ترک خودارضایی (ویدیو)دانلودهای رایگانشهوت شناسی و آموزش های جنسی

رویای خارج!

کاربری از اروپا پیام دادن و گفتن: من در یک کشور اروپایی که اسمشو نمی خوام بیارم دارم زندگی می کنم و به شدت اینجا فضا برای خودارضایی مناسب هست و اصلاً دیدگاه اینها خیلی متفاوته نسبت به خودارضایی و اصلاض انحرافات جنسی یک چیز خیلی عادی هست. و قبلاً هم ما گفتیم که هست در کشورهای خارجی به خاطر آموزش های کینزی که که جامعه هاشون خیلی تأثیر گرفتن. و خودارضایی و همجنس بازی رو خیلی دارن رواج میدن و و خیلی هم عادی دارن جلوه میدن.

و این خیلی عادیه که شما در یک کشور خارجی خیلی خیلی راحت اصلاً کسی صحبت از گناه نمی کنه ، صحبت از مشکل داشتن و ضررهای فیزیکی و روحی و جسمی ناشی از خودارضایی رو نمی کنه و ایشون هم کامل درک و لمسش کرده بودن. و گفته بودن: من خیلی واقعاً تلاش کردم و دارم ترک می کنم و خیلی از ما تشکر کردن که واقعاً ترک خودارضایی چقدر حال خوبی به انسان دست میده و …

ولی موندم سر دو راهی! موندم که آینده روشن این کشور  اروپایی رو بگیرم؟ یا برگردم به ابران و پاکی و فضای ایران خیلی بهتره برای اینکه انسان بخواد پاک باشه. حداقلش اینه که تریبون های رسمی کشور ایران نمیان خودارضایی رو ترویج کنن. ولی اونجا تریبون های رسمیشون همه جا ترویج می کنن و اتفاقاً میگن: انجام بدید! مشکلی نداره و هر کاری که می خواید بکنید و… ایشون موندن سر دو راهی که چیکار کنم؟ برگردم ایران یا برنگردم؟ نظر ما رو خواستن. اگر نظر من رو می خواید ، برگردید. چه آینده روشنی؟ اصلاً آینده ای که توش شهوت وجود داشته باشه ، مفتش گرونه. بی رودربایستی.

زندگی مرفه آلوده به شهوت ، مفتش هم گرونه

شما اگر قراره توی یک کشور خارجی بمونید و مدرکی بگیرید و برید سرکار ، به شما یک حقوقی بدن و با اون حقوق بخواید ماشینی بخرید و خونه ای دست و پا کنید و زندگی به پیش بره و اون هم توی اروپا که کلاً انسان جم بخوره ، باید مالیات بده ، اصلاً چه آینده روشنی؟ روشنی وجود نداره! اگر شهوت در زندگی انسان وجود داشته باشه و مثلاً خودارضایی کنه و اگر شما رئیس جهمور اون کشوری که دارید توش زندگی می کنید ، بشید ولی شهوترانی بکنید ، به نظر من اصلاً نمی ارزه!

مگه ما چقدر عمر می کنیم؟ مگر این روح عزیز ما چقدر باید اینها رو تحمل کنه؟ توی جامعه ای زندگی کنی که می بینی دو تا پسر توی مترو دارن همدیگه رو بوس می کنن و گی هستن و همجنس بازند! خیلی هم دولت ازشون حمایت می کنه و رسماً هم ازدواج کردن با هم! یعنی بزرگترین گناه خدا خیلی تأیید شده و تثبیت شده هست.

اگر کسانی که چشم برزخی دارن و  یک ذره بیشتر می تونن از انسان های عادی ببینن ، می بینن که چقدر شیاطین دارن دور اینها بزن و برقص می کنن و خوششونه که اینها دارن این کارو می کنن. و اصلاً چه آینده روشنی؟ اینکه کشور من شده در حد کوچیکترش ، مثلاً کاربرها میگن: من شغلم جوری هستش که با خانم هایی در ارتباطم در طول روز که اینها خیلی تحریک کندده هستن یا تیپ یا رفتارشون مناسب نیست و اصلاً عمداً می خوان ما رو تحریک کنن و… من میگم: شغلت رو عوض کن!

چه فایده ای داره اون شغل؟ هر چقدر هم که می خواد پول داشته باشه ، ولی به همراه شهوت باشه. این پول هایی که داره میاد به زندگی شما ، ولی آغشته به شهوته.

