ترک خودارضایی (ویدیو)دانلودهای رایگانشهوت شناسی و آموزش های جنسی

سکس ذهنی

 

به نام خدا. سلام. در رابطه با سکس ذهنی و اینکه خیلی کاربران ما این مشکل را دارند که حتی اگر از نظر فیزیکی ، خودارضایی را کنار گذاشته باشند، از نظر ذهنی هنوز دارند تخیلات جنسی، یک فردی را تجسم می‌کنند، چه واقعی، چه در خیال و در ذهنشان می‌خواهند رابطه جنسی با او داشته باشند، مسأله بسیار مهم و حیاتی هست.

اولا اگر شما از نظر فیزیکی خود ارضایی نمی کنید، ولی در ذهنتان دارید سکس ذهنی انجام می‌دهید، خودتان اسم این را نگذارید که من پاک هستم، بگویید من هفت ماه هست پاک هستم ولی هنوز تخیلات جنسی دارم. شما یک روز هم پاک نیستید. وقتی می‌توانید بگویید من ۲۴ ساعت پاکی جنسی دارم که نه خودارضایی کنید، نه چشم چرانی کنید، نه اینکه بخواهید سکس ذهنی داشته باشید. حالا چشم‌چرانی را می‌شود بگویید مثلا زیر سیبیلی تلاشم را کرده ام، ولی یکی دو تا صحنه از دستم در رفته، ولی سکس ذهنی به هیچ عنوان،

قبلا هم گفتیم چکار کنیم؟ شما یک ثانیه بیشتر حق ندارید فکر کنید. ماکسیمم یک ثانیه. اگر شما، مثلا کاربری گفته بود که من فلان خانم را در دانشگاه، هر روز دارم با او سکس ذهنی می‌کنم، شما خودتان را باید محدود کنید. این پرهیز را قرار بدهید که اگر من یک ثانیه بیشتر فکر کردم به این قضیه، چکار کنم؟ دیگه لغزیدم و خودم را جریمه می‌کنم. ساده تر جریمه این است که می‌گویم که یک کش روی دستتان ببندید و محکم بکشید و ول کنید که یک ضربه سفتی به دستتان بخورد و مغز شما شرطی بشود که اگر من فکر کردم و از یک ثانیه بیشتر شد، یک دردی در انتظارم هست. این یک راه بود.

قوی ترش را هم بخواهید پیش خودتان اینطور جریمه بگذارید که اگر من تخیلات جنسی داشتم، برای هر بار که بیشتر از یک ثانیه به یک موضوع جنسی فکر کردم، به یک فردی فکر کردم، چکار کنم؟ باید پنجاه هزار تومان در صندوق صدقات بندازم. پنجاه هزار تومان ببخشم. دوباره در یک روز اگر شما سه بار این کار را کردید و سه تا ۵۰ هزار تومان که ۱۵۰ هزار تومان می‌شود، از جیبتان خرج کردید، دیگر روز بعد این کار را نخواهید کرد. البته این منوط به این است که با خودتان صادق باشید و جریمه‌ها را اجرا کنید. اگر می‌خواهید پاک شوید، راهش این است. اگر نه، باید در درد این قضیه بمانید .

بعضی از کاربران هم سوال می‌کنند که مثلا دوره استحاله و تبدیل میل جنسی را تهیه کردیم و حال این دوره چطور به ما یاد می‌دهد که چطور خودارضایی نکنیم یا چطور تخیلات جنسی نداشته باشیم، این دوره هیچ کدام از این چیزها را آموزش نمی‌دهد. برای چه؟ به خاطر اینکه ما آموزش‌های ترک شهوترانی مان، جداگانه هست و هیچ ربطی به این دوره ندارد. بسیار مهم است که کاربر عزیز این را بدانند ما دوره تعالی جنسی را برای کسانی هست که سالم هستند.

