ترک خودارضایی (ویدیو)دانلودهای رایگان

چرا خودارضایی باعث فقر و ترک آن باعث ثروت میشود؟

چرا خودارضایی باعث فقر میشه؟ قبلاً هم توضیحاتی داده بودیم. دلیل اصلی این امر اینه که یکی از راه های رسیدن به ثروت، یعنی زیربنای رسیدن به پول و ثروت اینه که انسان حال خوبی داشته باشه. وقتی انسان حالش بد باشه، مخصوصاً برای کسی که ازنظر شرایط مالی توی وضعیت خوبی قرار نداره و می خواد یک تغییری توی وجود خودش به وجود بیاره و درآمدش رو بیشتر کنه، از جا بکنه و یک فکری به حال خودش بکنه، نیاز داره که حالش خوب باشه، حال درونیش خوب خوب باشه، انرژی درونیش بسیار بالا باشه که بتونه به سمت پول و ثروت بیشتر بره.

خودارضایی چیکارمی کنه؟ کل حال خوب رو از انسان تخلیه می کنه، انرژی رو از انسان تخلیه می کنه و حال بد برای انسان میاره. احساس گناه میاره. تموم عوارضی که توی سایت ما توی پرسش نامه خودارضایی برید ببینید. من چند روز یکبار میام جواب این پرسش نامه رو به صورت یک عکس منتشر می کنم. تموم مضراتی که خود کاربرها اومدن به ما جواب دادن. ضعف حافظه، استرس، نا امیدی و… همه اینها رو داره؛

خوب اینها حال آدمو بد می کنه، آدمو خالی می کنه. وقتی انسان خالی شد و انرژیش تخلیه شده، دیگه انرژی براش نمی مونه که بخواد بره دنبال پول بیشتر. چونکه خالی بودن جیب خودش یکی از عواملی هستش که حال آدمو بد می کنه. مگر اینکه فرد از نظر عرفانی و عارف بودن و روی خودش کار کردن و بعد معنوی اینقدر سیر و اغنا باشه که حتی اگر جیبش هم خالی باشه، حتی یک ریالی هم توی جیبش نباشه، حالش خوب باشه.

همه که اینطورنیستن که! ما باید بیایم راه حلی رو بگیم که جامع باشه و همه بتونن استفاده کنن. آره. یک سری انسانها رو خدا بهشون لطف می کنه و اینها روی نفسشون کار می کنن و به لطف خداوند و کمک ائمه اطهار و… اینقدر میرن بالا که اصلاً طرف درویشه و میره کلاً حال می کنه و عشق دنیا رو می کنه. اصلاً مهم نیست براش پول باشه یا نباشه. اونها رو ما کاری نداریم. اونها خیلی هم قابل احترامن و ای کاش من هم اونجوری بودم. فعلاً که نیستم. ولی بیایم برای عموم جامعه اینجوری صحبت کنیم: کسی که توی این متن جامعه بره کار کنه، بره زن بگیره، بچه بیاره و تلاش کنه و… مخصوصاً اون کسی که وضع مالی خوبی نداره و بیکاره، اون نمی تونه خودارضایی کنه.

اصلاً خودارضایی مثل یک بمبی می مونه که می زنه حال خوب انسان رو متلاشی می کنه. برای همینه که ما میگیم حال انسان بد میشه. وقتی حال بد شد، فقر پشت سرش میاد، فقر مادی، فقر معنوی، فقر روحی و فقر احساسی. چونکه خودارضایی احساسات ما رو کرخت می کنه. قابل توجه اون سکس تراپیست هایی که میان خیانت می کنن در حق بشریت و میگن: خودارضایی اشکال نداره و اون هم یک نوعی از رابطه جنسی هست؛ جدای از اینکه توی انرژی های یین و یانگ که توی دوره استحاله نیروی جنسی کاملاً شرح دادیم که مرد انرژیش یانگه و زن انرژیش یین، چه جوری باید اینها تبادل کنن توی رابطه زناشویی، از اون نظر انرژیکی که هیچی، مرد بدبخت میشه و انرژیش تخلیه میشه؛ این به کنار. نکته دیگر اینکه وقتی خودارضایی انجام میشه، بعد معنوی انسان خالی میشه و جیبش خالی میشه. برای اینه که میگیم: خودارضایی فقر میاره..

بله! اگر کسی بخواد طبق علوم سکس تراپیست و… که بعضی هاش آلوده به آموزش های کینزی هست، برید آموزش های کینزی رو هم توی سایت کینزی ببینید، طبق پژوهش هایی که ما در مورد این مؤسسه کردیم، بله! اگر اینجوری بخوای به قضیه نگاه کنی، خوب چه ربطی داره؟ پول کجا؟ رابطه جنسی و خودارضایی و اصلاض چکار به حساب بانکی داره. ولی یک ذره که عمیق تر و جامع تر به قضیه نگاه کنیم، می بینی وقتی که جیبت خالی باشه، وقتی که خودارضایی کنی، جیبت که خالی تر میشه هیچی، حالت بدتر و بدتر و بدتر هم میشه. احساس گناه و احساس پشیمانی و افسردگی که سراغ انسان میادف خیلی حال انسان رو بد می کنه و دیگه اصلاض انرژی برای انسان نمی مونه که بخواد از جا بکنه و بره به سمت اهدافش و بره به سمت اینکه یک کاری رو صورت بده و دنبال یک کاری بگرده. کسی که خودارضایی می کنه، اونقدر ضعیف میشه که حتی اعتماد بنفس اینکه بره توی یک مصاحبه ای شرکت کنه و بگه مثلاً من چه توانایی های دارم و بگه من می خوام کار کنم رو هم نداشته باشه!

چونکه توی مصاحبه های شغلی، حالا من ایران رو خدا رو شکر یکبار بیشتر استخدام نشدم. همش یا توی مالزی بودم یا الان هم که کار خودمو دارم. فکر کنم ایران هم همینجور باشه. وقتی شما میرید توی یک مصاحبه شغلی پیش کارفرما، این نیست که کارفرما مدارک شما رو نگاه کنه، اصلاً بهت نگاه می کنه، توی چهره ات نگاه می کنه و انرژیتو می گیره. وقتی انرژی انسان با خودارضایی تخلیه شده باشه، خوب میفهمه دیگه! حالا مثلاً یک نفر که پرهیز گذاشته، حالش خوبه، اصلاً برقی که توی چشمهای این افراد هست، اصلاً قابل مقایسه نیست. نمونه اش خود من. حالا من همیشه دوست دارم یک آموزش رو که میگم،

تجربه خودم رو هم بگم که دوستان بدونن واقعیه اینها. توی مالزی که می خواستم توی شرکتی استخدام بشم، وقتی که رفتم اونجا می خواستم مصاحبه کنم با اون فردی که اونجا بعد از امتحان کتبی که دادم، مصاحبه رو در رو بود، اصلاً اون خانم که خدا خیرش بده خانم پریسیلا. خانم چینی نفر دوم اون شرکت بزرگ بود. همشون به من می گفتن: تو خیلی جنتلمنی. جنتلمن فقط معنی آدم مؤدب نمیده. به این معنی که: حالیته! می فهمی! و از نظر درونی پری. همشون اینو به من می گفتن. و جالبه که مسؤل استخدامی اون شرکت یک خانم مالایی بود که چهل پنجاه ساله بود. اون کسی بود که اصلاً مسؤل تشخیص منابع انسانی بود و اون باید تشخیص می داد که کی خوبه و کی بده. خدا می دونه که روز آخری که من استعفا دادم و می خواستم بیام ایران، داشتم توی اسکایپ باهاش چت می کردم، من طبقه شش بودم و اون طبقه چهار بود، داشت گریه می کرد و می گفت: جواد من الان دارم گریه می کنم که تو داری میری! فکر کردین اینها هنر منه؟

اینها هنر منه که بخوام به خودم ببالم؟ نه به خدا. وقتی شهوت رو کنار بگذاری، میل جنسی رو استحاله می کنی و پرهیز می گذاری، کلاً یک تشعشعی از شما ساطع میشه که هر جا میری شما رو می خوان، هر جا که میری، دوست دارن که اصلاً کنارشون باشی. و اینقدر این شرکت با من کنار اومد که خدا می دونه. من ول کردم اومدم ایران. چند ماه توی ایران بودم و بعد از یک مدتی دیدم اینجا داره حوصله ام سر میره، بهشون ایمیل دادم و گفتم: من دوباره می خوام بیام سرکار. چونکه یک دفتر هم توی ایران دارن. توی تهران که بودم، دوباره خودشون بهم گفتن بیا. ما می خوایم تو رو بیا. الان هم که دوباره استعفا دادم، ول کردم و تموم شده، باز هم دوباره هر وقت که من بخوام اونها منو می خوان. می دونین چی میگم؟ کدوم شرکتی میاد همچین کاری بکنه؟ یک کارمند بیاد دوباره بره، دوباره شش ماه دیگه بیاد…

اینها همش لطف خداست. اینها همش برکت های ترک شهوته. حالا حسابش رو بکنید. شما توی هر کار دیگه ای که بخواید وارد بشید، بیزینس، قرارداد مالی باشه، بخواید اینها رو کار کنید، صحبت کنید، قرار مالی و تجاری بذارید و… خیلی فرقشه. اصلاً خیلی ها هستن توی شراکت و بیزینس و کار و… مهم تر از همه چیز منش طرفشونه که منش و روش کاریشون چه طوریه. وقتی که ببینن درون شما پاکه، انسان ها می فهمن. انسان ها حتی اگر هیچی هم نگن، هیچی هم شما نگید، برق چشم های شما نشون میده که شما چی در درونتون هست. و ترک شهوترانی و ترک خودارضایی هست که می تونه شما رو به اینجا برسونه. نه خودارضایی! نه شهوترانی! نه اینکه من همش دل خودمو خوش کنم من که پول دارم حالا شهوترانیم هم می کنم و…

اصلاً رابطه انسان با همه چیز کرخت میشه، احساسات کرخت میشه. کرخت شدن احساسات دقیقاً مثل این می مونه که آمپولبی حسی هست که میزنن توی دست و دست انسان سر میشه، میزنی توی احساس محبت و محبت کرخت میشه. میزنی توی احساس صمیمیت و صمیمیت کرخت میشه. میزنی توی احساس حس مشارکت و حس مشارکت کرخت میشه. وقتی تموم احساست شما توسط خودارضایی کرخت شده، این دیگه چه کاریه؟ چه بیزینسیه؟ حالا من همه اینها رو دارم میگم و نمی خوام نا امید کنم کسانی که خودارضایی می کنن. می خوام اهرم رنج توی شما به کار بیفته و متنفر و منزجر بشید از خودارضایی.

توی NLP میگن که اهرم رنج و اهرم لذت. رنجش رو من خیلی زوم کردم توی کانال مس به طلا. اهرم لذت رو هم کم کم داریم روش کار می کنیم که حالا وقتی ترک می کنید چه عوایدی داره؟ مثل چیزهایی که توی این فایل گفتم. قضیه استخدام شدن من و قضیه اینکه اصلاً خودشون می گفتن تو چقدر جنتلمنی. همشون می گفتن. اصلاً خیلی جالبه. مثلاً توی آسانسور می رفتیم. چون همه کارهایی که ما می کردیم روی اینترنت بود. ما یک قسمت از برنامه رو فیکس کرده بودیم و کار نرم افزاری بود. و گروه تست که من اصلاً نمی شناختم اینها اصلاً کی هستن؟ توی طبقه دیگری بودن و ما با اسکایپ با همدیگه در تماس بودیم. و ایشون توی اسکایپ به من می گفتک چقدر تو جنتلمنی! نمی دونم چطور می فهمید و بعد یک خانمی بود که توی آسانسور دیدمش، دقیقاً همشون می گفتن: تو چقدر جنتلمنی! می گفتم چرا؟ می گفتن: تو خیلی خوبی و خودشون هم نمی دونستن چرا؟ چونکه توی بعد روحی این اتفاقات میفته. روح انسان وقتی پاک شد همه می فهمن. همه می گن تو چقدر خوبی. اگه بگی چرا من خوبم؟ میگن: من خودمم نمی دونم، تو آدم خوبی هستی. لطف خداست.پ

شهوت رو کنار بگذاریم طبق دستور خداوند در قرآن. پرهیزکاری رو در پیش بگیریم و ببینیمکه چقدر حال ما خوب میشه و چقدر توی بیزینس و همه کارهامون موفق میشیم.