خوشبختی در دوری از شهوت و انحرافات  جنسی است

و مفتش هم گرونه. ترجیح میدم که یک نون خشک آدم بخوره و یک کار ساده تر رو شروع کنه و بیاد پولی رو به دست بیاره که بهایی که به خاطرش می پردازه ، بهای تخریب روح و دوری از خدا نباشه. چون ماها قدر روح خودمونو نمی دونیم. چون روح انسان خیلی ارزش داره که تمامی کشورهای اروپایی که هیچی ، اروپا و آمریکا و کانادا و همه اینها به کناری ، کره زمین هیچی ، کل کائنات خداوند همه اینها به فدای روح یک انسان. همشون باید فدا بشن.

همشون به افتخار ما آفریده شدن. چه توهمیه که ما فکر می کنیم اگر توی خارج زندگی کنیم ، خیلی آیندمون روشنه. هیچ آینده روشنی وجود نداره. تاریکی محضه.تبلیغات و رسانه به ما خوروندن که زندگی در خارج روشنی داره و آینده روشن! آینده ای روشنه که توی کشور خودمون وجود داره. هر چقدر از شهوت و عوامل شهوت زا و کشورهایی که شهوترانی و انحرافات جنسی به رسمیت شناخته شده ، دور باشیم ، خوشبخت تریم.

و هر چقدر ما به خداوند و منابع نور نزدیک تر باشیم ، خوشبخت تریم به عنوان یک انسان. من به عنوان یک انسان دارم صحبت می کنم و شما رو به عنوان یک انسان دارم می بینم. اگر بخوایم از بعد گونه حیوان به خودمون نگاه کنیم و خودمون رو حیوان ببینیم ، شاید اونجا لذت های حیوانی بیشتری وجود داشته باشه. شهوترانی بخوای بکنی ، فت و فراوون آماده هست. خیلی رسمی صنعت پورن و همه چیز اونجا رسمی و قانونی و آزاد وجود داره. از بعد حیوانی اگر خودمون رو حیوان ببینیم ، بله. لذت های حیوانی بیشتری وجود داره. ولی از نظر بعد روحی در کشور خارج ، روح انسان می میره.

عدم رشد روحی حتی با وجود نداشتن انحراف جنسی!

مگر اینکه خیلی روی خودش کار کنه که صبح تا شب که میره توی خیابون و همه جا بمباران میشه از نظر شهوت ، اینقدر روی خودش کار کنه ، مثلاً صبح سحر بیدار شه و تا صبح نماز شب و دعا و قرآن و گریه و همه چیز رو در وجودش پاکسازی کنه و دوباره چه فایده؟ صبح اول وقت که میری توی جامعه ، دوباره این آلودگی ها وجود داره. درسته. کشورهای خارجی خیلی مزایای خوبی هم دارن.

رفتار مردم با هم خوبه ، شاید دزدی نکنن ، اصلاً شیله و پیله ندارن. همه اینها رو من قبول دارم. مردمش اهل مطالعه هستن. همه اینها درست. ولی برای کسی که درگیر شهوت نباشه ، چرا اون می تونه از اونجا یک استفاده معمولی ببره از خوبی جامعه اونجا. ولی اگر کسی دچار شهوترانی بو خودارضاییه که دیگه هیچی. باید از اونجا دوری کنه و برگرده و بیاد به روحش بها بده. اگر هم به شهوترانی دچار نیست ، من باز هم میگم برگرده به کشور خودمون.

چرا بریم کارگر اونها باشیم؟ چرا بریم کشورهای اونها رو بسازیم؟ علم ما رو بگیرن و گلچین کنن ، یعنی بهترین های ما رو بردارن ببرن اونجا کشورهاشونو بسازن ، پولدار بشن و با این ثروتی که دارن اسلحه بسازن و و بیان روی سر خود ما خراب کنن! از اون ور دانشمندهای ما بیان توی ناسا و همه جای آمریکا به اینها خدمت کنن و اینها رشد کنن و اینها بیان موشک هایی بسازن و بریزن روی سر خودمون و بگن: شما ملت تروریست هستید! تروریست نیشن.