این مطلب هم عالی و مفیده:  نقش خودارضایی در خواب

یک مثال خیلی خوب این هست که در کشور ما، پزشکی به چه شکلی هست؟ از بیماری مردم، پزشکی پول در می‌آورد. در کشورهای اروپایی برعکس است. از سلامتی مردم، پول در می‌آورند. یعنی کسی که بیمار می‌شود، همه چیزش تحت پوشش بیمه هست و هیچ پولی نباید بدهد، وقتی که سالم شد، از طریق سلامت مردم، از راه‌های مختلف که آدم‌های سالم پول بدهند و بخواهند کیفیت زندگی شان را بهتر کنند، چکاپ‌های خوب انجام بدهند، سالم‌تر باشند، مولتی ویتامین بخورند، چیزهای تقویتی بخورند، آدم سالم می‌رود و یک خرج هایی روی خودش می‌کند و بهتر می‌شود و سیستم پزشکی مثلاً در آلمان از سلامت مردم پول در می‌آورد.

ما هم چنین روشی را داریم. می‌گوییم اگر شما بیمار هستید و خودارضایی می‌کنید، ما از شما پولی نمی‌گیریم. شاید ۲۰۰، ۳۰۰ تا کلیپ رایگان با بهترین کیفیت، بهترین محتوایی که داشتم را، خدا به من داده بود، در محتوای رایگان گذاشتم. دوره جامع ترک خودارضایی، فایل‌های زیاد، همه در اپلیکیشن مثل طلا هست و وقتی که شما سلامت شدید، از آنها استفاده کردید، انسان سالم، خوب و شاداب و حالا سالم شده‌اید، می‌گوییم بله از سلامت شما، ما برای شما چیزهای بهتر داریم و شما باید پول بدهید. اینجا دوره تعالی نیروی جنسی را می‌توانید تهیه کنید، دوره solitude را می‌توانید تهیه کنید که کار کردن روی روح و بقیه چیزها بخواهید کار کنید. پس خواهشا این را در نظر داشته باشید، دوره تبدیل میل جنسی به ثروت، صرفا به خاطر اینکه پولی هست برای ترک خودارضایی نیست، برای ترک پورنوگرافی نیست، چشم چرانی نیست. همه اینها آموزش‌های رایگان زیادی را ما تولید کردیم و از این به بعد هم تولید خواهیم کرد، به امید خدای متعال.

پس تخیلات جنسی بسیار مخرب هستند. بسیار ضرر دارند. هر چه شما تلاش کرده باشید که از نظر فیزیکی خودارضایی نکنید، پورنوگرافی نبینید، اگر بروید در ذهنتان این کار ادامه بدهید، هیچ فایده ای ندارد. دیدن پورن، باعث می‌شود که تاثیرهای زیادی در ذهن شما باشد و وقتی که به خلوت می‌روید، این تصویرها را بخواهید مرور کنید. خود این، چندین ماه طول می‌کشد که خاطره‌های دیدن پورن از ذهن انسان پاک شود. بعد شما می‌روید، مثلا معلم، استاد دانشگاه، همکار، … اینها را می‌بینید و از آنها تصویر می‌سازید. این جنایتی است که در حق خودتان دارید می‌کنید. پرهیز بگذارید، ماکسیمم یک ثانیه. هیچ راهی هم جز این ندارد که این درد را بکشید و این تلاش را بکنید تا ان شاءالله رها بشوید.
خیلی ممنون، به خدای بزرگ می‌سپارمتان. خدانگهدار

[تعداد: 16    میانگین: 4.1/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

  1. سلام من تازه عضو کانال مس به طلا شدم چندتا از فایلای صوتی رو گوش کردم خیلی مطالب کارایی هستن امیدوارم هم من هم همه استفاده کنیم و ذهنومن از مطالب کثیف جنسی و هر موضوع پست دیگر به کمک خدا و شما پاک کنیم .حق یار و یاور همه ما باشه

پاسخی بگذارید

بستن
بستن