چرا هرکار میکنم خانمم ارضا نمیشه؟!

چرا هرکار میکنم خانمم ارضا نمیشه؟!
4.3
(39)

این ویدیو فقط و فقط مخصوص متاهلین هست و به مجردها پیشنهاد نمیشه.

اگر متاهل هستید این ویدیو را ببینید. ولی اگر مجرد هستید، لطفا این ویدیو را نبینید، چون مخصوص شما نیست. مسائل جنسی کمی باز در این ویدیو مطرح خواهد شد که این بخشی از رسالت من است که در زمینه‌های مختلف مسائل جنسی صحبت می‌کنم. این موضوع بسیار مهم را هم در این ویدیو بر خودم وظیفه دانستم که برای کمک به کلیه زوج های ایرانی در سرتاسر جهان این مطلب را بگویم.

مردها معمولاً برداشتی که از رابطه زناشویی دارند این است که باید بروند با همسرشان وارد اتاق خواب بشوند و وارد عمل جنسی دخول بشوند و این دخول را 45 دقیقه طول بدهند تا بالاخره همسرشان به ارگاسم برسد. این دیدگاه از کجا می‌آید؟ از فیلم‌های پورتوگرافی که وقتی شما فیلم پورن نگاه می‌کنی همش دخول را نشان می‌دهند و هیچ چیز قبل از آن را نشان نمی‌دهند و این تعریف و این باور را در ذهن مردهای سرتاسر دنیا شکل دادند که رابطه جنسی یعنی فقط دخول.

اگر از نگاه یک زن، یک زن عاشق، زنی که همسر است، بحث رابطه‌های غیر از ازدواج را کاری ندارم، ازدواج مقدس وقتی به آن نگاه می‌کنی، از دیدگاه یک زن وقتی به آن نگاه می‌کنی، زن‌ها اصلا برایشان اینطوری نیست. درست است که دخول برای آن‌ها لذت‌بخش است ولی یک راز بزرگی برایشان اینجا وجود دارد. زن‌ها تا وقتی که به آن برانگیختگی جنسی کامل نرسیده باشند، عمل دخول خیلی برای آن‌ها لذت‌بخش نیست. می‌دانید چرا؟ چون زن باید به آن انگیختگی جنسی برسد تا حتی یک جایی بنام جی اسپات (G-spot) که داخل واژن زن هست، وقتی که زن تحریک نشده باشد، اصلا جی اسپات حسی ندارد. باید زن به آن آمادگی جنسی خودش برسد تا وقتی‌که دخول انجام می‌شود، نقطه جی اسپات این قضیه را حس کند.

مردها چه اشتباهی می‌کنند؟ این زمانی که باید طی شود و به یکجایی که رسید مثلا سه چهارم زمان که رفت، آن خانوم آماده دخول می‌شود. این سه چهارم اول زمان را که فقط باید صرف آماده‌سازی همسرشان کنند را می‌خواهند با دخول بگذرانند. درست است حالا یک لذتی، یک حالت جنسی دارد اما این حالت هوشمندانه‌ای برای یک مرد ندارد. چون سه چهارم وقت را که مرد می‌توانست صرف بوسه، معاشقه، پیش‌نوازی و خیلی کار‌های دیگر همسرش را گرم کند و به انگیختگی جنسی برساند. حالا می‌خواهد با دخول این زمان را سپری کند. بنابراین تا خود مرد می‌خواهد به آنجا برسد، ارضا می‌شود. برای همین خیلی از مرد‌ها فکر می‌کنند که زود انزالی دارند. این توهم را دارند که زودانزالی دارند. درصورتی که اگر بلد بودند که وقت صرف کنند و آن 45 دقیقه‌ای که فکر می‌کنند باید دخول انجام بدند مثلا 30 یا 35 دقیقه آن را صرف پیش‌نوازی، معاشقه، در آغوش گرفتن و انواع و اقسام پیش‌نوازی و کارهایی که بتواند همسرت را تحریک کند، مانند ماساژ دادن و … صرف می‌کردید، آن ده دقیقه آخر که دخول را انجام می‌دادید، به راحتی هم خودت ارضا می‌شدی و لذت می‌بردی و هم همسرت به راحتی ارضا می‌شد.

شاید خیلی از مردها اگر این کار را انجام بدهند، دیگر مشکل زودانزالی وجود نخواهد داشت، مشکلات جنسی وجود نخواهد داشت که بخواهد کار آنها به طلاق بکشد. بعد سراغ مصرف اسپری و خوردن داروها، قرص ویاگرا خوردن که بسیار برای قلب و مغز ضرر دارد. چون فشارخون را به شدت در قلب و مغز بالا می‌برد. می‌روند و خودشان را با آن پورن استار مقایسه می‌کنند که چطور او یک ساعت دخول انجام می‌دهد، درصورتی‌که آن فیلم است. اولا کاری نداریم که پشت فیلم‌های پورن دسیسه‌های شیطانی است. ثانیا این فیلم‌ها را در یک قسمت نمی‌گیرند. ده بار دوربین کات می‌شود و آنها استراحت می‌کنند و دوباره ادامه می‌دهند. بنابراین خودتان را با پورن مقایسه نکنید.

