ترک گناه و زلالی روح

3.8
(4)

سلام به شما همراهان عزیز مس به طلائی. اینجا را تازه پیدا کردیم. یک مکان بسیار دنج و یک آب زلال جاری که به محض اینکه ما این آب را دیدیم، بسیار ذوق کردیم و تا ماشین را پارک کردیم و وسایل را پهن کردیم، دیدیم که آب گل شد. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که زلالی‌اش رفت و تیره شد . این موضوع من را به یاد بحث شهوترانی انداخت که ما زمانی که خداوند ما را به دنیا می‌آورد، یک میل جنسی پاک و زلال در اختیار ما قرار می‌دهد که با استفاده از این نیروی بزرگ، خیلی کارهای خوبی بکنیم. اول از همه همان ازدواج کردن، تولید مثل، ادامه نسل و بعد استفاده از این نیروی بزرگ در راه رسیدن به موفقیت و ثروت و معنویت و مطالبی که در بحث استحاله گفتیم.

ولی وقتی که ما این انرژی را به چشم چرانی و دیدن پورنوگرافی و خودارضایی، از حالت زلالی در می‌آوریم و کدرش می‌کنیم، دیگر دوست داشتنی نیست. انگار خودمان را از آن حالت پاک خارج می‌کنیم و یک آبی که زلال بود را تیره و کدر می‌کنیم که دیگر هیچ کس دوست ندارد به سمت آن آب برود و این بسیار مهم است.

مثل یک جوانی که در اوایل جوانی بسیار انرژی پاکی دارد، زمان آن است که ازدواج کند، مثل میوه‌ای که رسیده است، زمان آن رسیده است که ازدواج کند و از این میوه بهترین استفاده را ببرد. ولی این کار را نمی‌کند، ازدواج را به تاخیر می‌اندازد. حالا خودارضایی و …، همه این انحرافات انرژی جنسی وجودی‌اش را کدر می‌کند.

این انرژی جنسی وقتی که کدر می‌شود، باعث می‌شود که روح انسان کدر شود. ارتباط معنوی کدر و تیره و تار شود. و همین طور می‌بینی که روزبه‌روز از خدا دورتر می‌شود و فاصله بسیار زیادی پیدا می‌کند با اصل ذات پاک خودش. ولی وقتی که توبه می‌کنی، خودارضایی را ترک می‌کنی و بر می‌گردی به سمت درست و معنویت، دوباره نور خداوند می‌تابد و شما دوباره زلال می‌شوید.

این بهترین خبر خوبی است که می‌شود به همه داد که می‌شود توبه کرد، می‌شود برگشت، مهم نیست که چقدر دور شدی از مسیر الهی؛ برگرد به مسیر درست و به سمت خداوند و نور و پاکی حرکت کنید. اتفاقاً این چند دقیقه ای که گذشت این آب، زلال شد و الان خیلی دوست داشتنی شده است. تا قبل از اینکه این ویدیو را شروع کنم، این آب گل شد و رد شد، و بحث توبه ای که الان مطرح کردیم اینجا خداروشکر نشان داده می‌شود و آب دوباره زلال شد. خیلی ممنون. اگر به شهوت دچار هستید، ترک کنید. صد بار اگر توبه شکستی، باز آ.

میانگین امتیاز 3.8 / 5. تعداد آرا: 4

5 دیدگاه برای “ترک گناه و زلالی روح

  1. Maryamii
    Maryamii گفته:

    چیکار کنم حس میکنم دارم دیوانه میشم .همش شکشست شکست. خیلی خسته ام . چندین بار خودکشی به سرم زده. خیلی تنهام نمیدونم چطوری با تنهایی کنار بیام .انگار تنها راه خوشحال شدنم هست. یه هفته خوبم دوباره شروع میکنم .انگار عزم و اراده ندارم.

  2. Maryamii
    Maryamii گفته:

    چیکار کنم حس میکنم دارم دیوانه میشم .همش شکشست شکست. خیلی خسته ام . چندین بار خودکشی به سرم زده. خیلی تنهام نمیدونم چطوری با تنهایی کنار بیام .انگار تنها راه خوشحال شدنم هست. یه هفته خوبم دوباره شروع میکنم .انگار عزم و اراده ندارم. راهنماییم کنید دوباره

دیدگاهتان را بنویسید