ترک گناه و زلالی روح

4.4
(14)

سلام به شما همراهان عزیز مس به طلائی. اینجا را تازه پیدا کردیم. یک مکان بسیار دنج و یک آب زلال جاری که به محض اینکه ما این آب را دیدیم، بسیار ذوق کردیم و تا ماشین را پارک کردیم و وسایل را پهن کردیم، دیدیم که آب گل شد. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که زلالی‌اش رفت و تیره شد . این موضوع من را به یاد بحث شهوترانی انداخت که ما زمانی که خداوند ما را به دنیا می‌آورد، یک میل جنسی پاک و زلال در اختیار ما قرار می‌دهد که با استفاده از این نیروی بزرگ، خیلی کارهای خوبی بکنیم. اول از همه همان ازدواج کردن، تولید مثل، ادامه نسل و بعد استفاده از این نیروی بزرگ در راه رسیدن به موفقیت و ثروت و معنویت و مطالبی که در بحث استحاله گفتیم.

ولی وقتی که ما این انرژی را به چشم چرانی و دیدن پورنوگرافی و خودارضایی، از حالت زلالی در می‌آوریم و کدرش می‌کنیم، دیگر دوست داشتنی نیست. انگار خودمان را از آن حالت پاک خارج می‌کنیم و یک آبی که زلال بود را تیره و کدر می‌کنیم که دیگر هیچ کس دوست ندارد به سمت آن آب برود و این بسیار مهم است.

مثل یک جوانی که در اوایل جوانی بسیار انرژی پاکی دارد، زمان آن است که ازدواج کند، مثل میوه‌ای که رسیده است، زمان آن رسیده است که ازدواج کند و از این میوه بهترین استفاده را ببرد. ولی این کار را نمی‌کند، ازدواج را به تاخیر می‌اندازد. حالا خودارضایی و …، همه این انحرافات انرژی جنسی وجودی‌اش را کدر می‌کند.

این انرژی جنسی وقتی که کدر می‌شود، باعث می‌شود که روح انسان کدر شود. ارتباط معنوی کدر و تیره و تار شود. و همین طور می‌بینی که روزبه‌روز از خدا دورتر می‌شود و فاصله بسیار زیادی پیدا می‌کند با اصل ذات پاک خودش. ولی وقتی که توبه می‌کنی، خودارضایی را ترک می‌کنی و بر می‌گردی به سمت درست و معنویت، دوباره نور خداوند می‌تابد و شما دوباره زلال می‌شوید.

این بهترین خبر خوبی است که می‌شود به همه داد که می‌شود توبه کرد، می‌شود برگشت، مهم نیست که چقدر دور شدی از مسیر الهی؛ برگرد به مسیر درست و به سمت خداوند و نور و پاکی حرکت کنید. اتفاقاً این چند دقیقه ای که گذشت این آب، زلال شد و الان خیلی دوست داشتنی شده است. تا قبل از اینکه این ویدیو را شروع کنم، این آب گل شد و رد شد، و بحث توبه ای که الان مطرح کردیم اینجا خداروشکر نشان داده می‌شود و آب دوباره زلال شد. خیلی ممنون. اگر به شهوت دچار هستید، ترک کنید. صد بار اگر توبه شکستی، باز آ.

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 14

7 دیدگاه برای “ترک گناه و زلالی روح

 1. Maryamii
  Maryamii گفته:

  چیکار کنم حس میکنم دارم دیوانه میشم .همش شکشست شکست. خیلی خسته ام . چندین بار خودکشی به سرم زده. خیلی تنهام نمیدونم چطوری با تنهایی کنار بیام .انگار تنها راه خوشحال شدنم هست. یه هفته خوبم دوباره شروع میکنم .انگار عزم و اراده ندارم.

 2. Maryamii
  Maryamii گفته:

  چیکار کنم حس میکنم دارم دیوانه میشم .همش شکشست شکست. خیلی خسته ام . چندین بار خودکشی به سرم زده. خیلی تنهام نمیدونم چطوری با تنهایی کنار بیام .انگار تنها راه خوشحال شدنم هست. یه هفته خوبم دوباره شروع میکنم .انگار عزم و اراده ندارم. راهنماییم کنید دوباره

 3. Shayan Roshani
  Shayan Roshani گفته:

  آقای دادخواه من حدود 20 روزه خودارضایی نمیکنم و توبه کردم و دیگر هیچ وقت این عمل را انجام نمیدهم به آقای زارع بگید واقعا انسان بزرگی هستن که با جملات بی نظرشون من رو از بی راه به راه راست هدایت کردن (من واقعا قبل از این که با کانال مس به طلا آشنا بشم خیلی برام ترک سخت بود و فکر میکردم که اینقدر این مشکل بزرگه که با میلیارد ها تومان هم حل نمیشه) اینو به جناب زارع بگید و من همیشه تا آخر عمرم دعا گوی ایشون هستم و همیشه خودم رو مدیون ایشون میدونم بهترین. هارو برای شما آرزو میکنم از جمله سلامتی و… سلام منو حتما بهشون برسونید الان تنها آرزوم اینه که دوست داشتم عین شما میتونستم کمک کنم به مردم سرزمینم چون میدونم خیلیا مشکل دارن و غرق در این موضوع هستند راستی اگه یه موقع کمکی کاری چیزی از دست بنده بر میومد بهم اطلاع بدید. راستی مهم ترین چیز توی زندگی من اینه که توی یکی از فایل های صوتی آقای زارع گوش کردم که پول بهترین ثروت نیست و بهترین ثروت حال معنوی خوبه نظرم واقعا راجب پول تغییر کرد و الان حس و حال فوق الاده ای دارم

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام دوست خوبمون ، ماشاءالله ایول داری آفرین خدا رو شکر واقعا بله ادامه بدین تا شما هم بتونید دست بقیه رو بگیرید خیلی ممنون که حس و حال قشنگتون رو با ما در میون گذاشتید …

دیدگاهتان را بنویسید