پس از اتمام سالیتود چه کنیم؟

پس از اتمام سالیتود چه کنیم؟
0
(0)

 

در این ویدیو در رابطه با این موضوع صحبت می کنیم که ما بعد از اینکه دوران سالیتود و خلوت درون رو به نوعی به اتمام رسوندیم و یک مدت خیلی قابل توجهی روی خودمون کار کردیم و در سالیتود از زندگی لذت بردیم به یک حالت بی نیازی می رسیم از اینکه بخوایم با کسی در رابطه باشیم، حالا از اینجا به بعد رو باید چیکار کنیم؟چون ببینید اگر کسی در دوران سالیتود به اندازه کافی روی شناخت خودش، عشق به خودش و عشق به خدای خودش خوب کار کنه، کم کم به یک حالتی از بی نیازی می رسه. به یک حالتی که نیاز نداره به یک نفر که حتماً باهاش در ارتباط باشه.

از اینجا به بعد، کاری که ما باید بکنیم اینه که عزیزان به این فکر کنیم که ازدواج و اینکه یک نفر رو پیدا کنیم که وارد رابطه عاشقانه با او بشیم، این خیلی بحث مهمیه و می تونه روح ما رو خیلی بیشتر منبسط کنه. و اون سرعت رشد ما رو در رسیدن به خداوند و سطوح بالای روحی می تونه خیلی تسریع کنه. ما نمی تونیم فقط صرفاً عاشق خودمون باشیم. وقتی که عاشق خودمون شدیم، عشق به خودمون، پیش زمینه و مقدمه عشق به دیگری هست. عشق به دیگری و عشق به خداوند.

ما درسته که عاشق خداوند هستیم. ولی در رابطه زناشویی وقتی قرار بگیریم، لازمه که از اینجا به بعد اون عشقمونو به پای فرد دیگری بریزیم. و سعی کنیم مراقبت کردن یا شریک شدن خوبی ها با فرد دیگری که ایشون هم در مسیری که ما هستیم، قرار داره و ایشون هم می خواد روی خودش کار کنه. و زن و مرد می تونن با همدیگه رشد کنن و می تونن با هم خیلی روحشون بیشتر و بیشتر ارتقا بدن.

اینها مباحثی هستش که در دوران سالیتود ما کامل به اونها می پردازیم. ولی خیلی کاربرهای عزیز سؤال می پرسن که ما تا کی باید مجرد بمونیم؟ مدت زمان سالیتود چقدر باید باشه؟ اینها همش سؤالاتی هستش که به خاطر این همچین سؤالاتی پرسیده میشه که اون فرد مفهوم آموزش سالیتود رو خوب نشناخته و نمی دونه که اون حالت عشق به خود، چه معنایی داره؟ عشق به خود و خدای خود، یک دورانی هستش که شما روی خودتون کار می کنید و به یک کمال درونی می رسید و حالتون خوبه و به بی نیازی می رسید. در اون حالت بی نیازی هست که شما می تونید ازدواج کنید. دیگه اونجا حالتی نیستش که از روی مستأصل بودن، از روی نگرانی حرف دیگران، منم وای مجرد موندم، به این دلایل کسی دنبال ازدواج نمیره. پس به این موضوع خیلی دقت کنید.

اینجا منظره بسیار زیبایی هست. واقعاً جای همه عزیزان خالی. واقعاً دوست داشتم که می شد کاربران همشون این حسی که من الان دارم رو تجربه کنن. فقط توصیه می کنم که به طبیعت برید و به شهرهای خیلی دور و جاهایی که آب و هوای خیلی خوبی باشه، برید. صبح تا الان اینقدر لذت بخش بوده این خلق خداوند که همه چیز رو اینقدر زیبا آفریده و ما داریم لذت می بریم. خدایا شکرت.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

2 دیدگاه برای “پس از اتمام سالیتود چه کنیم؟

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام

   عزیزم موهای من از 18 سالگی سفید شده اند و ارثی هست. فقط اکثر مواقع اونها رو رنگ میکنم و گاهی وقتها هم حوضله رنگ گردن ندارم. البته برخی اطرافیان بهم میگن با موهای سفید و سیاه (جو گندمی) خوش چهره تری ولی من خودم شخصا دوست دارم رنگ کنم انگار عادت کردم.

   البته از نظر احساس درونی فرقی نمیکنه برام چون واقعا شکل ظاهری نباید احساس درونی ما رو تعیین کنه . جسم ما فانی هست و تاریخ مصرفش تموم میشه ولی روح ما تا ابد زنده و جوانه. در دوره سالیتود کامل این مباحث رو روش کار میکنیم

   موفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید