دوره سالیتود چگونه به دغدغه های مجردان می پردازد؟

دوره سالیتود چگونه به دغدغه های مجردان می پردازد
4.5
(2)

 

بعضی از کاربران دوره سالیتیود یا کسانی که می خوان این دوره رو تهیه کنن و در این دوره شرکت کنن، این سؤال براشون پیش اومده که میگن: این دغدغه ها و پرسشنامه ای که ما برای دوره سالیتیود پر کردیم و گفتیم: من نگران سنم هستم، نگران این هستم که خواستگار وجود نداره، نگران این هستم که دختر خوب دیگه پیدا نمیشه، این نگرانی ها که باعث میشه من تا حالا ازدواج نکردم، اینها رو چیکار کنیم؟ و این نگرانی هایی هستش که ما توی این دوره به اونها می رسیم.

ولی برای اینکه این نگرانی ها بخواد حل بشه، اینها نگرانی های واقعی مانیستن. می دونید اینها چی هستن؟ اینها نشانه هایی از یک مشکل درونی هستند. ما همین اول دوره نمیایم روی نشانه ها کار کنیم. دقیقاً مثل وقتی که طرف سرش درد می کنه و ما بهش نمیگیم قرص مسکن بخور تا سر دردت خوب شه! باید ببینیم که این سر درد از کجا میاد؟ از فشار خونه، عصبیه، میگرنیه، بی خوابیه، کم خوابیه، نور شدید آفتاب زده، آفتاب تو سرش خورده، مشکل چی بوده که به سر درد منجر شده؟ و برای اینکه بتونیم مشکلات روحمون رو پیدا کنیم و درک کنیم و اونها رو بیایم درست کنیم، ما چهار مقام در نظر گرفتیم.

یعنی شما باید چهار مقام روی خودتون کار کنید. خودسازیه. خودشناسی و خودسازی بسیار قدرتمندی رو توی چهار مقام باید کار کنید. بعد که چهار مقام کار کردید و مجهز شدید به قدرت روح، اونوقت میگی: مشکل شما به خاطر اینه و اونجا می تونی با ابزارهایی که یادش گرفتید، درستش کنید. مثلاً متوجه میشید که سر درد شما به خاط چربی خونه، این کارها رو بکن که چربی خونت بیاد پایین. اگر سر دردت به خاطر بی خوابیه. پس خوابت رو درست کن.

حالا یکی از چیزهایی که در طب مدرن و طب سنتی بینشون اختلاف هست، اینه که طب سنتی میگه: من میام ریشه ها رو درمان می کنم. طب مدرن میگه: نه. من برام این مهمه که طرف خوب بشه و حالش الان خوب بشه. و حالا ریشه هاش چی هست، شاید نخوایم اونقدر عمیق روش کار کنیم. مثلاً میگن: اگر سرطان داری، بیا این چیزها رو بخور که سلول های سرطانیت خوب بشه. ولی اون عوامل مختلفی که باعث شده طرف در طول بیست سال سرطان بگیره رو اگر بخوایم اجرا کنیم، شاید بگن: شما مثلاً شما این چیزها رو نباید بخوری، این کارها رو نباید بکنی، یک تغییر اساسی در نحوه خوردن، خوابیدن، در نحوه آب خوردن ایجاد کنی، هنگام خوردن غذا چیکار کنی، اینها رو رعایت کنی، می بینی که طرف سرطان هم نمی گیره. ولی راحت ترین کار اینه که میگن: بخواب، این سلول های سرطانیتو درست کنیم که بحث بسیار مهمی هست.

پس این نکته رو باید در نظر داشته باشیم. ما وقتی که میگیم: در دوره سالیتیود شما وقتی می خواید نشانه ها رو درمان کنید، نشانه های بی شوهری، بی زنی، بی خواستگاری، اینها بر می گرده به چیزهای بسیار درونی و عمیق. ما اونها رو روشون کار می کنیم در چهار مقام. که مقام دومش فقط چهل روزه. مقام سوم و چهارمش هر کدوم یک ماهه. بعد از اینکه اینها رو کار کردیم، توی مقام پنجم و ششم میریم وارد این دغدغه ها میشیم و همه اونها رو با قدرت و برای همیشه و برای ابد از وجودمون پاکسازی می کنیم.

