بسته شدن بخت با سحر و جادو!

بسته شدن بخت با سحر و جادو!
0
(0)

کاربری سؤال بسیار خوبی پرسیدن. خانمی بودن که به گوششون رسیده یا خودشون یا اقوامشون که خانمی هستند ، اینطوری به گوششون رسیده: بخت ایشون بسته شده. یعنی افرادی اومدن با استفاده از جادو و جمبل و ورد و … بخت ایشون رو بستن.  و این کاربر عزیز چون کاربر دوره سالیتود هستن و ارتباط معنوی بسیار خوبی با خداوند پیدا کردن ، سؤال بزرگی براشون پیش اومده بود: آیا همچین چیزی میشه؟ میشه که انسان هایی بیان دست ببرن توی قدرت خداوند و بخت یک نفر دیگر رو ببندن؟ با یک سری از وردها و دعاهایی بخت یک نفر رو ببندن؟

و آیا این قردا خدا رو زیر سؤال نمی بره؟ باید چیکار کنیم؟ باید اعتقاد داشته باشیم؟ یا نه؟ بحث بسیار مهمی هست و نظرات خیلی مختلفی در این رابطه وجود داره. ولی ما چون مسلمان هستیم ، باید به قرآن کریم رجوع کنیم. بله. سحر و جادو وجود داره. چشم زخم  وجود داره. آیه 101 سوره بقره یکی از آیه های بسیار طولانی هستش که در زمان حضرت سلیمان چه اتفاقی افتاد؟ فرشته هاروت و ماروت اومدن و یک سری چیزهایی رو بلد بودن و بعد قوم یهود اومدن از اینها یک سری سحر و جادوها رو یاد گرفتن که با استفاده از سحر و جادو بین زوجین اختلاف می انداختن.

پس تا اینجا معلومه که یک سری چیزهایی هست. افرادی هستن که یک سری وردهایی رو بلدن. الیته اون دو تا فرشته نمی خواستن این چیزها رو به فرشته ها یاد بدن. ولی شیاطین اومدن از اینها استفاده های شیطانی کردن و دعاهایی که بعضی ها بتونن با اون دعاها یک کارهایی رو بکنن. آیا اینها قدرت خداوند رو زیر سؤال می بره که اینها بتونن یک کارهایی بکنن؟ نخیر. تازه اینها میان قدرت خدا رو ثابت می کنن.

ویروس و آنتی ویروس معنوی

برای اینکه خداوند همه چیزش در این کائنات بر اساس فرمول های بسیار دقیق ریاضی هست. مثلاً یکی از فرمول های ریاضی این هست که اگر کسی اون ورد رو بلد باشه ، بله شاید بتونه بین یک زن و شوهر دلسردی ایجاد کنه و جدایی بندازه. اگر اینطور نبود ، در قرآن نمی اومد. اما از اینجا به بعدش مهمه. اون کسی که دعاها رو بلده ، می تونه روی چه کسی اینها رو پیاده کنه؟ روی کسی که برای خودش حفاظ های بسیار قدرتمندی در نظر نگرفته.

یعنی اگر خداوند این فرمول ریاضی رو گذاشته برای اینکه این فرمول و این ورد یک کارهایی بکنه ، فرمول های بسیار قدرتمندتری گذاشته که این کار رو نکنه. دقیقاً مثل یک ویروس و آنتی ویروس همش هست توی کائنات. ما اگر بدونیم که ویروس و میکروب وجود داره ، این انسان بدیه ، نه هستن دیگه. فلان ویروس این بلا رو سر انسان میاره و درمانش هم خدا گذاشته. درمانش رو خداوند در گیاهان و چیزهایی طبیعی قرار داده. که پزشکی سنتی و اسلامی همش رو گفته.

با اینکه ویروس هایی رو گذاشته ، درمانهاش رو هم گذاشته. درمان های بسیار قدرتمندی هم گذاشته. حتی درمان هایی برای سرطان و بیماری هایی که شاید پزشک کلاسیک قطع امید کرده و گفته: ما نتونستیم و درمان رو بلد نیسیتیم ، میری توی طب سنتی و با خوراکی های خیلی ساده و یک سری رعایت های تغذیه ای انسان خوب میشه. پس در ورد و جادو هم همین هست. درسته که اون قانون هست ، که می تونه کسی رو طلسم کنه. ولی قدرتمند ترش رو خداوند ، انواع و اقسام چیزها رو برای ما قرار داده. همون قل اعوذ برب النس و قل اعوذ برب الفلق سپرهای بسیار قدرتمندی هستن.

