سریالهای ترکیه ای – جنایتکاران آل سعود

5
(2)

دوستان توی این ویدیو می خواستم شفاف سازی انجام بدم در رابطه با ویدیوهای قبلی که صحبت کردیم و یک سری کلماتی که من گفتم، حالا برای بعضی کاربرها، بعضی که نه، یکی دو نفر پیام دادن و احتمالاً اشتباه برداشت کردن. مثلاً توی یک ویدیو که ما گفتیم: ماهواره نگاه نکنید، اشاره کردیم به سریال های ترکی. منظور ما سریال های ترکیه ای بود که الان مد شده و اصلاً به هدف تخریب خانواده های ایرانی داره این سریال ها ساخته میشه.

ترویج خیانت، ترویج بی بند و باری. اینها حالا ساخت کشور ترکیه هست. و گفتیم: حالا کلمه ترک رو که به کار بردیم، خدای نکرده زیر سؤال بردن قومیتی اصلاً نبوده که بگیم ترک ها اینطور هستن. اصلاً همچین چیزی نیست. خیلی واضحه. ما اصلاً همچین کاری نمیایم بکنیم که بگیم: فلان قومیت. نه.

کشور ترکیه این ها رو ساخته. کما اینکه کشورهایی مثل آمریکای جنوبی، کلمبیا از این نوع سریال هایی که حالا من اون زمان که مالزی بودم و یکبار که تفریحی اومده بودم ایران، دیدم یه سریالی بود که اصلاً درب و داغون… که می گفتن اینها همشون به هم خیانت می کنن. ساخت کشور آمریکای جنوبی بود، یاد نیست کدوم کشور بود. خوب اینکه منظور ما مردم اون کشور نیست که! ساخت اون کشور بود. حالا این سریال هایی که الان مد شده، هر شب و هر شب مردمو درگیر کرده، ساخت کشور ترکیه هست. هر کشوری هم باشه، ما میگیم. فرقی نمی کنه.

 

این یک مورد. و توی یکی از فایل های دیگه اشاره کردیم به اینکه بحث شهوت و پول و ثروت و … بود که اشاره کردیم که شیخ های عرب شهوترانن. باز دقیقاً منظور من دقیقاً سران سعودی بود که اومدن داعش رو درست کردن منظور من این سری از افراد بود. باز دوباره اصلاً ما قومیت عرب رو که نمیایم ببریم زیر سؤال. امامان و پیامبران ما عرب بودن. من شخصاً هیچ مشکلی با هیچ قومیتی ندارم.

اصلاً این برداشت ها اشتباهه. دقیقاً ین شیطانه که به فکر انسان مینذازه که بگی: عه! گفتی شیخ عرب، منظورت عرب ها بود. نه! این شیخ ها که گفتیم منظورمون همین سران سعودی که یک چیز خیلی واضح و تابلوییه. همه حتی بچه دو ساله هم می دونه که سران سعودی داعش رو درست کردن و به خون ما ایرانی ها تشنه هستن. به خون هر چی خوبیه تشنه هستن. اینها درگیر شهوترانی هستن. گفتیم که شهوت جنسی یک حالت از شهوته، شهوت قدرت و چنایت و… رو همشون انواعی از شهوت هستن. حالا اون خواسته های نفسه.

منظور ما از کلمه عرب که گفتیم: شیخ های عرب، منظور ما عرب های سعودی هست. حالا باز هم میگم اگه گفتیم عرب های سعودی، باز هم فکر نکنید مردم سعودی! نه. همون شیخ هایی که در رأس کار هستن، دست در دست آمریکای جنایتکار دنیا رو دارن به خاک و خون و جنایت کشیدن. اصلاً اینها چیزی هست که همه می دونن اینو. کاملاً واضحه که سران سعودی، حلا برید توی مساجد اصلاً می بینید تکبیری که میگن، مرگ بر آل سعود اصلاً جزو تکبیرها شده. چیز تابلوییه. همه می دونن.

