ترک خودارضایی (مقالات)مقالات

ترک ممکن است

در این فایل صوتی در رابطه با این موضوع صحبت می کنیم که گاهاً بعضی از افراد میگن خودارضایی رو نمیشه کنار گذاشت و اصلاً امکان نداره این کارو کنار بگذاریم. کاربری چند روز پیش پیام داده بودند و ظاهراً ایشون روانشناس بودن و گفتن: نه نمیشه این کارو ترک کرد، حالا میشه موقتاً کنار بگذاری، ولی دائماً نمیشه این کارو کنار بگذاری! در صورتی که دوستان تمام این حرف ها بهانه هایی هست که ما می خوایم از این بهانه ها استفاده کنیم که از زیر بار رهایی از این کار فرار کنیم. چون راحت ترین کار برای کسی که درگیر اعتیاد به خودارضایی هست اینه که بره یک مقاله یا یک سایتی رو پیدا کنه که بگه: این کاری که شما داری می کنی درسته! یا توی مقاله بگه: تو نمی تونی ترک کنی! امکانش نیست برای انسان که ترک کنه! پس من چی ام که اینجا دارم صحبت می کنم؟ ما نمی خوایم یه چیزی رو توصیه کنیم به دیگران و خودمون درگیرش باشیم!

به لطف خداوند و به لطف خداوند و به کمک خداوند در دو سه سال گذشته شاید بگم بیست و پنج ماهه که من در پرهیز مطلق جنسی هستم. پرهیز مطلق! یعنی خودارضایی نیست، چشم چرانی نیست، رابطه جنسی نیست، فیلم پورن، عکس، حتی چت کردن با جنس مخالف هم به لطف خدا در پرهیز خودم قرار دادم. چون من خداوند رو می خواستم پیدا کنم. حال بسیار خوبی رو من دارم تجربه می کنم. پس چرا برای من شد؟ پس اگه یک نفر تونست این کارو انجام بده، مطمئن باشید بقیه هم می تونن به لطف خداوند انجام بدن. مطمئن باشید. خود من هم خودارضایی انجام دادم. مگه میشه کسی خودارضایی انجام نداده باشه؟ امکان نداره کسی توی زندگیش خودارضایی انجام نداده باشه! پس چطور شد ما کنار گذاشتیم این کارها رو؟ پس چطور شد تونستیم با لطف خداوند ترک کنیم و حال بسیار عالی روحانی رو تجربه کنیم؟ چرا ما تونستیم انجام دادیم؟ حالا من این دو سه سالی که میگم، خوب قبلش من متأهل بودم، باز هم قبلش هم روابطی که داشتم فقط با همسرم بود. ولی حالا میگم توی دوران مجردی، نوجوانی همه این کارو کردن. مگه میشه کسی این کارو نکرده باشه؟ فقط کسی شهامت گفتنش رو نداره!

موضوعی که هست اینه که توی فایل های قبلی هم در موردش صحبت کردم: یه سری از دانشمندانی که مستخدم سیستم جهانی بردگی جنسی جهان هستن، اینها میان این کارها رو رواج میدن، گول این حرف ها رو ما نخوریم. و توی مسائل جنسی خیلی هاشون دارن بر اساس نظریه فروید دارن علم روانشناسی رو پیش می برن. که همه چیز رو. که همه چیز بر اساس رابطه جنسی داره پیش میره، همه چیز ریشه جنسی داره. اون سه بعدی که ما توی دوره استحاله نیروی جنسی بهش اشاره کردیم، بعد فیزیکی، بعد ذهنی و بعد روحانی یا همون بعد معنوی. فروید هیچ گاه نتونست بعد معنوی و روحانی رابطه جنسی رو ببینه. و تموم صحبت های فروید در سطح فیزیکی رابطه جنسی خلاصه شده بود. بله اگه از بعد فیزیکی بخوایم به رابطه جنسی  نگاه کنیم، همه ما اصلاً از رابطه جنسی به وجود میایم دیگه. کسی اگر اینطور بخواد خلاصه کنه و هیچ بویی از معنویت و روحانیت نبره، بله همه چیز رو از دید جنسی می بینه.

