میهمانی سلطان

میهمانی سلطان
5
(1)

ماه رمضان شروع شد و فردا روز اول هست و من بسیار بسیار خوشحال هستم و مطمئنم شما عزیزانی که روزه میگیرید و قدر این ماه رو میدونید بسیار خوشحال هستید. چونکه ماه مهمانی خدا رسید. مهمانی کسی که کریم عالم هست. سلطان عالم، بزرگ ترین قدرت عالم مهمونی برپاکرده. مهمانی که واقعا اگر کسی بدونه این مهمونی در کدوم بعد وجودی ما انجام میشه قدر این ماه رو میدونه و عاشق لحظه لحظه گرسنگی و تشنگی در هر لحظه این ماه میشه.
ماه بسیار بزرگیه. مهمانی خداوند در بعد روح داره انجام میشه نه در بعد جسم. یعنی جسم و فیزیک و شکم و غذا و این ها بعلاوه انحرافات اخلاقی مثل دروغ و…. تعطیل میشه و روح ما خالص میره به درگاه خدا و در مهمانی خدا شرکت میکنه. بزم و بریز و بپاش هست و خداوند واقعا سنگ تموم گذاشته و توی این ماه خیلی برای ما برکت گذاشته.
من میخاستم از خودم و از شما عزیزان دعوت کنم که این یکماه رو بیایید واقعا استفاده کنیم و یک نقطه شروعی باشه برای هرآنچه که تا الان انجام ندادیم. هر آنچه اشتباه کردیم و در هر زمینه ای کمی و کاستی داشتیم، ماه مبارک رمضان که ماه خداوند هست بهترین شروع هست برای اینکه ما اوج بگیریم. بیایم هرچی کاستی داشتیم کنار بذاریم و مثلا اگر به خودارضایی یا شهوت رانی مبتلا بودید، الان وقتشه که بگید ماه رمضان اومد و بهترین فرصت هست که من از قدرت این ماه استفاده کنم و بیام این شهوترانی رو برای همیشه کنار بذارم. چون یکی از راه های بسیار بسیار قدرتمند برای رهایی از شهوت شکم، شهوت جنسی، شهوت مال، شهوت دنیا پرستی همین روزه گرفتنه. چون ما وقتی که جسممون رو از چیزایی که میخواد داشته باشه در یک محدودیت قرار میدیم، روحمون پرواز میکنه وقدرت روحمون اونجا جولان میده و خودشو نشون میده.
برای ترک شهوت رانی امروز بهترین روزه. اگر به شهوت رانی، چشم چرانی یا به هرچی مبتلا هستید، امروز آخرین روز باشه. از فردا شروع کنید روزه بگیرید و نماز های سر وقت و استفاده ببریم از این بعد معنوی.
حتی از بعد مادی هم میتونید هدف هایی تعیین کنید و شروع تغییرات بزرگ در زندگی رو شروع ماه مبارک رمضان بذارید. خیلیا شروع نوروز میذارن. نوروز مصادف میشه با خورد و خوراک و بریز و بپاش و انسان در بعد فیزیکی بیشتر تنبل و لوس میشه. ولی الان ماهی هیت که خدا خودش به این ماه افتخار کرده و گفته بیشتر از هزرا ماهه..! خیلی حرفه! یعنی میشه حدود هشتاد سال.
البته اون هشتاد سال توی یکی از روزهای ماه رمضان که شب قدر هست اتفاق میوفته ولی بقیه شب ها هم به همین شکل هست. خیلی پتانسیل بالایی داره.
یکی از دوست های عزیزم آقای افلاکی در یکی از کلیپ هاشون گفتن که من اون رشدی که من از لحاظ اقتصادی کردم بعد از یکسری شکست هایی که خورده بودن؛ در ماه رمضان اتفاق افتاد. فرض کنید از 200میلیون بدهی، نه تنها بدهی را پاس کنید و 100 تا 200میلیون تومان هم بالا بیوفتی. همش در یک ماه رمضان براشون اتفاق افتاد! و همیشه خودشون به کاربراشون گفتن وبرای همین منم اجازه دارم بگم.
ماه رمضان این پتانسیل رو داره. شما میتونید همه کدورت ها و کینه ها و…رو پاک کنیم و کنار بگذاریم و بریم توی دل خدا و روزه بگیریم و بفهمیم که خدا چقدر داره برای ما سنگ تموم میذاره و میتونیم هر آنچه که از خدا میخوایم در این ماه از او درخواست کنسم و ازش بگیریم. و واقعا کم نخوایم. عدد های بزرگ…! اگه پول میخوایم، بزرگ بخوایم. اگه در بعد معنوی میخوایم بزرگ بخوایم. من میخوام به ملکوت اعلی تو دسترسی پیدا کنم. میخوام به عالم ملکوت برم. من رو هم در بین بزرگان و اولیا خودت قرار بده و هر آنچه میخوایم رو ازش درخواست کنیم.
خیلی من خوشحالم چونکه هروقت من در طول سال خسته میشم از زندگی روزمره و روح از شرایط روتین هر روز خوردن و خوردن وخوردن خسته میشه؛ ماه رمضان میاد و ما رو نجات میده. واقعا مثل اون تیوپی هست که میندازن توی آب برای کسی که داره غرق میشه و نجاتش میدن. ماه رمضان مثل این تیوپ نجات برای ما هست که ما ازش استفاده کنیم و خودمون رو نجات بدیم. هدف های عالی تعیین کینم. پاک بشیم. هر هزار بار هم لغزش کردیم اشکالی نداره. از الان میتونیم پاک بشیم و با کمک و لطف خداوند و این ماه مبارک بیایییم و پاک بشیم و خودمون رو مطهر و پاک به درگاه خداوند ببریم و هر آنچه خواسته مادی و معنوی و درسی و.. داریم رو به درگاه خداوند تقدیم کنیم و ان شاء الله دست پر این ماه رو به پایان برسونیم.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید