع النسل و دم بریده و بی ثمره. این قانون محکم کائناته. پس وقت نماز فقط باید نماز خوند، نه کار نه درس نه مطالعه نه خدمت به خلق نه هیچی. وقت نماز باید مثل سربازی که باید سر صبحگاه حاضر بشه ، باید حاضر بشی و اطاعت امر خدا رو بکنی. وگرنه خیلی باید توی زندگی تاوان بی نمازی رو بدی ..خیلییییی… خودم این تاوان ها رو داده ام که میگم…

   موفق یاشی
   یا علی مدد
   جواد زارع

 7. alirezasamimi72
  alirezasamimi72 گفته:

  شاید 8-9 سالی بشه که خدارو فراموش کردم.ولی امشب با دیدن این فیلم قلبم جوری شد که فقط اشک ریختم و درک کردم
  چرا همش میدوم و بجایی نمی رسم.مرسی که باعث شدید که دوباره خدا رو با دلم حس کنم

  • گفته:

   سلام دوست عزیز….

   الحمدلله که پیام را از این کلیپ گرفتید و ان شاءالله که همچنان در مسیر زندگی خودتون موفق باشید
   بله این فیلم ها اثرات بسیار مخرب در روح و روان وزندگی بشر دارد

 8. امیر کریمی
  امیر کریمی گفته:

  آخرش جالب بود که گفت:
  یک ذره از بهایی هم که پرداختی تلف نمیشه. من همه چیزها رو به نفع تو جفت و جور می کنم، عیسی علیه السلام به من و همه چیز باوفاست. خدا واقعاً باوفاست.

  خداوند واقعا باوفاست و همه چیز رو برامون درست میکنه، اگه برگردیم به طرفش…

  ممنونم جواد آقای بزرگ مرد!!

دیدگاهتان را بنویسید