[تعداد: 8    میانگین: 4.3/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫12 نظرها

 1. خود ارضایی بر خلاف انچه در غرب تبلیغ میشه عوارض و نتایجی داره که تا سالها حتی بعد از ازدواج هم دست از سر ما بر نمیداره.بزرگترین عارضه خودارضایی پایین اومدن اعتماد به نفسه.خودارضایی یکی از شاخه های بیماری اعتیاد است که باین صورت بروز میکنه

  1. سلام دوست عزیز…
   بله کاملا درسته متاسفانه برخی از افراد وموسسه ها خودارضایی را طوری ترویج کردن که مشکلی نداره اما همین خودارضایی یکی از عوامل نابودی بشر هست ، خدا را شکر میکنیم که ملت ما در حال اگاهی از این بیماری هستند.

  1. سلام دوست عزیز
   خدا را شکر که متوجه این موضوع شدین
   بله خودارضایی یک امری هست بر خلاف قانون پاکی در کائنات و وقتی برخلاف قانونی حرکت کنیم یقینا که نتایج نادرست اون به اشکال گوناگون وارد زندگی ما می شود….
   و رعایت این قانون برکات و روزی فراوانی به اشکال گوناگون وارد زندگی ما می کند.
   پس خیلی مهم هست در این زمینه اگاهی کسب کنیم.

  1. سلام دوست عزیز
   خدا را شکر که متوجه این موضوع شدین
   بله خودارضایی یک امری هست بر خلاف قانون پاکی در کائنات و وقتی برخلاف قانونی حرکت کنیم یقینا که نتایج نادرست اون به اشکال گوناگون وارد زندگی ما می شود….
   و رعایت این قانون برکات و روزی فراوانی به اشکال گوناگون وارد زندگی ما می کند.
   پس خیلی مهم هست در این زمینه اگاهی کسب کنیم.

 2. تو کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته که همه افراد ثروتمند جهان که روی اونا تحقیق انجام داده شده توسط اقای ناپلئون هیل همه اون افراد مثل ادیسون و … نیروی جنسی خودشون رو کنترل و استحاله می کردند و این باعث پیشرفت غیر قابل تصویر اونا شده
  اگه شما هم بتونید نیروی جنسی رو کنترل و استحاله کنید می تونید به راحتی ثروتند بشید

 3. سلام و خسته نباشید خدمت اقای زارع استاد عزیزم.
  خود ارضایی راستش رو بخاید مسخره ترین کار دنیاست از نظر من.. لذت اش تو رو میگیره و بعد که انجام میدی میبینی بدبخت شدی رفت .. بیشترین لطمه اش رو به افراد مذهبی میزنه که روح شون رو دو تیکه میکنه..اخه نمیشه یه طرف خدا باشه یه طرف خودارضایی و این واقعا ادم رو نابود میکنه.. ترک اش فوق العاده سخته ولی شیرینی اش در اعماق دلت میشینه..
  حرفتون کاملا درسته وقتی که اون کار زشت رو انجام ندی انرژی ات نگه داشته شده و خیلی بیشتر از دیگران انرژی داری و چشمات برق خاصی میزنه و همه مذب ات میشن ولی وقتی اون کار رو انجام میدی خودت از خودت بدت میاد چه برسه به دیگران و فقط میشی منبع انرژی منفی..
  خدا کمک کنه همه ترک کنن.

  1. سلام دوست عزیز…
   بله درسته دوران خلوت درون دورانی جهت تعقل بیشتر و کسب روحیه ی معنوی عالی برای پرواز به سمت خدا تا خدا خودش همسر الهی ما را انتخاب کند..واقعا این صحبت ها غیر واقعی نیست نا باید بکوشیم به این سمت و سو حرکت کنیم.

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن