سیاهی و نحسی روسپیگری

سیاهی و نحسی روسپیگری
5
(1)

دوستان کاربری از ما خواستن در رابطه با نحسی روسپیگری برزاشون صحبت کنیم. گفتن: متأسفانه یکی از دوستان من دنبال روسپیگری و این کارها هستن و زندگی ایشون واقعاً زندگی پر از مشکل و نکبت باری شده و هر کاری می که نمیشه و همش درگیر مشکلات هست و خیلی حال و روز بدی رو داره تجربه می کنه. چرا اینطوری میشه؟

خوب ببینید دلایل خیلی زیادی داره. اولاً روسپیگری چه برای خانمی که تن فروشی می کنه و چه برای آقایی که دنبال این کار میره، اینها بر خلاف دستورات خداوند هست و خداوند راضی نیست. هر کاری که رضایت خداوند در اون نباشه، اصلاً شک نکنید که به مشکل بر می خوره. و این چیزی هستش که واقعاً آدم می تونه ببینه. توی همه زمینه ها. حالا این به کنار.

 دلایلی که خیلی ساده می تونیم بهش برسیم اینه که مثلاً اون خانمی که میره تن فروشی می کنه، اولاً نسبت به خدا داره شرک می ورزه. یعنی میگه: خدایا تو نمی تونی رزق و روزی منو تأمین کنی! و من میرم با خودفروشی یه پولی در میارم که بخوام امرار معاش کنم. حالا این برای کسانی هست که میرن از روی فقر تن فروشی می کنن. اونهایی که از روی شهوت و اینکه خودشون هم دلشون می خواد این کارو بکنن، علاوه بر شرک به خداوند، گناه شهوترانی هم بهش اضافه کردن و به خاطر همینه که زندگی هاشون معمولاً زندگی های خوبی نیست. و این پول ها اصلاً برکتی نداره.

پس شرک ورزیدن به خداوند اولین موردی هست که خداوند خیلی روش غیرت داره، کسی اگر به غیر از خداوند، به هر چیز یا هر کس دیگری تکیه کرد. پس اون خانمی هم که این کارو می کنه، واقعاً روح اون خانم پاک هست، ولی شیطان گولش زده و گفته: خدا نمی تونه از تو مراقبت کنه! و تو مجبوری بری خودتو در اختیار مردهای مختلف قرار بدی که پولی در بیاری. و این واقعاً اشتباهه.

نکته دومی که می تونیم بهش اشاره کنیم اینه که در بعد انسانی ما یک انسان هستیم، یک جسم فیزیکی داریم و یک روح بی نهایت. روح ما اینقدر مقامش می تونه بالا بره که تا مثل اعلی برسه. مثل اعلی یعنی چی؟ یعنی کسی که می تونه بالاترین مثال از خداوند باشه. مثلاً اگر خداوند علم داره، قدرت داره، همه چی داره، زیبایی داره؛ ما می تونیم این ها رو اینقدر در روح خودمون گسترش بدیم که شبیه ترین موجود به خداوند بشیم ما انسان ها. فقط انسان این قابلیت رو داره و هیچ موجود و مخلوق دیگری چنین قابلیتی نداره.

و حالا توی دنیا، این جسم رو به ما دادن که مرکب روح ما باشه که بتونیم کارهای دنیوی رو باهاش پیش ببریم و با این جسممون بتونیم روحمونو ارتقاء بدیم. حالا کسی که میاد خودفروشی و تن فروشی می کنه، اون روح بی نهایت، اقیانوس بی نهایت رو ول کرده و این قطره بدن رو چسبیده. فکر می کنه که فقط با این بدنش می تونه یه کاری برای خودش بکنه. بدنش رو در اختیار دیگران قرار بده که با استفاده از اون بدنش یه پولی بهش بدن!

واقعاً مثل این می مونه که خداوند به کسی یک اقیانوس، دریای بی انتهای نعمتی بهش داده و پشت به اونها کرده و رو یک چیز کوچولو حساب کرده! ببینید چقدر اشتباهه! این با فرمول های ریاضی کائنات جور در نمیاد و معلومه وقتی که شما اون همه نعمت رو نادیده می گیری و میری سراغ یک چیز کوچک و فیزیکی، اون وقت نتایجی هم که در زندگی رقم می خوره، نتایج کوچک، خراب و معیوبی هست!

طرف با اینکه همیشه بیشترین پول ها رو هم توی زندگیش به دست میاره، ولی همیشه بدهی و افسردگی داره. اکثر کسانی که توی این راه می افتن، به مواد مخدر کشیده میشن. هزاران نفر ازشون سوءاستفاده می کنن. انواع و اقسام بیماری های روحی، تراما و دردهای روحی رو دارن. از نظر درونی خورد هستن و هیچ شخصیتی ندارن.

اینها چیزهایی هستش که طبیعیه. خدا میگه تو می تونی مثل من باشی! تو می تونی به قدرت خلق برسی. همین خلق هایی که انجام دادیم، هواپیما و… ساختیم، اینها رو از طریق روحمون تونستیم انجام بدیم. یا اگه ما مثل حیوانات بودیم که نمی تونستیم فکر کنیم و این کارها رو انجام بدیم! و حالا بالاتر از اینها کسانی که می تونن به مقامات بالایی و خدایی برسن. طی الارض کنن. معجزه اتفاق بیفته.

