ازدواج آسان قسمت 5 – ازدواج آسان من و همسرم

ازدواج آسان من
5
(1)

دوستان در این ویدیو یک خبر جدید براتون دارم و در روز جمعه ای که در پیش هست، جشن ازدواج من هست و به لطف و یاری خداوند من و همسرم تصمیم گرفتیم یک ازدواج آسان رو انجام بدیم و آموزش های ازدواج آسان رو ما به همین دلیل زیاد توی وقفه گذاشته بودیم تا اینکه من خودم به شخصه اول ازدواج آسان رو پیاده کنم در زندگیم و بعد بیایم آموزش هاش رو بیشتر و کامل تر توضیح بدیم.

دوستان ما در بحث مهریه، مهریه بسیار کمی در نظر گرفتیم. چرا؟ چون پیامبر اسلام (ص) می فرمایند: مهریه بزرگ و زیاد باعث کدورت می شود. و این رو من بارها توی زندگی خیلی ها دیدم. از جمله زندگی قبلی خودم که مهریه زیاد بود، مشکلات بسیاری رو داشتیم. و خدا رو شکر به این درک و آگاهی رسیدیم که مهریه سنگین کار درستی نیست. و ارزش زن به تعداد اون سکه ها نیست. در یک ویدیو اون رو کامل توضیح خواهیم داد. مجلسمون رو تالار نگرفتیم. چون که برای گرفتن تالار یک جوون باید میلیون ها تومان پول خرج کنه برای یک شب. و ما این کارو نکردیم و فقط یک رستوران گرفتیم. و برای فامیل هایی که هستند، یک شام و ولیمه در خدمتشون باشیم.

و خیلی چیزها که توی مراسم عروسی ها وزنه شده و یک جورایی سخت شده برای جوون ها و باعث ترسیدن اونها از ازدواج شده، همه اونها رو ما کنار گذاشتیم و گفتیم: اگر ما مسلمان هستیم و الگوهای ما مولایمان حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله علیها هستن و اونها ازدواج ساده و پر برکتی داشتن و ما می تونیم به اون سمت حرکت کنیم و جوری باشه که مهریه سبک باشه و همه چیز حقیقی، واقعی و قابل لمس باشه و طوری باشه که هر جوونی بتونه راحت ازدواج کنه و ما نترسیم از ازدواج که ازدواج از یک غول بسار وحشتناک ساخته شده! ما خودمون ساختیم، خودمون این کارو کردیم و میایم خودمونو می ترسونیم که ازدواج کنیم.

خطبه عقدمون رو هماهنگی کردیم که انشاالله قبل از اینکه بریم رستوران در مسجد خوانده بشه، توسط سیدی که پیش نماز همون مسجد هستن که باهاشون صحبت کردیم. خطبه عقدمون رو دوست داریم همونجا برگزار بشه. چرا؟ چون مسجد خانه خداونده. همه ملت های دنیا میدونن که ازدواج یک امر مقدس بسیار معنوی هست و من خارج که بودم، در کلیسا شرکت کردم، در عروسی هندوها شرکت کردم. همه ملت ها و مذاهب ازدواج رو یک عمل عبادی-مذهبی میدونن، لحظه خوندن خطبه عقد و مزدوج شدن رو. در این رابطه هم در ویدیویی جداگانه کاملاً صحبت می کنیم.

اصلاً یکی از هدف هایی که ما داریم و دوست داریم توی زندگیمون و کانالمون توی کشور می خوایم جا بندازیم، ازدواج آسان با شرایط آسان با شرایط آسان و مقدس بودن ازدواج با خوندن خطبه عقد در مسجد هست. حالا بعضی ها توی حرم ها خطبه عقد رو می خونن، ولی در مسجد کمتر باب هست. و ما می خوایم روی این قضیه خیلی محکم کار کنیم و فرهنگ سازی کنیم. و دلایل معنوی پشتش رو توضیح میدیم که در عالم ملکوت چه اتفاقی می افته و چه برکت هایی برای زن و شوهر داره رو همش انشاالله آموزش خواهیم داد. پس با ما باشید و آموزش های ازدواج آسان رو دنبال کنید. و از همه شما عزیزان درخواست دارم که برای من و همسرم آرزو کنید و دعا کنید که ما هم بتونیم یک زندگی خیلی شاد، موفق و معنوی و در راه رسیدن به خداوند داشته باشیم.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

3 دیدگاه برای “ازدواج آسان قسمت 5 – ازدواج آسان من و همسرم

  1. اتابک
    اتابک گفته:

    آقای زارع بهتون تبریک میگم هم بخاطر ازدواجتون و هم از بابت آگاهی سازی و خدمت رسانیتون و بهترین آرزوها رو براتون دارم و اینو از ته دلم میگم. چون واقعا روی یکی از مشکلات عمده جوونامون دارید کار میکنید. مطالبتون خیلی برام مفید و راهگشاست. ان شا الله که همیشه موفق باشید و راهتون پردوام باشه.

دیدگاهتان را بنویسید