جمله ای که ترامپ گفت. تروریست نیشن یعنی شما ملت تروریست هستید! پس چرا اونهایی که دارن توی ناسا کار می کنن و مخ های ناسا ایرانی هستن ، اونها تروریست نیستن؟ اونها رو توی بغل خودتون نگهداشتید و از علمشون استفاده می کنید؟

جایی که حال روح ما خوب است ، برویم

و بعد میاید اون علمشون رو می کوبید توی سر هموطنان خودشون. به نظر من اگر به شهوت هم دچار نیستید و بزرگترین دانشمند دنیا هم هستیم ، برگردیم به کشور خودمون. انسان توی کشور خودش معنا پیدا می کنه . نه به عنوان کارگر فنی. طرف دکتره ، پزشکه ، ده سال بیست سال درس خونده ، پرونده اروپا رو که باز می کنه ، تحت کته گوری کارگر فنی هست! بیا حالا با مدرک پزشکی برو راننده تاکسی بشو و هر کاری توی کاندا یا هر جای دنیا بکن. اصلاً ارزشش رو نداره. روح انسان خیلی بزرگتر و وسیع تر از اینه.

یک زمانی من خیلی عشق خارج داشتم و هفت هشت سال مالزی زندگی می کردم و دنبال این بودم که دکترامو بخونم توی استرالیا ، گفتم ول کن بابا! من چرا برم؟ می اومدن توی دانشگاه ما از استرالیا می اومدن سمینار می گذاشتن و می گفتن: بیاید تو رو خدا دکترا بخونید توی استرالیا. ما شما رو بورسیه می کنیم. دیگه وقتی که شما به ارزش روح خودتون پی ببرید ، می گفتم: نگاهشون کن تو رو خدا ، چقدر آدم باید دیوونه باشه و بره اونجا برای اینها عمرت رو بگذاری و بری تحقیق کنی و حاصل تحقیقات تو رو استفاده کنن توی زمینه هایی که خودشون می خوان.

حالا مثلاً ماهی سه هزار دلار هم بهت بدن. و یک شهروند خوب مظلوم مالیات بده هیچی به هچی. اصلاً من این حرفهایی که می زنم ، شاید به خیلی ها بر بخوره ، ولی اگر یک ذره بزرگ فکر کنیم و انسان رو به شکل روح ببینیم ، می بینیم که اصلاً ارزش نداره. ما باید بگردیم بو بکشیم ، ببینیم که کجا روحمون حالش خوبه؟ فقط روح روح. روح بسیار بزرگ و قدرتمند انسان.

ایران نقطه نورانی در کره زمین

حالا در دوره سالیتود اینها رو کامل بحث کردیم. شما اگر دوره سالیتود رو تهیه کنید ، مطمئنم به مقام های دوم نرسیده خودتون چمدون رو بستید و عطایش رو به لقایش می بخشید. بر می گردید توی وطن خودتون و می بنید که وقتی از بعد روحی به انسان نگاه کنید ، می بینید که ایران بهشت روی کره زمینه. یعنی من خودم اینطور می بینم. کره زمین رو یک توده سیاه می بینم که ایران وسطش داره مثل نور می درخشه.

چرا؟ چون اگر کسی بدونه چطور توی ایران روحش رو رشد بده ، خیلی می توهه قدرت بگیره. و تمامی علما و بزرگان و همه خبرهای خوب روحی و معنوی توی ایرانه و توی هچی جای دنیا نیست. این حالت تعصب گونه نیست که میگم. شما برید بگردید ، هیچ جای دنیا نمی تونه به اندازه ایران روح شما رو پرورش بده و روح های بزرگ تربیت بده. ایران اصلاً زمینش مقدسه.

ما نسلی هستیم که خیلی قدرتمندیم. از نظر روحی ، از نظر معنوی ، از همه نظر بهترین جای دنیا ایرانه. برای همینه که همه دنیا سعی می کنن بیان ایران و الان که دیگه مستقل شدیم و قدرتمند شدیم خدا رو شکر ابرقدرت دنیا شدیم ، می خوان یه جوری بزنن متلاشیش کنن ، مثل یک گوشت قربونی بکنن و بررن. ولی می بینیم که هیچکس نمی تونه. چرا؟ از بس که ما قدرت داریم.

حالا اگر خارج هستی ، برگرد بیا. اصلاً فکر نکن. اصلاً شک نکن. برگرد به ایران و انشاءالله با قدرت به مسیرت ادامه بده و اینجا از خدا بخواه که راه های عالی برای تو باز کنه.

 

 

 

 

 

 

 

 

[تعداد: 3    میانگین: 4/5]

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

بستن
بستن