حالا اینها رو گفتم که اصلاً بیایم دیدگاهمون رو نسبت به قومیت ها، ترک و لر و عرب و تهرانی و اصفهانی و… رو اصلاً بریزیم دور! ما انسان ها همه در بعد روح یک روح واحد خدایی داریم. حتی همون داعشی هم این روح رو داشته، ولی خودش خرابش کرده، دنبال شهوترانی خودش رفته. شهوت جنسی به اضلافه شهوت پول به اضافه شهوت جنایتکاری. اینها توی وجودش پرورش داده شده که شده داعشی. و دویاره همون سران آل سعود اومدن اینها رو تربیت کردن. و همچنین متفکر اصلی همه اینها باز اتاق فکر اسراییل و صهیونیست ها هست. اینها رو آدم خیلی باید واضح درک کنه و بدونه توی دنیا داره چه اتفاقی می افته. منظور ما هیچ قومیت و ملیتی نیست اصلاً.

اتفاقاً چند وقت پیش توی همون دهه اول ماه محرم رفته بودم سر مزار یک عالمی که گاهی وقت ها میرم. گنبدش هنوز ساخته نشده و یک پسر افغانی چهارده ساله داشت اونجا کار می کرد. باهاش صحبت کردم و این دو سه روزه که من میام و میرم، اومد پیش من و سلام کرد و گفت اسمت چیه و… من گفتم: چه خبر اینجا هنوز ساخته نشده و یک مکالمه ای باهاش داشتم. من حس کردم خیلی غمگینه، حس کردم خیلی مثلاً یک بچه چهارده ساله، شلوار کردی و کار و… بهش گفتم: خوب چه خبر؟ چیکار می کنی؟ به چه کاری علاقه داری؟ گفت: فوتبال. با دوست هام فوتسال میریم و خیلی روی من حساب می کنن و… گفتم خوب چرا جدی نمی گیری بری پیشرفت کنی؟ گفت: ما توی ایران شناسنامه و پاسپورت و… نداریم.

یه جورایی دلم گرفت براش. ولی گفتم بذار یه پیام امیدی بهش بدم. گفتم: تو اصلاً به این فکر نکن که قومیتت چیه توی این کشور، حالا مثلاً مهاجری و … در بعد روحی من و تو یکی هستیم. خدا می دونه همین جمله رو بهش گفتم. گفتم: من و تو یکی هستیم. ما روح خدایی در وجودمون دمیده شده. اصلاً بیا بیرون از قومیت و ملیت و مرز و… ما انسانیم همه. بنده خدا اشک توی چشماش جمع شد و گفت: آره من باید پیشرفت کنم. گفتم: مشکلت چیه؟ گفت باید برم پاسپورت بگیرم و پول نیاز داره. چهار میلیون تومن نیاز داره. گفتم: مثلاً ای کاش خیرخواهی پیدا میشد اینو بشناسه و بدونه که این حالا اشتباه نمیره مسیر رو، کمکش کنه که مثلاً این هم بره توی زمینه فوتبال شاید به یک جایی رسید.

منظور اینکه هیچ فرقی نمی کنه. همه انسان ها از نظر من نوعی مثلاً هیچ فرقی برام نداره. اصلاً تمرینی هست که من همیشه انجام میدم. میگم: اگر تونستی مثل خداوند، حالا ما که مثل خدا نمیشیم. خدا چیکار می کنه؟ همه مخلوقات خودشو به دید خیر نگاه می کنه. استاد شجاعی خیلی قشنگ توی یک فایل در رابطه با توحید می گفتن: هر چیزی که وجود داره خیره. چون اصلاً تنها وجودی که توی عالم وجود مطلق و قائم به ذات هست، وجود خداونده و هر چیز دیگری که وجود داره، وابسته به وجود خداونده. حتی شیطان.

شیطان وظیفه داره. یعنی خداوند وظیفه بهش داده و بهش گفته: برو توی کائنات و انسان ها و حالا اونهایی که ادعا می کنن، مچشونو رو کن برای من. ببینیم کی ادعا می کنه و کی جدی داره مثلاً ادعای دوست داشتن من رو می کنه. شیطان نقشش خیلی کلیدیه. نقش محک داره. دقیقاً استاد الهی قمشه ای اینو می گفتن. سنگ محکی هست که خدا گذاشته توی طبیعت و کائنات که بره مردم رو بسنجه و دست ریاکاران رو رو کنه، دست دروغگویان رو رو کنه، دست منافقان رو رو کنه. یعنی کارش اینه. خیری که میگیم اینه که خداوند شیطان رو آفریده. وظیفه بهش داده. و اصلاً اگه شیطان نباشه، دیگه خوبی معنی پیدا نمی کنه. اصلاً خوبی خودشو نشون نمیده. اینکه انسان روی نفسش پا بگذاره و با شیطان مقابله کنه، اونجاست که ارزش پیدا می کنه. یعنی خیریتش در اینه که ما رو بسنجه و ما رو قوی کنه.

او که شیطانه، چه برسه به انسان های عادی که حالا ما در بعد روحی، روح خداوند در همه ما انسان ها دمیده شده. اصلاً ربطی نداره قومیت و ملیت و… مثلاً کسی بیاد قومیتی رو زیر سؤال ببره. خیلی به نظر من ساده لوحانه و درک پایینی باید داشته باشه کسی که یک قومیتی رو زیر سؤال ببره. و دوست داشتم اینو خیلی واضح بگم. هم نکته آموزشیشو گفتم که ما اصلاً چطور دیدمون می تونه به دنیا باشه، هم اون سوء تفاهمی که پیش اومده برای دو تا کاربری که پیام دادن، برطرف بشه. و بدونن که ما اینجا نمیایم که قومیت ها رو زیر سؤال ببریم.

یعنی اولین گناهی که در کائنات اتفاق افتاد چی بود؟ نژاد پرستی بود. که اون گناه رو کی انجام داد؟ شیطان. گفت: من از آتشم و انسان از خاک و گله. من به این سجده نمی کنم. یعنی اولین گناهی که در کائنات اتفاق افتاد، همون نژاد پرستی بود که اونجا شیطان استارتشو زد. و حالا هر کسی بیاد توی زندگی از قومیتی بدش بیاد، مثلاً بگه: فلانی ها خوب نیستن! اون شهر اینجوری هستن! اون قوم اینجوری ان. اون دقیقاً رفته خودشو توی لیست پیروان شیطان ثبت کرده، امضا کرده و مثل یک سرباز داره به شیطان خدمت می کنه. پس بدونین که حداقل ما نیتمون این نیست. اگر کلمه ای میگیم و کامل شرحش نمیدیم، اگه گفتیم عرب، منظورمون اون سران سعودیه که به وجود آورنده داعش و کشنده این همه زن و بچه بیگناه در سرتاسر جهان هستن.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

7 دیدگاه برای “سریالهای ترکیه ای – جنایتکاران آل سعود

 1. milad68
  milad68 گفته:

  سلام استاد
  کاملا با حرفهاتون موافقم
  درود بر شما که هم نگاه انتقادانه دارید و هم ملاحظات قومی رو در نظر میگیردی
  تشکر از این درایتتون
  ممنون از سایت مفیدتون

  • سلمانی
   سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز….
   ممنون از شما و خدا را شکر بله همه ما انسان هستیم و تنها تقواست که انسان ها را از هم متمایز میکند نه رنگ پوست وقومیت وزبان

 2. محمدجواد
  محمدجواد گفته:

  سلام خدمت همه دوستای عزیزم …
  اول اینکه واقعا سریال های ترکی که الان مد شده واقعا حالا ببخشید مضخرفه..فقط ترویج بی بند وباری و معمولی کردن روابط رو پیش رو داره..همه اول میگن بابا فقط یه سریاله بعد ناخواسته روی ضمیر ناخودآگاهشون این رویدادها ثبت میشه و نتیجه اش میشه اول شک کردن به همسر و آخرم طلاق وحالا اگه ازدواج نکرده باشه باعث دوری از خانواده و پرخاشگری میشه و پدر ومادر به انزوا کشیده میشه.
  دوم هم در مورد نژاد پرستی واقعا باید بگم بدترین چیز دنیاست و باعث تکبر و خودبینی میشه در صورتی که ملاک برتری هرکس شخصیت درونیه اون و تقواست

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام دوست عزیز…
   بسیار ممنون از ارائه این نظریات
   بله قصد وغرض این سریال ها نهایتا ترویج شهوت و تجملگرایی هست که عشق را اینگونه جلوه میدهند فقط ما باید در قبال این تیرها هوشیاری خودمان را حفظ کنیم بالاخص چیزی که الان مشخص شده زمان شروع این سریالها با شروع اذان هست …

   ما سعی کرده ایم با ضبط این فایلها این هشدار را به مردم بدهیم….

دیدگاهتان را بنویسید