اعتیاد زن به دلبری

addiction-to-love
3.7
(3)

در این فایل صوتی در رابطه با یکی از سؤالاتی که یکی از کاربران مس به طلا پرسیده بودن، صحبت می کنیم. خانمی بودن که پرسیده بودن: چیکار کنیم که به عنوان یک خانم جوری نباشه که همیشه اون حالت ناز کردن و دلبری کردن رو بخوایم جلوی همه مردها انجام بدیم؟

و اگر خانمی به این کار مبتلا شد، دیگه براش مهم نیست که اون فرد مقابل جوونه، پیره، مجرده، متأهله و این کار عادتی میشه برای اون خانم که همیشه انجامش بده، دلبری کنه، طنازی کنه و جلب توجه کنه. ببینید همونطور که در بحث اعتیاد عشقی صحبت کردیم، گفتیم: انسان هایی که به اعتیاد عشقی مبتلا هستن، دوست دارن که اون سطح اولیه عشق رو تجربه کنن، اون سطحی که جرقه عشق ایجاد میشه، آتیش عشق شعله ور میشه و هورمون های خیلی زیادی توی خون و مغز ترشح میشه و دو طرف به هم جذب میشن و به جای اینکه رابطه رو ادامه بدن و به جاهای عمیق تری برسن، توی همون حالت می مونن و بعد از اینکه عشق اولیه فروکش کرد، اینها دوست دارن برن و عشق دیگری رو تجربه کنن و دوباره این آتیش عشقشونو شعله ور تر می کنه.

اینجا هم همینه. به خاطر اینکه خداوند زن رو جوری آفریده که در موضع معشوقیت قرار بگیرن. اصلاً توی وجود زن ها قرار داده شده که ناز کنن و بهشون نگاه کرده بشه و خوششون میاد که به اونها نگاه کن و از اون ها تعریف و تحسین بکنی. و برای چی اینها توی زن قرار داده شده؟ برای اینکه خانم بتونه مردی رو به سمت خودش جذب کنه به عنوان همسر و به عنوان شریک زندگی تا پایان عمر. و وقتی که خانم مورد توجه یک مردی قرار می گیره و مورد تحسین یک مردی قرار می گیره، دوباره یک سری هورمون های خیلی لذتبخشی در مغز و خونش ترشح میشه. هورمون های نشاط بخش و آکسی توسین ترشح میشه و باعث میشه که اون زن احساس فوق العاده خوبی رو تجربه کنه. و اگر حواسش نباشه که این برای اول کاره و برای اینه که اون رابطه جوش بخوره و از این به بعد با همسر خودش روی عمق رابطه شون کار کنن و توی رابطه شون عمیق تر بشن، جوری میشه که او زن دوست داره اون سطح رو دوباره تجربه کنه. همین سطح مورد توجه واقع شدن که حالش خوب میشه. اینکه مردها قربون صدقه اش برن و لذت ببره از اینکه تأیید شده و تمجید شده ازش، دوست داره که به این کار ادامه بده و بگه: خوب چرا به یک مرد قانع بشم؟ من میرم جوری لباس می پوشم و رفتار می کنم که توجه همه مردها رو به خودم جلب کنم که این حس همیشه در من تکرار بشه.

دقیقاً مثل کسی که مواد مخدر استفاده می کنه، اولین بار که یه مقدار مصرف کرد، به قول خودشون های میشه و بعد از های شدن، دوباره اثر اون مواد میره و خالی مشه. و دوباره میره مواد می زنه که دوباره های بشه. و این چرخه تکرار میشه. برای خانم هم همینه. یه مرد بهش توجه می کنه، قربون صدقه اش میره، چقدر تو نازی! چقدر تو خوشگلی! قربونت برم! اینها رو بهش میگه و وجود این زن سرشار میشه از شادی و هورمون های بسیار زیادی در مغز و خونش ترشح میشه و بعد از یک مدت که گذشت، دیگه حرف های این آقا براش تکراری میشه. و میگه: خوب من دوست دارم این حرف ها رو یکی دیگه بهم بزنه! همون نگاه هایی که حاکی از خواستن و طلب زیاد هست رو دوست دارم از یه مرد دیگری دریافت کنم. پس تو الان بیا به من بگو.

زن و اون خانم معتاد میشه به این حالت. به این کمیکال ها و به کل این پروسه و دوست داره همینجوری تکرار کنه. همینجوری تکرار کنه. و یه وقت چشم باز می کنه، می بینه که سال های سال با مردهای خیلی زیادی بوده، ولی فقط در حد به قول خودمونی در حد اون عشقولانه اول کار. و همینطور هی پارتنر عوض کرده و وارد عمق رابطه نشده. چرا؟ چون اعتیادیه که در او شکل گرفته!

پس جواب این سؤال اینه که خانم باید اینجوری تصور کنه، باید این باور در او شکل بگیره که دلبری کردن من فقط برای یک مرد که قراره نیمه گمشده یا پارتنر من تا آخر عمر یا هر چی که می خواید اسمشو بذارید، باشه. با اون قراره که من این کار رو انجام بدم و طنازی کنم و وقتی که دل یک مرد رو به دست آوردم و او هم دل منو به دست آورد، تازه کار ما شروع شد از الان! این نیست که ما به هم رسیدیم و تموم شد! اینکه کار ما شروع شد و یک پروژه ای هست که سال های سال پیش رومون داریم، این رو خیلی از خانم ها متوجه نمیشن و اونهایی که توی این دام می افتن. که تازه کار ما شروع شد. تازه ما باید روی عشقمون کار کنیم. دقیقاً مثل یک ساختمونی می مونه که تازه زمینشو خریدیم. این زندگی مشترکی که قراره ما توش زندگی کنیم، اون عاشق شدن اولیه و عقد کردن و اون عشق و عاشقی اولیه که عاشق هم میشیم و به هم می رسیم، تازه مثل این می مونه که یه زمین خریدیم! تازه باید بسازی این زمینو. خیلی کار داره… این عشقی که زن و مرد می خوان به هم داشته باشن، فوق العاده کار داره و اینو باید حواسمون باشه.

 

فایل صوتی اعتیاد زن به دلبری را از اینجا دانلود کنید.

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد آرا: 3

4 دیدگاه برای “اعتیاد زن به دلبری

  1. محمود
    محمود گفته:

    ذات وجودی و حقیقی زن زیباست و زیبایی را دوست داره و چه خوب میشه ما مردها مهر و محبت خودمون را اول به محارم خود زیاد کنیم تا نیازی به روابط نامشروع نداشته باشه به قول معروف وقتی کسی خواهر خودش را از محبت و عشق و صفا اشباع کند احتیاجی به روابط و محبت دیگران
    از طریق حرام ندارد چون پدر و خانواده او بهش محبت میکنند

دیدگاهتان را بنویسید