ما دنبال مسکن دادن به مردم نیستیم. چون که خیلی راحت میشه این کارو کرد. من تند تند به مردم مسکن بدم، اون چیزهایی که به گوششون برسه، بشنون گوششون حال بیاد و بگن: آخی راست میگی ها! بعد دو هفته دیگه یادش بره و حالش بد بشه دوباره و بگه: این هم فایده ای نداشت! خیلی راحت میشه این کارو کرد! کاری نداره. بازی کردن با کلام.

ولی وقتی که وارد کارگاه روح سازی میشید، ما از شما زمان می خوایم. شما باید زمان بدید به خودتون. زمان صرف کنید. صبر کنید. هفت ماه که ما این دوره رو توی این هفت ماه گنجوندیم، دیگه ماکسیممشه. دیگه هر چقدر بیشتر کار کنید تمرینات این دوره رو، اصلاً هفت ماهه نیست و تا آخر عمره. میگیم توی دوره. شما باید تا آخر عمر اینها رو انجام بدید. خودسازی و خودشناسی و اصلاح درون یک فرآیند عمریه و هفت ماهه نیست. به خاطر این ما میگم: صبر کنید.

همون اول ما نمیایم بگیم: شما خواستگار نداری، اینه اینه اینه، چهار تا جمله مثبت انگیزشی بگیم حالت خوب بشه… آره آره راست میگی! و اون مشکلات درونی و معضلاتی که توی روح فرد هست رو بهش نپردازی. ووقتی که این کلیپ رو گوش می کنه، حالش خوبه، ولی پشس فردا حال خوبش فروکش می کنه و بگه: ای بابا! این هم فایده نداشت! چرا اینجوریه؟

ما اینکارو نمی خوایم بکنیم. ما می خوایم توی دوره سالیتیود یه جورایی خیر ببینی رو تو دستش بگیره. بهش بگیم: بیا روی روح خودت کار کن که وقتی که دیگه تموم شد و قدرتمند شدی، دیگه حالا شما هر کاری که بخوای توی زندگی بکنی، هر مشکلی بیاد، شما با روح قدرتمند بتونی با اونها به مبارزه بپردازی.

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 2

3 دیدگاه برای “دوره سالیتود چگونه به دغدغه های مجردان می پردازد؟

 1. R
  R گفته:

  باسلام
  اگه این آموزشها تو ایران جا بیفته واقعا خیلی از مشکلات کشورمون و جامعه مون از ریشه حل میشه و مهمتر از همه ای فساد جنسی که هر روز داره تو کشور ما بیشتر میشه تموم میشه و خیلی از طلاق ها هم اتفاق نمیفته و خیییلی چیزای دیگه …

 2. ارشیا هشترودی
  ارشیا هشترودی گفته:

  سلام آیا با شروع و خرید مقام اول سالیتیود میشه تا حدود نسبی شهوت رو مهار کرد؟
  منظورم تا حدی که چشم چرانی و خودارضایی نکنیم با خدا روابطمون بهتر بشه وخلاصه به عقب برنگردیم؟
  چون در حال حاضر احساس میکنم باید روابطم باخدا بهتر بشه و باید آموزش هایی ببینم که مهار کنه شهوت رو.
  آیا این دوره برای شروع خوبه؟

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام
   نه دوست عزیز
   دوره سالیتود برای ترک شهوت رانی نیست.

   شما باید اول از فایلهای رایگان ما در زمینه ترک خود ارضایی، شهوت و … استفاده کنید و شهوترانی رو کنار بگذارید و بعد از 3 ماه پاکی از شهوت، وارد دوره سالیتود بشید.

دیدگاهتان را بنویسید