شیرینی ترک خودارضایی

sweetness-of-quitting-mas-tur-ba-tion
4
(5)

 

امروز این ویدیو رو از کوهستان بسیار زیبا پر می کنم و در رابطه با اینکه درسته خودارضایی یک مشکل بسیار بزرگ هست و وقتی که ما بهش گرفتار میشیم حالت بسیار بدی هست و حالت افسردگی و انزوا توش هست. و همه راهکارهایی که ما گفتیم که برای ترک خودارضایی انجام بدیم، ولی موضوع این نیست که توی بحث خودارضایی گیر بیفتیم و فکر کنیم که افتادیم توی یک دامی که تا ابد توی اون هستیم. نه! خبر خوب این هست که دوستان این مرحله می گذره. این نیز بگذرد.

مثل یک کسی که داشته یک سفری می رفته و توی یک باتلاقی گیر افتاده و از اون باتلاق باید رد شه و بره اون طرف و خودشو تمیز کنه و به مسیرش ادامه بده. اینه که خودارضایی این نیستش که هر چقدر ما فایل ها رو گوش می کنیم، لغزش می کنیم، تلاش می کنیم، چندین و چند بار لغزش می کنیم و بالاخره رهایی پیدا می کنیم، در نهایت به روشنایی و دنیای بسیار زیبایی می رسیم.

خیلی از کاربرهای عزیز تونستن موفق بشن و خودارضایی رو کنار گذاشتن. تجربه اش واقعاً زیباست. واقعاً زیباست. یعنی دقیقاً مثل کسی که توی باتلاق و گل و لای افتاده بوده، در اومده و داره خودشو تمیز می کنه، خبر خوش اینه که منتظر باشید که اون لحظات روحانی و حال خوش روحانی، اون حس و حال بسیار عالی رو تجربه کنید. برگردید به دل زندگی، به آغوش طبیعت و به همه اون چیزهایی که زندگی همیشه برای ما داشته و ما به خاطر اینکه درگیر خودارضایی بودیم اصلاً نمی دیدیم، متوجه نمی شدیم که زندگی چقدر زیبایی داره!

شما می تونید با کمترین هزینه پاشید برید کوهی که توی شهر خودتون هست. خیلی زندگی بسیار چیزهای قشنگ تری برای ما خواهد داشت، وقتی که خودارضایی رو کنار بگذاریم و وارد مسیر بسیار زیبایی بشیم که معنویت، روحانیت، دست در دست خداوند می تونیم به مسیرمون ادامه بدیم.

پس نا امید نشید عزیزان. اگر صد بار لغزش کردید، هیچ اشکالی نداره. صد بار اگر توبه شکستی باز آ. هر بار که توبه شکستیم اشکالی نداره، باز هم می تونیم برگردیم به آغوش خداوند دوباره تلاش کنیم. هر بار قوی تر از دفعه قبل. و توی این مسیر با قدرت و کمک خداوند پیش بریم.

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 5

دیدگاهتان را بنویسید