توسل به ائمه معصومین علیهما السلام

آیت الکرسی اینقدر قدرتمنده که میگن: اگر شما در یک شرایط بسیار بدی قرار دارید ، مثلاً توی هواپیما هستید و هواپیما داره لرزش می کنه و امکان سقوطش هست ، در این موقعیت های خیلی وحشتناک ، اگر شما به آیت الکرسی ایمان داشته باشید ، آیت الکرسیتونو اگر بخونید ، دیگه تمومه. بگید: من آیت الکرسیم رو خوندم و دیگه آروم میشید. هر اتفاقی که بخواد بیفته ، می دونید که اون سپر محافظ شما هست. منتهاش اگر تقدیر شما این باشه که جونتون اون لحظه گرفته بشه ، اون دیگه بحثش جداست.

ولی این سپرها بسیار بسیار به ما کمک می کنن. مثلاً دعاهای روزانه. هر روز هفته یک دعا داره و توسل به یکی از ائمه که هر هفته مختص به یک یا چند ائمه هست. مثلاً شنبه روز پیامبر هست ، یکشنبه روز امام حسن و امام حسین علیه السلام ، دوشنبه روز امام سجاد ، امام محد باقر ، امام جعفر صادق ، و همینطوری دوازده امام تقسیم شدن در هفت روز هفته. و اگر شما اگر دعا و زیارت روز رو بخونید ، بسیار بسیار سپرهای بسیار قدرتمندی رو برای خودتون تشکیل دادید و دیگه این اتفاقات برای شما نمی افته.

و اگر هم فرض کنید اگر واقعا کسی باشه توی هزار نفر ، یک نفر براش اتفاق بیفته که یک نفر باهاش عناد داشته باشه و بره پیش جادو جمبل نویس و اسرار بستن بخت رو بلد باشه و بنویسه ، شما برای باز کردنش نباید برید پیش دعانویس. دعانویس چیکار می کنه؟ دعانویس ها اکثرشون با اجنه ارتباط دارن! و میان ابرو رو درست کنن ، می زنن چشم رو کور می کنن! میاد بختت رو باز کنه ، می زنه آخرتت رو می سوزونه و کلاً نباید پیش اینها بریم.

قدرت دعاهای مفاتیح الجنان

چیکار کنیم؟ پیش اولیای خدا و بالاتر از اونها پیش اهل بیت بریم. شما اگر بدونید  کتاب مفاتیح الجنان چه گنج بزرگی هست ، دعا بریا همه چیز در این کتاب وجود داره. یک سری دعاهای خاص هست که کاربردهای خاص دارن. به اونها میگن: حرز. حرزهای مختلف برای رزق ، برای باز شدن بخت و… حتی برای درمان دردهای بدن هم دعا داریم. یعنی خداوند ما رو غرق نعمت کرده. از نظر دعا ، از نظر چیزهای قدرتمنمدی که می تونه به ما کمک کنه.

پس خلاصه اگر بخوام بگم: بله. سحر و جادو وجود داره. و قدرت خداوند رو زیر سؤال نمی بره ، بلکه ریاضی بودن و دقیق بودن فرمول های الهی رو نشون میده. همونطور که فرمول هایی برای جادو جمبل وجود داره ، فرمول های بی نهایت قدرتمند تری وجود داره که اینها رو باطل کنه. نه تنها باطل کنه که اصلاً اجازه نده که اونها روی ما کار کنن. آنتی ویروس های بسیار بسیار قدرتمندی خداوند در سطح معنوی برای ما در نظر گرفته. سوره ان یکاد و خیلی چیزهایی که می تونید روی اینترنت سرچ کنید.

و کسی که فکر می کنه واقعاً بختش بسته شده بره به ائمه و اهل بیت و حضرت فاطمه علیهماالسلام توسل پیدا کنه ، بسیار بسیار مجرب و قدرتمند هست. و میره پیش قدرتمندترین قدرته های عالم. اونها همه چیز رو برای انسان درست می کنن. شما نگران نباشید. اگر در دوره سالیتود هستید ، با قدرت ارتباطتون رو با خدا بسازید و ارتباطتون رو با اهل بیت و چیزهایی که اشاره کردم توی این ویدیو گفتم رو داشته باشید و روزانه ارتباط داشته باشید. هیچ اتفاقی برای شما نمی افته و بهترین زوج و جفت الهی هم انشاءالله برای شما خواهد بود.

بر مؤمن هیچ نیروی شیطانی اثر ندارد

و هیچکس نمی تونه کسی که مؤمنه و طبق فرمول های ریاضی خدا داره زندگی می کنه ، مثل نماز و صبح زود پا شدن و این دعاهایی که گفتم ، قرآن خوندن ، هیچکس نمی تونه به یک مؤمن آسیب برسونه. و گرنه همه می اومدن یک کارهایی بر علیه آدم های خوب دنیا می کردن و اینها می مردن دیگه! نه اصلاً اینطور چیزی نیست و نگران نباشید.

 

 

 

 

 

 

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

پاسخی بگذارید