قدرت شهوت در خیانت

power-of-lust
5
(2)

در این فایل صوتی، در رابطه با قدرت ویرانگر شهوت صحبت خواهیم کرد. شهوت مانند اژدهایی است که حتی اگر نوک دُم آن هم به کسی بخورد قادر است زندگی آن فرد را متلاشی کند. شهوت مکار و حیله گر است و یکی از قویترین ابزارهایی است که شیطان با آن انسانها را وسوسه میکند و میفریبد.

داستان مردی که همسرش به خاطر اینکه با شخص دیگری رابطه داشت، او را ترک کرد ولی این آقا…

ادامه را در این فایل صوتی گوش کنید.

امیدوارم این فایل برایتان مفید باشد و اگر تمایل داشتید، لطفا آن را به دوستان و عزیزان خود نیز ارسال کنید.?

این فایل صوتی را از اینجا دانلود کنید.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

2 دیدگاه برای “قدرت شهوت در خیانت

 1. سیامک گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای زارع، استاد و دوست عزیز و گرامی ام ?
  در رابطه با فایل فوق (قدرت شهوت در خیانت) میخواستم سوالی را از محضر جنابعالی بپرسم که مشکل تعدادی از دوستان و آشنایان من است. این عزیزان در بازار آزاد کار میکنند و به قول معروف کاسب و بازاری هستند.
  اما مسئله مهم اینجاست که ایشان در صنف هایی مشغول به کار هستند و کسب درآمد میکنند که مستقیماً با خانمها در ارتباط هستند و در طول یک روز کاری، با صدها زن و دختر مختلف (کم سن و سال، میان سال، مسن، زیبا، زشت، متأهل، مجرد، تحصیلکرده، بی سواد، محجوب، خجالتی، سر زبون دار، بیوه، شوهردار و غیره و ذالک . . . ) سر و کار دارند و هر چقدر هم که بخواهند رعایت بکنند و به قول معروف خودشان را نگه دارند، باز برایشان مشکل است که بخواهند به تمامی این خانمها به چشم خواهر و مادر خودشان نگاه کنند و یا زاویه دید و نگاهشان را در ارتباط با آنها درست و پاک نگه دارند. مشاغلی مانند: فروش طلا و جواهرات ، فروش البسه زنانه ، فروش لوزم آرایشی و بهداشتی ، فروش کیف و کفش زنانه و کلیه شغلهایی که به شکلی با خانمها در ارتباط هستند.
  البته من بعد از آشنایی با سایت الهی و بسیار آموزنده و مفید شما (مس به طلا) و استفاده از فایلهای صوتی و تصویری ارزشمند و گرانبهایتان که بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده اید و همچنین بعد از خرید دوره شگفت انگیز و اثرگذار ” استحاله نیروی جنسی ” به صورت دوستانه و خیلی خودمانی به تعدادی از این دوستان مشاوره هایی دادم که مثلاً چطور نگاهشان را با مشتری های خانم کنترل کنند و یا در نحوه برخوردشان با ایشان چه اعمال و رفتاری را پیش بگیرند که از مسیر درست و الهیِ خدمت رسانی و رفع احتیاجات مشتریانشان منحرف نشوند، که بعضی از این دوستان میگفتند: امکان پرهیز نگاه از مشتری نیست، یا اگر به مشتری نگاه نکنیم و با او حرف نزنیم خرید نمیکند، یا اینکه تا با مشتریهایمان دوست نباشیم و با آنها خودمانی نشویم مشتری دائمی ما نمیشود، اگر به حرفها و درد دلهای مشتری گوش بدهیم او احساس راحتی و امنیت میکند و خریدهای بیشتر و خوبتری انجام میدهد و مسائل و به قول معروف بهانه های دیگری از این قبیل . . .
  اما با اینحال میخواستم از جنابعالی که اطلاعات بسیار گسترده تر و علمی تری در این زمینه داشته و مطالعات و تحقیقات ارزشمندی در این خصوص به عمل آورده اید خواهش کنم تا با دیدگاهی تخصصی تر و حرفه ای، این معضل و مقوله مهم و حساس را تحلیل فرموده و به عزیزانی که به نوعی با آن درگیر هستند و چه بسا زندگی های زناشوئی و پیوندهای خانوادگی شان به خاطر ارتباطات ناصحیح کاری با مشتریانشان مخدوش گردیده وآسیب دیده است، یاری برسانید. بی صبرانه منتظر پاسخ عالی شما استاد خوبم هستم.
  باز هم از اینکه با جنابعالی و سایت الهی و قدرتمندتان ” مس به طلا ” آشنا شده ام خداوند مهربان را بینهایت سپاس میگویم و امیدوارم در سایه عنایات و بذل توجهات حضرت حق، روز به روز پایه های این سایت و کانال تلگرامی آن، قدرتمندتر شده و سریعتر بین مردم عزیز کشورمان شناخته شود.
  ایام به کام و تا درودی دیگر، فعلاً بدرود . . .

  • javad zare
   javad zare گفته:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   اولا که خدا را شکر میکنم که آموزشهای ما توانسته تغییری در نگرش شما ایجاد کند تا جایی که آموزشهای ما را به دوستان و آشنایان هم توصیه کرده اید، از شما سپاسگزارم.

   در مورد سوال شما، بله درست است که بعضی از شغلها سر و کار مرد با زنان مختلف است. در بحث ترک چشم چرانی، تاکید ما بر روی عدم نگاه شهوت آلود و به منظور کسب لذت جنسی است. و در یکی از فایلهای ترک چشم چرانی، اشاره کردیم که غایت و نهایت ترک چشم چرانی این است که انسان به جایی برسد که همه را فقط به چشم انسان و روح الهی ببینید ؛ فارغ از جنسیت و به دور از طمع جنسی.
   حال برای مردی که شغلش ایجاب میکند که روزانه با زنهای زیادی در تماس باشد، همین دیدگاه زیربنایی کافی است تا همه آنها را به چشم روح الهی ببینید و به هیچ کدام طمع جنسی و چشم چرانی نداشته باشد. و هر مردی در اعماق وجود خودش، خوب میداند که نوع نگاهش به زنان از چه نوع نگاهی است. مرد میتواند به درجه ای از پرهیز و پاک چشمی برسد؛ که به محض اینکه شهوت در وجودش در حال بیدار شدن است ( به خاطر دیدن زن ها) ، سریعا متوجه شود و سریعا استغفار کند و چشم و دلش را از شهوت پاک کند .
   یکی از راهکارهای قدرتمند برای رسیدن به این سطح، دعا کردن از ته دل و طلب برکت خداوند ، زندگی خوب، همسر شایسته و نورخداوند برای زنانی است در طول روز میبیند. هر چه زنها زیباتر و جذاب تر وتحریک کننده تر، میزان دعا بیشتر، و مراقبت از چشم بیشتر و در نهایت حال معنوی عالی بیشتر.

   امیدوارم توانسته باشم جواب سوال شما را پاسخ بگویم.
   به امید داشتن سرزمینی با مردان چشم و دل پاک و باتقوی

دیدگاهتان را بنویسید