اعترافات و توبه هنرپیشه قدیم پورن: شلی لوبن

در این ویدیو، اعترافات هنر پیشه قبلی فیلهای پورن خانم شلی لوبن را مشاهده می کنید. داستان چگونگی کشیده شدن او به این راه و اینکه در نهایت خدای مهربان ، دست او را در اعماق تاریکی ها گرفت و او را به راه راست هدایت نمود.

داستان او، دلیل محکمی است بر اینکه خداوند همیشه مشتاق بازگشتن انسانها به سمت او است و هیچ کس نباید از رحمت و مغفرت خداوند نا امید شود.

به امید روزی که تمامی زنان و مردان قربانی تجارت شیطانی پورنوگرافی، به راه راست برگردند و روح خود را از اسارت شیطان رها کنند.

6 پاسخ
 1. hamid1986
  hamid1986 says:

  واقعا این ویدیو فوق العادست و منو به شدت تحت تاثیر قرار داد و کلا نگاه منو به زن وشخصیت زن عوض کرد و تازه متوجه شدم این انسانهای نازنین چه زندگی زجر اور و دردناکی پشت سر میگذارند و جالبه این خانم به قدری قدرتمند عمل کردن برای مبارزه با این صنعت واقعا شیطانی و غیر انسانی که وقتی خواستم یک ویدیو از این خانم در سایتهای مستهجن پیدا کنم نکردم که نکردم واقعا حیرت زده شدم تشکر از سایت عالی و بینظیرتون واقعا بنده از مس به طلا تبدیل شدم

  تشکر فراوان

  • جواد زارع
   جواد زارع says:

   سلام بر شما دوست گرامی

   ویدیوهای ما همگی در آپارات بارگذاری شده اند و میتونید همه ی اونها رو از آپارات دانلود کنید.
   به زودی لینک آپارات در زیر همه ویدیو ها قرار میگیره. تا اون زمان، به کانال ما در آپارات برید و همه ویدیو ها رو دانلود کنید:

   aparat.com/mesbetala

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا تمایل ورود به این بحث را دارید؟
اگر تمایل دارید، شرکت کنید!

پاسخ دهید