شما اگر مردی هستید که عاشق همسرتان هستید، اصلا زن‌ها این فرآیند رابطه جنسی برایشان لذت‌بخش است نه دخول و ارضا شدن لحظه آخر. اشتباهات بزرگ دیگری که خیلی از مردها و حتی بسیاری از زن‌ها نمی‌دانند این است که فکر می‌کنند اورگاسم فقط در قسمت جنسی یا اندام جنسی اتفاق می‌افتد. شاید برای مردها این‌گونه باشد، ولی برای خانوم‌ها هم تحریک جنسی و هم خود اورگاسم در کل بدن اتفاق می‌افتد. این راز را خیلی از افراد نمی‌دانند. حتی خود خانوم‌ها نیز نمی‌دانند. نمی‌دانند که اگر بدنشان به اندازه کافی تحریک شود و این انرژی جنسی که آنقدر ما از آن صحبت می‌کنیم در کل بدن پخش شود، مرد بلد باشد با ماساژ دادن کلیه نقاط بدن همسر، این انرژی جنسی و انرژی تحریک شده جنسی را در سرتاسر بدن همسرش پخش کند. به یک جایی می‌رسد که شاید شما مثلا پا یا دست یا ساق پای همسراتان را دارید ماساژ می‌دهید، ولی به شدت تحریک می‌شود و به اورگاسم نزدیک می‌شود.

مردها باید زرنگ باشد و بدانند نقاط حساس زن خودشان کجاست. چون هر کسی فرق می‌کند پس باید همسر خودشان را بشناسند. بهترین کار ماساژ دادن است. چرا مردهای ما، قبل از رابطه جنسی یک فول بادی (full body) ماساژ مثلا با استفاده از روغن زیتون یا روغنی که برای پوست خانومشان خوب باشد، برای همسرشان انجام نمی‌دهند؟ فول بادی ماساژ یعنی ماساژ تمام بدن. مردها وقت صرف کنند و یک ماساژ کامل بدهند و خانوم کاملا آماده دخول می‌شود. وقتی شما بعد از ماساژ کل بدن دخول را انجام بدهی، می‌بینی که همسرت خیلی راحت به اورگاسم می‌رسد و چقدر دوست دارد و چقدر عشق بین شما زیاد می‌شود و چقدر لذت می‌برد و چقدر از شما به عنوان یک مرد، به عنوان یک انسان خوشش می‌آید، نه به عنوان یک حیوان. آن طوری که فیلم‌های پورن نشان می‌دهند. پس شما این گونه باید با همسرتان رابطه را برقرار کنید.

امیدوارم این ویدیو به دست متاهل‌های تمام کشور برسد. مخصوصا مردها تا وقت صرف کنید، بوسه، نوازش، حتی رقصیدن و دنس. دنس‌هایی که در خارج است را ما بلد نیستیم و لزومی ندارد که حتما طبق ریتم خاصی باشد، در آغوش گرفتن، قدم زدن. کلا سکس را از حالت دخولی که یکجا برویم و فقط دخول انجام بدهیم، خارج کنیم و آن را به رابطه عاشقانه بکشانیم. یک دنس یا یک هارمونی عشق باید برقرار شود. بعد شما می‌توانید مانند یک پرنسس با خانومتان رفتار کنید. بدنش را ماساژ دهید، به او سرویس بدهید و آن موقع دخول را انجام بدهید که آن خیلی خیلی مهم است.

اگر شما می‌خواهید در بحث استحاله نیروی جنسی یا همان بحث آن که انرژی جنسی را خوب بشناسید و این تحریک و کار کردن با انرژی جنسی را خوب یاد بگیرید به شما توصیه می‌کنم که در دوره استحاله نیروی جنسی شرکت کنید. این دوره را بخرید و با همسرتان با هم ببینید که نه تنها مسائل خاص رابطه زناشویی در اتاق خواب را بخواهید یاد بگیرید. بلکه کلا انرژی جنسی را خوب بشناسید و خیلی آگاهی‌های دیگری که در این دوره ما قرار دادیم.

اگر مردی هستی که با وجود کارهایی که گفتم را انجام می‌دهی و باز حس می‌کنی که خیلی زود ارضا می‌شوی و زود انزالی داری، حتما از تو دعوت می‌کنم دوره ستارگان زناشویی را بخر و در آن شرکت کن. آن دوره مختص مردهای متاهل است و مجردها نباید در آن دوره شرکت کنند. برید زن بگیرید یا شوهر کنید و بعد وارد این دوره بشوید. در آن ویدیو به آقایان یاد می‌دهیم که چطور تمریناتی را انجام بدهند که قدرت کنترل انزال را در وجود خودشان کم کم بالا ببرند و به توانایی بسیار بالایی در کنترل انزال برسند که حالا بعد از این همه پیش‌نوازی و این مواردی که در این ویدیو گفتم، وقتی خواستند دخول را انجام بدهند دیگر سر 2 ثانیه ارضا نشوند. بتوانند خیلی طولانی خودشان را نگه دارند و همسرشان را به اورگاسم برسانند و بعد خودشان را به اورگاسم برسانند و یا همزمان به اورگاسم برسند.

این ویدیو تقدیم به تمام زوج‌های ایرانی که ازدواج مقدس را انجام دادند و در یک رابطه مقدس زناشویی هستند و حقشان است که این مطالب را بدانند. از زبان هر کسی که می‌خواهد باشد. هر کسی که علم و تجربه‌اش را دارد باید این ها را معرفی کند و بیان کند.

خب من هم الحمد و الله که از چندین سال پیش که در حوزه مسائل جنسی که جوانان و مردم کشورم را آگاه می‌کنم، وظیفه خودم دانستم این مطالب را به شما عزیزان تقدیم کنم.

به خدای بزرگ می‌سپارمتان

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 39

دیدگاهتان را بنویسید