این جایی که من هستم، یکی از علمای خدا اینجا خاک هست. که من زیاد سر خاکشون میرن. در رابطه با ایشون میگن جوری بوده که چراغ نفتی هاشون نفت نداشته، بنزین نبوده و مشکل نفت داشتن. آب می ریخته توش و به آب دستور می داده که کار بنزین و نفت رو انجام بده. خیلی راحت. اینقدر انسان قدرت داره… کسان یبودن که خداوند علم کیمیا رو بهشون داده بود. سنگ بهشون میدادی، به طلا تبدیل می کردن. اصلاً از بعد این چیزها گذشته بودن.

اینها رو ما اومدیم گذاشتیم کنار و میایم میگیم: مردم بیاید بدن منو بخرید! خیلی خیلی کار اشتباهیه! و کسی که این کارو می کنه، پیش خداوند و فرشتگان دیگه خریداری نداره. خیلی نکته مهمیه.

برگریدم سر داستان اون پسری که میره دنبال روسپیگری و دنبال خریدن سکس. ایشون هم اولین کاری که داره می کنه اینه که بر خلاف دستور و خواسته خداوند داره عمل می کنه. گناه بزرگ زنا رو داره انجام میده. زنا و کارهای اینجوری در بعد معنوی کائنات (همون CPU کائنات رو که گفتیم)، اونجا داره کار رو خراب می کنه. و اونجا فرمان صادر میشه که تو فرمان بدبختی توی زندگیت صادر میشه. و این فرمولی هست که در کائنات چیده شده.

و کسی که میره دنبال خانم ها و دنبال خریدن سکس، داره در نهایت سوءاستفاده گری زندگیشو داره پیش می بره و با خانم ها رفتار می کنه. یعنی نهایت سوءاستفاده ای که میشه از یک خانم کرد اینه که فقط بدنشو ببینی و یه پولی بهش بدی. فقط از بدنش استفاده کنی و بذاریش کنار! یعنی بدترین نوع رفتاری که میشه با یک زن در این عالم کرد، اینه.

حالا متأسفانه توی پورن هم می بینی که خیلی بدتر از اینها تحقیر و کتک و… هم هست. ولی همون که یه رابطه باهاش بذاری و یه پولی بهش بدی بره، این خودش بدترین نوع نگرش نسبت به یک زن هست که شما بعد روحی اون زن رو در نظر نگرفتی و فقط جسمش رو خریدی! اصلاً مهم نیست که تو چه احساسی به من داری؟ اصلاً از من خوشت میاد؟ خوشت نمیاد؟ از بوی بدن من، قیافه من؟ اصلاً مهم نیستی تو! این خیلی درد بزرگیه برای اون خانم.

و چون خداوند هم روی مخلوقات خودش و حتی همون خانم روسپی باز هم غیرت داره و هر مردی به خودش اجازه بده که بره این کارو بکنه، خدا میگه برای تو هم دارم! اون فرد رو هم میندازه توی یک راهی که میگه: خوب تو دستتو از دست من جدا کردی و رفتی دنبال این کارها، واگذارش می کنه به خودش! که خودش بخواد زندگیش رو پیش ببره.

 اونوقت می بینه که همینطور مشکل پیش میاد. بدهکاری، مریضی، ماشینش تصادف می کنه، بچه اش می میره… هزار و یک مشکل براش پیش میاد، خودشم نمی دونه چرا؟ هی به خودش می رسه و هر کاری می کنه می بینه که نمیشه! چرا؟ چون کار از بیخ مشکل داره. از همون CPU اصلی کائنات.

پس روسپیگری و.. هیچ لذتی توش نیست. اینها چیزهایی هستش که توی رسانه ها به ما خوروندن که فکر می کنیم این چیزها خیلی لذتبخشه! اینها رو توی فیلم های هالیوودی به ما نشون میدن که ما فکر کنیم اینها یک سرابیه که واقعاً لذتبخشه! نه. اصلاً اینطور نیست. هر کی توی این راه افتاده، هم اون خانم و هم اون آقا درد دارن می کشن و نمی تونن راحت بخوابن و چقدر مشکلاتی که توی زندگیشون دارن و بقه هیچ وجه هم حل شدنی نیست!

مگه اینکه توبه کنن و این کارو کنار بگذارن و برگردن بنده و مطیع خدا بشن و بگن: خدایا من شرک رو کنار گذاشتم. تو بیا زندگی منو درست کن. من پول می خوام، کار می خوام، عزت می خوام، احترام می خوام. همه این کارها رو خدا درست می کنه.

کما اینکه برای خانم شلی لوبن که توی کانال هم گذاشتیم، اتفاق افتاده. پورن استاری که توبه کرده بودن و الان شوهر و بچه دارن و خیلی هم مذهبی شدن. کسی پورن استار بوده و جلوی دوربین کارهای بد داشته انجام می داده. پس اگر خدا بخواد به کسی عزت بده، بلده چطور این کارو انجام بده.

 

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید