تاثیر لباس

تاثیر لباس
4.1
(7)

سلام خدمت کاربران عزیز مس به طلا.

در این ویدیو در رابطه با لباس صحبت می کنیم. ما روی بحث حجاب در خانم ها خیلی کار کردیم و در این رابطه صحبت های خیلی زیادی کردیم. و یک داستان خیلی خنده داری که همین نیمساعت پیش برای من اتفاق افتاد که از اون یک نتیجه اخلاقی می گیریم.

در این شهر زیبا به اسم بازرگان، ما هتل گرفته بودیم و وقتی که می خواستیم چک اوت کنیم و بیایم بیرون، همه کارها انجام شد و من این لباس رو امروز تازه پوشیدم، یعنی قبلاً  یکسال پیش خریده بودم، ولی امروز تازه پوشیدمش. اینجا کمی هوا خنکه و می طلبه. و حس کردم لباس یه جورایی اونطور که همیشه بودم، نیست! حس کردم که خیلی دارن نگاه می کنن. و توی ریسپشن هتل سه چهار تا آقا بودن و صحبت هاشونو می کردن و یک خانمی که خدمتکار هتل بودن. دیدم که اینها هی زل زدن به من و خیلی فشار نگاه ها رو به خودم حس می کردم.

و مدارکمو که تحویل گرفتم، سرمو انداختم پایین مثل بچه های محجوب و رفتم سمت در و در کشویی بود و متوجه نشدم که باید از وسط برم. این ور رفتم و سرم محکم خورد توی در و اینقدر محکم خورد که جای پیشونی و دو تا لبم موند روی شیشه در. این به خاطر چی بود؟ به خاطر این بود که احساس خجالت و شرم کردم که دارن نگاه می کنن! یک لباس ببینید که چقدر می تونه تأثیر بگذاره!

و بعد توی ماشین داشتم فکر می کردم و می گفتم: وای! اگر من یک خانمی بودم که یک جوری لباس می پوشیدم که همه مردها صبح تا شب نگاهشون روی من بود، چطوری می تونستم زندگی کنم؟ چطوری می تونستم؟ اگر یک خانمی بودم که شهوت هر مردی رو بر می انگیختم! هر مردی که به من نگاه می کرد، اون شهوت زنخواهی توی وجودش بیدار می شد، اصلاً من نمی تونستم زندگی کنم! همش می خوردم به در و دیوار!

مگر اینکه اینقدر روح انسان آلوده بشه که دیگه اصلاً متوجه نباشه که همه دارن بهش نگاه می کنن و لذت می برن از وجود اون. حالا من که یک لباسی پوشیدم که شاید جلب توجه بکنه سر تا پا سفید! مگه آدم برفیه؟! و همین باعث شد که یرم بخوره توی شیشه و گفتم: خدایا من نمی خوام جوری لباس بپوشم که خیلی تو چشم باشه، ولی دیگه طلب کرد و پوشیدیم و این اتفاق افتاد… حالا امیدوارم بعد از این ویدیو درش نیارم عوضش کنم. ببینم که خدا چی می خواد.

پس این هم نکته ای هستش که وقتی ما میگیم: خانم ها حجابشونو رعایت کنن، بحث این نیستش که یک سری افکار متحجر مذهبی کهنه می خوایم به افراد تلقین کنیم! اصلاً این حرف ها نیست. یک گوهر ارزشمند هست که این باید در پوشش قرار داده بشه که هر کسی نتونه اونو ببینه و هر کسی نتونه مفت و مجانی سیر نگاه کنه و لذت جنسیشو ببره و بعد بره توی خونه خدایی نکرده با اون تصاویر خودارضایی کنه. بره با اون تصاویری که دیده، منحرف بشه و به زنش خیانت کنه و انواع و اقسامی که این تبعات بد لباس پوشیدن خانم ها می تونه به جامعه داشته باشه.

و جالبه برای کسانی که به قیامت اعتقاد دارن، می بینی که یک خانمی توی عمرش خودارضایی نکرده، ولی وقتی میاد پروندشو باز می کنه، می بینه هزار مورد خودارضایی براش نوشته شده!!! میگه: من خودارضایی نکردم! میگن: چرا. شما لبhس سکسی پوشیدی، ساپورت و چسبون … پوشیدی، تحریک کردی و ده ها مرد شما رو دیدن و مردهایی بودن که به بیماری خودارضایی مبتلا بودن و روی خودشون کار نکرده بودن و نتونسته بودن تحمل کنن و با اون تصاویری که از شما به یاد داشتن، خودارضایی کردن! گناه اون خودارضایی، گناه کبیره، به پای شما نوشته میشه.

و این چیزهایی هستش که اگر ما دقت کنیم، می بینیم که نه تنها در بعد زندگی اخروی، بلکه در زندگی دنیویمون هم می بینیم هر زنی بدلابس بپوشه و مردهای بیشتری رو از نظر جنسی تحریک کنه، تبعاتش به زندگی خودش بر می گرده! نگاه های شهوت آمیز مردان به زنان، زنها رو پیر می کنه، فرسوده می کنه روحشون رو. و هر چه زن بیشتر پوشش داشته باشه، جوان تر می مونه. و این چیزی هستش که می تونید مقایسه کنید بین زن هایی که حجابشونو رعایت می کنن و زن هایی که آزاد همه چیز رو در معرضدید همه قرار میدن.

 

میانگین امتیاز 4.1 / 5. تعداد آرا: 7

دیدگاهتان را بنویسید