حالا من نمی خوام فروید رو زیر سؤال ببرم. منظورم علم روانشناسی هست که می خواد همش بر مبنای ذهن و منطق پیش بره. بعد معنوی چی میشه پس؟ بعد معنوی و الهی رابطه جنسی که می خواد انسان رو به خداوند نزدیک کنه؟ رابطه جنسی مقدسی که انسان می تونه با همسرش داشته باشه؟ اینها رو پس چرا نمیان بگن؟ توی یک فایل دیگه من یک افشاگری دیگه خواهم داشت در رابطه با این مؤسسه کینزی. این مؤسسه کینزی یک مؤسسه بسیار بزرگی هست توی آمریکا که این مؤسسه که اینقدر هم اعتبار و آبرو داره و همه هم قبولش دارن، اینها رابطه جنسی با کودکان، حتی خشونت در رابطه جنسی با کودکان رو ترویج می کنن! و یک خانم دکتری پیدا شد و از اینها شکایت کرد و دادگاهشون چندین و چند سال طول کشید و من پی دی افش رو دارم، در چهل صفحه این داستان رو توضیح داده. که همچین مؤسسه ای خیلی زیرآبی و زیر پوستی خشونت و رابطه جنسی با کودکان رو داره ترویج می کنه. کسانی هستیم که دوست نداریم چشممون رو باز کنیم، ساده هستیم و این موضوع رو قبول می کنیم.

ترک ممکنه. خودارضایی رو مطمئن باشید می تونید کنار بگذارید. کسانی که به چشم چرانی و خودارضایی و پورنوگرافی مبتلا هستید، شک نکنید که می تونید این بیماری رو کنار بگذارید و پاک بشید برای همیشه. برید توی NGOهایی مختلفی که برای ترک این مسأله هست. در سر تا سر جهان صدها هزار نفر تونستن این کارو کنار بگذارن. چطور؟ در بحث ترک اعتیاد مخصوصاً از الکل شروع شد، کدوم دانشمند تونست به الکلی ها کمک کنه و با علم و چیزهای علمی اعتیاد به الکل رو کنار بگذارن؟ یا اعتیاد به مواد مخدر رو؟ یک یک الکلی خمار! کسی که سی چهل سال الکلی بود و زندگی خودشو نابود کرده بود! یک بورس باز الکلی به اسم بیل ویلسون ایشون با استفاده از یک تجربه روحانی تونست الکل رو کنار بگذاره و یک NGOبه اسم AA راه انداخت و بعد از اون NGO های دیگه ای شکل گرفتن.

چطور اون فرد تونست اون کارو انجام بده؟ با تجربه روحانیو با اسم خداوند تونست اون کارو انجام بده. و میلیون ها نفر در جهان با استفاده از اون آموزش ها الکل و مواد مخدر رو ترک کردند. و هر روز می بینیم داره انجمن های دوازده قدمی به عنوان یک میراثی که از اون AA دارن می گیرن دارن تشکیل میشن و هر گونه مشکلی که انسان ها دارن رو دارن با همون سیستم برطرف می کنن. سیستم معنوی دوازده قدمی. یک راه حل روحانی. خودش هم توی کتابش میگه: ما یک راه حل روحانی ارائه میدیم! روحانی؛ کجا اون دانشمندا و روانشناس هایی که میان فقط در ذهنی می خوان مسائل رو حلاجی کنن، کدوم تونستن یک الکلی رو نجات بدن از الکل؟ یک معتاد رو از مواد مخدر نجات بدن؟ چطور اونها هیچکدوم نتونستن؟ ولی یک الکلی تونست این کارو انجام بده.

حالا می تونید فیلمش هم برید ببینید. Love is not enough . فیلمش هم حتی ساختن. معنیش اینه: عشق به تنهایی کافی نیست. داستان بیل ویلسون رو میگه که با همسرش خیلی همدیگه رو دوست داشتن و عاشق همدیگه بودن. ولی ایشون الکلی بود. قول می داد به همسرش و روی کتاب مقدسشون قسم می خورد، پشتش نوشت و خانمش ازش قول گرفت که الکل مصرف نکنه. ولی زد زیر قولش و رفت و مصرف کرد. این فیلم رو حتماً ببینید که آخرش به جایی رسید که دو زانو زد جلوی خداوند و گفت: خدایا کمکم کن و یک نوری به وجودش تابید و خدا نجاتش داد و الکل رو کنار گذاشت. تنها راه حل خداونده. یعنی دوستان ببینید من از اعماق وجودم دارم میگم. اینو از کسی بشنوید که هر راهی که شما تصور بکنید امتحان کرد. راه حل جهان امروز ما فقط و فقط خداونده. تموم مشکلاتی که الان داره توی دنیا اتفاق می افته، همش به خاطر دوری از خداونده. از جنگ هایی که توی عراق و سوریه و همه جای دنیا داره انجام میشه، همش به خاطر دوری از خداونده.

این مطلب هم عالی و مفیده:  پاسخ به ویدیوی دکتر سارا ناصرزاده - قسمت دوم

دکتر الهی قمشه ای یک داستانی رو از مثنوی گرفتن. اون کنیزکی که حالش خوب نبود، بیمار بود و انگار تموم دردهای دنیا رو داشت. طبیبش اومد گفت: من می دونم این عاشق شده. و اشاره به خداوند بود. کسی که از خداوند دور بیفته، هزار درد و مریضی به جونش می افته. از خودارضایی بگیر تا انواع و اقسام دردهایی که خیلی از ماها به اون مبتلا هستیم. پس اصلاً گولی این حرف ها رو نخوریم که نمیشه ترک کرد، خیلی هم خوبه خودارضایی! اینها چیزهایی هستش که اون سیستم خرابی که دنیا رو داره فاسد میکنه، اونها دارن این کارو انجام میدن و ترویج می کنن. در دین یهودیت و مسیحیت هم به همین موضوع اشاره شده.

یه سایت هست به نام gard your eyes.com این سایت رو برید ببینید. این سایت یهودیه. یعنی هر متن از سایت رو که بخونی، توی هر جمله حداقل یک یادو تا کلمه یهود وی وجود داره. اگه کسی بخواد اون متن رو بخونه باید هی بره این متن رو بزنه توی گوگل ترنسلیتور و ترجمه کنه. داره انگلیسی میگه، ولی همش کلمات یهودی به کار برده. تموم سایت یهودیه و صد در صد با تموم قوا روی ترک خودارضایی، ترک چشم چرانی، ترک اعتیاد جنسی بر اساس دین خودشون دارن کار می کنن و میگن: ما یهودی ها نباید گرفتار این چیزها باشیم. برید توی این سایت بخونید. اگر بعضی از کاربرها فکر می کنن که ما داریم ترویج می کنیم و می خوایم مذهبی صحبت کنیم. اصلاً اینطور نیست! خداوند کلامی که گفته، توی ورژن ادیان مختلف همون کلام ثابته. خدا هیچ وقت حرفی رو نمی زنه که یه روزی کسی بتونه تناقضشو پیدا کنه.

اگر ما فکر می کنیم علممون هنوز به اون سطحی نرسیده که بدونیم چرا خودارضایی برامون بده، لزومی نداره که زندگی خودمونو تباه کنیم و توی اعتیاد به خودارضایی و پورنوگرافی باقی بمونیم. خیلی تحقیقات هم که کردن ثابت شده که اثر پورن روی مغز انسان چقدر مغز رو هایپر اکتیو می کنه. چقدر دوپامین ترشح میشه. توی فایل های ترک پورنوگرافی برید گوش کنید. توی فایل های کانال هست. حتی علم هم به اون حد رسیده. ولی آخرش یه جنبشی هستش که می خوان دنیا رو فاسد کنن. شیطان بیکار که ننشسته! با تموم قدرتش داره کار می کنه. بعد ما میایم میگیم: شیطان وجود نداره و گول یه سری حرف هایی رو می خوریم که فکر می کنیم خیلی علممون به روزه و خیلی متوجه هستیم. نه! فقط و فقط راه حل معنوی و خداونده که می تونه انسان رو از خودارضایی و هر گونه مصادیق رابطه جنسی و دیگر مصادیق اعتیاد جنسی و هر گونه مسائل که وجود داره، فقط خداوند می تونه انسان رو نجات بده.

نمونه اش هم انجمن های دوازده قدمی AA، تموم انجمن های SA، SLA، تموم اینها با استفاده از نور خداوند مشکلات بشریت رو حل کردن. میلیون ها نفر اعتیاد به انواع و اقسام مواد مخدر و الکل و اعتیاد جنسی و همه چیز رو کنار گذاشتن. فقط با راه حل معنوی. بنابراین اگر به خودارضایی دچار هستید، نترسید، نگران نباشید، هر کس هم لغزش کرد، هیچ اشکالی نداره، دوباره میشه از صفر شروع کرد و با هر لغزش یک درس جدیدی رو می گیره و اون سیستم دفاعی خودش رو در برابر این بیماری و این اعتیاد قوی تر می کنه و دانش خودشو بالاتر می بره. و فراموش نکنیم که خداوند فقط می تونه به ما کمک کنه که توی این راه موفق باشیم.

روانشناسی و… هم خوبن، می تونن کمک کنن. ولی اون طیفی از روانشناس ها که از خارج شروع شده از اون سیستم ها و سازمان هایی که قصد بردگی جنسی جهان رو دارن، حرف های اونها رو ما نباید گوش کنیم. اونها میان ذهن ما رو آلوده می کنن و گیج می کنن. یعنی میان مارو با اون ذات درونی و لوح درونی خودمون میاد در تناقض میندازه. روح خود اون فرد ناراحته از اینکه داره خودارضایی می کنه، ولی این طرف توی مقاله ای میاد میگه: نه! خودارضایی خوبه! و وقتی هم که تناقض ایجاد شد، فرد میگه: نخواستیم اصلاً. بذار ما خودارضایمون رو انجام بدیم و به زندگیمون ادامه بدیم. بذار خودارضاییمونو بکنیم. توی اون سایته گفته خوبه! گول این حرف ها رو نخوریم.

راهی جز این نداریم که خودمونو نجات بدیم. اگر می خوایم خوشبخت بشم، خداوند، معنویت، ثروت، حال خوب بیاد توی زندگیمون، باید ترک کنیم. باید باید. اصلاً راهی به جز این نیست! اگر کسی بخواد زندگی درستی رو ادامه بده. اصلاً متوجه بشه اون لطافت خداوند که همه جای هستی رو گرفته، بخواد اون رو لمس کنه. مگه میشه کسی خودارضایی کنه و به عنوان انسان اون روح درونی خودشو ارتقا بده و شکوفا بشه و بتونه زندگی زیبایی رو ادامه بده. امکان نداره. حالا هر کی می خواد باشه. کسی که به این موضوع دچار بشه، یک اعتیادیه که باید این درمان بشه. این بیماری بسیار خطرناک و پیش رونده هست. پراگرسیو هست.

دوستان شوخی نگیریم ما. نیگم: اگر خودارضایی رو کنار گذاشتم، چه بهتر! اگر نتوستم، سعی می کنم زندگیمو ادامه بدم. مشکلی نیست. نخیر! راهی جز این نداریم. اجباره. باید کنار بگذاریم. اصلاً اون حال بد و اون احساس گناهی که خود کسانی که درگیر این امر هستن، خوب خودشون می دونن که هیچ دانشمندی نمی تونه به اون اشاره کنه! شاید اون دانشمندی که میاد اونو می نویسه خودش اونجوری که اون فردی که اعتیادش رو داره، دردش رو نکشیده، چطور می خواد بیاد به کسی بگه که به خودارضایی دچار هست؟ اصلاً زیر بار این حرفها نریم که نمیشه خودارضایی رو ترک کرد. بریم گوش بدیم کسانی که صدها نفری که توی دنیا این کارو کنار گذاشتن، اینقدر حال روحانی و معنوی خوبی رو تجربه کردن، بریم ببینیم اونها چیکار کردن؟ پس چطور اونها تونستن؟ مطمئن باشید می تونید ترک کنید.

 

فایل صوتی ترک ممکن است را دانلود کنید.

[تعداد: 3    میانگین: 4.3/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. با سلام خدمت آقای زارع.
    اینکه میگید ترک ممکنه قطعا همینطوره انسان اگه اراده کنه ترک خود ارضایی که هیچ از اون سختر رو هم میتونه کنترل و ترک کنه ولی بنظرم در این راه یه راهنما لازمه مثله آقای زارع که این راهو رفته موفق شده چون من ۱۶ ماهه که تصمیم به ترک این کار گرفتم ولی جز ضعف اراده چیزی کسب نکردم و کسی که بتونه اون شخص مبتلا به این مشکل رو نجات بده قطعا جایگاه بالایی در معنوییت داره.

پاسخی بگذارید

بستن
بستن