رسیدن به اهداف با دو بال انرژی جنسی و ذهنی

4.6
(26)

دو بال قدرتمند انرژی جنسی و انرژی جسمی می‌توانند ما را به سمت اهدافمان به پیش ببرند. به سمت چه اهدافی، برای شما توضیح می دهم.

همانطور که ما همیشه می‌گوییم انرژی جنسی قدرتمندترین انرژی درونی ما است و نیروی حیاتی ما را تشکیل می‌دهد که بسیار انرژی قدرتمندی است. اگر از آن درست استفاده کنیم، می‌تواند منبع انرژی برای رسیدن به هر هدف و خواسته‌ای باشد. این انرژی جنسی اگر بخواهیم آن را به عنوان بالی برای حرکت، یک اهرمی، یک ابزاری برای موفقیت به آن نگاه کنیم، می‌توانیم بگوییم فقط یکی از بال‌های موفقیت است. این انرژی در کنار انرژی ذهنی نیز بسیار مهم است که بیاید و وجود ما را به سمت اهداف ما بالا ببرد.

حالا به سمت چه اهدافی می‌خواهیم پرواز کنیم؟ مهمترین هدف اول، از همه حرکت به سمت معنویت، به سمت خلاقیت و به سمت هر کانال غیرفیزیکی و غیر سکسی که بخواهیم انرژی جنسی را به آن هدایت کنیم، است. حالا یعنی چه که انرژی جنسی و انرژی ذهنی دو بال هستند؟ الآن در یک رابطه زناشویی که برای شما مثال میزنم که استفاده صحیح از این دو بال می‌تواند با ما چه کار کند و استفاده‌ی ناصحیح از این دو بال می‌تواند چه مشکلاتی را برای ما پیش بیاورد. برای یک زوج که می‌خواهند از انرژی جنسی و انرژی جسمی شان استفاده کنند، چه کار باید بکنند.

انرژی ذهنی همان موارد عاطفی می‌باشد. رد و بدل‌های عاشقانه کلمات عاشقانه، برآورده کردن نیاز‌های روحی و عاطفی طرف مقابل که انرژی ذهنی ما را شارژ می‌کند. یعنی ما از نظر روحی و ذهنی شارژ می‌شویم. در یک رابطه زناشویی، در کنار این انرژی ذهنی که بسیار قدرتمند است می‌آییم و انرژی جنسی را هم تقویت می‌کنیم. یعنی رابطه جنسی خیلی خوب است و انرژی جنسی را در زوجین به گردش درمی‌آورد. تبادل انرژی که انجام می‌شود (در دوره استحاله نیروی جنسی این مبحث رو کاملا توضیح دادم که چگونه زن و مرد انرژی جنسی را رد و بدل می‌کنند). این در حالی است که بخواهیم از انرژی جنسی و انرژی ذهنی به درستی استفاده کنیم که زن و مرد وقتی که این پیوند عاشقانه را تشکیل می‌دهند، هم رابطه جنسی دارند و هم نیازهای عاطفی یکدیگر را برطرف می‌کنند، می‌توانند در نهایت به سمت چه هدفی حرکت کنند؟

بالاترین هدف که هر انسانی در زندگی به دنبال آن است، کمال می‌باشد. یعنی کامل‌تر شده‌اند و بهتر و بهتر و بهتر شدن، در هر زمینه‌ای که شما نگاه کنید انسان‌ها به دنبال بهتر شدن هستند. اگر پول را در نظر بگیرید انسان‌ها پول بیشتری می‌خواهند، اگر شهرت را در نظر بگیری شهرت بیشتری می‌خواهند، اگر معنویت را در نظر بگیری معنویت بیشتری را می‌خواهند. چرا؟ چون ذاتا روح الهی که در وجود ما است، روح بی نهایت طلبی است. حالا در رابطه زناشویی اگر ما درست استفاده نکنیم چه اتفاقی می‌افتد؟

فرض کنید زن و مرد به نیازهای عاطفی یکدیگر بهایی نمی‌دهد. یعنی وقت نمی‌گذارند که با یکدیگر صحبت کنند، به هم کادو بدهند، همدیگر را در کارهای مورد علاقه همراهی کنند، ساپورت کنند، حمایت کنند. همه اینها نیست و فقط رابطه جنسی وجود دارد. مخصوصاً برای جوانانی که عاشق یک نفر می‌شوند و می‌گویند وای خیلی خوشگل است، خیلی جذاب است، خیلی سکسی است و من می‌خواهم فقط با این ازدواج کنم. حتی وارد رابطه می‌شوند و می‌بینند که در رابطه جنسی خیلی موفق هستند. اما کم کم بقیه چیزها را فراموش می کنند و بعد چه اتفاقی می‌افتد؟

این انرژی ذهنی، بالی که به آن بها داده نشده شکسته و شما فقط با بال انرژی جنسی دارید این رابطه را پیش می‌برید. این بال یک جایی کم می‌آورد. چرا؟ چون این بال زخمی شده، اگر انرژی ذهنی آن جوری که باید شارژ نشود و تخلیه شود، تاثیر آن را روی این بال می‌گذارد. مانند کسی که یکی از پاهایش آسیب دیده و می‌دود و کم کم پای دیگرش هم ضعیف می شود. پس انرژی ذهنی هر کدام از این بال‌ها روی دیگری هم تاثیر می‌گذارد و برآیند این دو بال است که در وجود ما می تواند ما را به سمت صعود انتقال بدهد یا به سمت سقوط پیش ببرد.

کسانی که فقط به بحث جنسی اهمیت می‌دهند و فکر می‌کنند فقط با همسرشان رابطه جنسی خوبی داشته باشند، همه چیز اوکی است، دیر یا زود این رابطه به جایی می‌رود که کیفیت رابطه جنسی هم ضعیف‌تر می‌شود. آن یک بال هم می‌شکند. در نتیجه این رابطه در خطر سقوط و جدایی قرار می‌گیرد.

این موضوع برای مجرد ها نیز صادق می‌باشد. فرد مجرد می‌تواند با کنترل شهوت یا متعالی کردن نیروی جنسی که آن را در استحاله نیروی جنسی شرح دادم، نیروی جنسی شروع متمرکز و متعالی کند. و به سمت خلا و به سمت خلاقیت و احیای مغز و معنویت و تمام این‌ها هدایت کند. و یک بخش عظیم از انرژی ذهنی که قبلاً بوسیله شهوت‌رانی هدر می‌رفت را به وجود خودش برگرداند و رشد کند و به کمال نزدیک شود.

برعکسش کسانی که خودارضایی می‌کنند، چشم چرانی می‌کنند، رابطه جنسی با آدم های مختلف دارند. این ها چکار می‌کنند؟ آنها به شدت دارند انرژی ذهنی تلف می‌کنند تا انرژی جسمی یا فیزیکی یا همان جنسی.

برای مثال پسری که هر روز با ده دختر چت می‌کند یا به قول خودمانی، اصطلاحی که ما جوانان بکار می‌بریم، می‌گوییم که مخ بزنیم. هر روز با دختر‌های مختلف چت می‌کند تا ببیند با کی می‌تواند رابطه ای برقرار کند. می دانید چقدر انرژی ذهنی و مغزی باید بر سر این قضیه مصرف کند تا بالاخره بتواند با یکی از آنها به نتیجه برسد. حتی اگر هم یک نفر در زندگی او باشد و این رابطه ازدواج نباشد و رابطه دوست دختری و دوست پسری باشد، انرژی ذهنی و انرژی مغزی که دارید مصرف می‌کنید، حرام‌ می‌شود. یعنی معلوم نیست که چه اتفاقی بعد از آن می‌افتد. خانم ها هم همینطور. خانم‌هایی که خودشان را دوست ندارند و با هر پسری وارد رابطه می‌شوند و می‌دانند که آن پسر هم به قول خودمان دختر باز است. و برای یک مدت با تو می ماند و پس‌فردا با یک نفر دیگر وارد رابطه می‌شود و تو میمانی. در وجودت، تو هم به عنوان خانم ضربه خواهی خورد، انرژی تو تخلیه شده و هیچ عایده‌ای برای تو نداشته غیر از آن لذت لحظه‌ای.

ولی رابطه زناشویی کاری می‌کند که این انرژی جنسی و انرژی ذهنی در رابطه می ماند و تقویت می‌شود و بزرگ می شود. و زن و شوهر را به سمت کمال به پیش می‌برد. در دوره از سالیتود تا بهشت ما شرح دادیم که هدف از ازدواج چیست و چرا زن و شوهر ازدواج می‌کنند و چه نگرشی نسبت به ازدواج داشته باشند که ما را به خداوند و تکامل روح انسانی خودمان به پیش ببرد.

پس اگر می خواهید بیشتر در رابطه با استقلالی نیروی جنسی یعنی متعالی کردن این میل قدرتمند در وجودمان بیشتر بدانید و خیلی حرفه‌ای با تکنیک‌های عالی یاد بگیرید، حتماً در دوره استحاله نیروی جنسی شرکت کنید.

میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد آرا: 26

دیدگاهتان را بنویسید